Dat heeft hij gezegd bij DWDD.quote:
Mja, dat zou idd een logische conclusie zijn, maar sinds wanneer is WIDM logisch?quote:Op donderdag 17 januari 2008 22:02 schreef golfer het volgende:
De zin uit het dagboek van de mol: En maar rennen en zweten in dat veld. Prachtig.
Doet mij dus ernstig vermoeden dat de mol zelf niet in dat maisveld heeft gezeten, blijven de torenmensen over.
Edo of Joris dus.
Jep, en The Bone Collector en nog veel meer pareltjes van soundtracks. Een heerlijkheid voor een fanquote:Op donderdag 17 januari 2008 22:06 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Ze hebben ook wel eens de soundtrack van Riven opstaan, voor op de PSX was dat, een spel met vijf cd's
Kan ook natuurlijk ook zijn dat de mol het zelf prachtig vond om te rennen en te zweten.quote:Op donderdag 17 januari 2008 22:02 schreef golfer het volgende:
De zin uit het dagboek van de mol: En maar rennen en zweten in dat veld. Prachtig.
Doet mij dus ernstig vermoeden dat de mol zelf niet in dat maisveld heeft gezeten, blijven de torenmensen over.
Meldt het ff in TV FB dan, dan wijzigen ze het nogquote:Op donderdag 17 januari 2008 22:27 schreef Maartel het volgende:
* Maartel vloekt even heeel hard!
Leuk zo'n spoilervrije titel..
Nog leuker dat die andere bespoilerde titel toch nog in de lijst met nieuwe topics stond
Of de molactie is Patrick opofferen zodat alle jagers Coen makkelijk kunnen pakken... Ik blijf voorlopig nog even bij Edo...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 00:32 schreef evert het volgende:
Coen.
want bij de maisopdracht zou het heel gek zijn dat hij op de vraag 'mensen zonder hoogtevrees' zich zou aanmelden want hij heeft al eerder aangegeven niet dol te zijn op hoogte.
daarom wilde hij in het laatste team. het is namelijk handig om te mollen want je hebt je lengte al mee (2 meter 2 of zoiets). Hij 'vergat' even het geld te splitsen met Patrick. Dat is een echte molactie.
Joris en Edo deden het op zich wel goed (en niet mollig): Patrick opofferen.
Voor Coen heel handig om zoveel geld te hebben... en zich laten pakken. want die jagers hebben natuurlijk ook doorgekregen van de regie dat 'die lange' het meeste geld had en dat ze die moesten pakken.
quote:Wie is de mol aflevering 3
Door Paul Rabbering, donderdag 17 januari om 23:38
Misschien laat ik me alweer teveel meeslepen. Misschien heb ik de welbekende mol tunnelvisie. Ik zie alleen nog wat ik wil zien.
Edo is de mol. Hij liep in deze aflevering zelfs met een bordje om waar de tekst MOL op stond. Te duidelijk? Ik herinner me twee jaar geleden waar Milouska vaak een shirt met een grote 'M' droeg. Kandidaten grapten: Ha! De 'M' van mol! Niemand die op haar stemde.
Da's nu wel anders met Edo. Hij heeft verdenkingen. Terecht, want door het zwaaien met z'n armen in de maisveld opdracht waarschuwde hij ook de jagers. Patrick had daar natuurlijk als decoy moeten werken. Zijn 500 euro waren niets vergeleken met de buit van held Coen. Daar had Edo voor kunnen zorgen.
Wat een mooi seizoen weer!
Sluit me hier van harte bij aan.quote:Op donderdag 17 januari 2008 21:36 schreef cptmarco het volgende:
van het wieisdemol.com forum:
ik heb nu zo'n gevoel dat dennis de mol is. Aangezien hij de bordjes droeg met "ik" en "acht" oftewel ik MOL
de achtste maand van de maya's = MOL ik acht= Ik mol typische WIDM hint
quote:Op donderdag 17 januari 2008 22:44 schreef jna het volgende:
Ben niet veel opgeschoten met deze aflevering
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |