Evil e was out coolin' with a freak one nightquote:Op donderdag 17 januari 2008 10:46 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[ afbeelding ] Tieten [ afbeelding ]
You can't spell "crap" without "rap", UIO.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:51 schreef UIO_AMS het volgende:
Evil e was out coolin' with a freak one night
Fucked the bitch with a flashlight
Pulled it out and left the batteries in
So he could get a charge when he begin
Used his dick, the shit was tight
Bitch's titties start blinkin' like tail lights
Hardcore Grachtengordel Gangstah, aaaight.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:55 schreef GI het volgende:
Ik heb nu een beeld voor me van UIO die met een bandana op zijn kop en vingers in hiphop houding op een podium staat. Compleet met baggy trousers en dirty shirt en negerbitches die om zijn heupen staan te 'dansen'
Zie sigsquote:Op donderdag 17 januari 2008 10:53 schreef UIO_AMS het volgende:
HW zal het ongetwijfeld met me oneens zijn, maar rap-muziek levert toch wel de mooiste poëzie op.
De tijd dat dikke negerinnen uit Las Vegas naar me toekwamen op een dansvloer en me toeschreeuwden: You've got soul!, is helaas lang geleden.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:55 schreef GI het volgende:
Ik heb nu een beeld voor me van UIO die met een bandana op zijn kop en vingers in hiphop houding op een podium staat. Compleet met baggy trousers en dirty shirt en negerbitches die om zijn heupen staan te 'dansen'
Op de een of andere manier zie ik nu een heel fout geklede UIO voor me. Zo'n soul-dance outfit die ze in de 80's graag aanhadden. Compleet met snorretje en fout achterovergekamt haar.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:57 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
De tijd dat dikke negerinnen uit Las Vegas naar me toekwamen op een dansvloer en me toeschreeuwden: You've got soul!, is helaas lang geleden.
Woord omhoog neger.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:56 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Hardcore Grachtengordel Gangstah, aaaight.
Ik doe mijn best.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:59 schreef GI het volgende:
Op de een of andere manier zie ik nu een heel fout geklede UIO voor me. Zo'n soul-dance outfit die ze in de 80's graag aanhadden. Compleet met snorretje en fout achterovergekamt haar.
UIO, wat ben je toch een veelzijdig man.
Nu nog een blinkende Lancia Fulvia Coupé en ik ben de man.quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:00 schreef GI het volgende:
UIO 'twee kwartjes' AMS
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |