Ik probeer tijdens de openingstijden te slapen. Dat lukt vandaag niet zo goed.quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:34 schreef I.R.Baboon het volgende:
Lange tijd niet gezien trouwens, wyccie.
Mijn nederige excuses daarvoor.quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:36 schreef Marble het volgende:
Die naam is wel echt helemaal verkeerd gespeld trouwens.
Ja, ik zat hier de laatste tijd ook bijna nooit, maar ik post nog wel eens in TTK, en daar zie ik je ook niet.quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:40 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik probeer tijdens de openingstijden te slapen. Dat lukt vandaag niet zo goed.
[..]
Ik kan niet stijgenquote:Op woensdag 6 februari 2008 03:40 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik zie net dat ik op #100 in de post top 100 sta. Volgens mij sta ik sinds 2001 al in de top 100, met als hoogste plek 27 of 28, dus zou het wel schokkend zijn als ik eruit verdwijn. Ik post wel niet zo veel, maar sommige andere mensen posten niets. Dat betekent dus dat weer andere mensen wel BELACHELIJK VEEL moeten posten om mij elke keer maar weer te laten dalen.
"quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja, ik zat hier de laatste tijd ook bijna nooit, maar ik post nog wel eens in TTK, en daar zie ik je ook niet.
En verder alleen in schaatstopics, maar daar had ik je uberhaupt niet verwacht.
Daar post ik inderdaad niet meer.quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ja, ik zat hier de laatste tijd ook bijna nooit, maar ik post nog wel eens in TTK, en daar zie ik je ook niet.
Hoezo? Wist je niet dat ik jeugdkampioen All round van 1994 ben geweest?quote:En verder alleen in schaatstopics, maar daar had ik je uberhaupt niet verwacht.
Nee. Maar ik ben wel zo'n schaatsnerd dat deze uitspraak heel veel indruk op me maakt. Dus ik wil cijfersquote:Op woensdag 6 februari 2008 03:44 schreef wyccie het volgende:
[..]
Daar post ik inderdaad niet meer.
[..]
Hoezo? Wist je niet dat ik jeugdkampioen All round van 1994 ben geweest?
quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:45 schreef Marble het volgende:
Ah, 1994. Mooi jaar. Toen was ik nationaal jeugdkampioen Flippo'en.
Junior A? Betrapt.quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:49 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nee. Maar ik ben wel zo'n schaatsnerd dat deze uitspraak heel veel indruk op me maakt. Dus ik wil cijfers.
(Maar ik kan me nog herinneren dat je studeert/studeerde, en dan was je in 1994 vast geen junior A)
Geef het maar op, verzet is zinloos. Uw eigen I. R. De Vries komt overal achter.quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:55 schreef wyccie het volgende:
[..]
Junior A? Betrapt.
Hoe oud moet je daarvoor zijn?
1980?quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:59 schreef tong80 het volgende:
Wyccie ik was 15 toen ik in een eerste elftal voetbalde. Dus wanneer was dat ?
Ok, dat geeft maar weer aan dat internet geen bron is om een afgewogen oordeel op te kunnen vellen, dan had je nl bijna gelijk kunnen hebben met je schaatsopmerkingquote:Op woensdag 6 februari 2008 04:05 schreef wyccie het volgende:
Ha, mooi. Dan ga ik tegelijk met IR. Ga je mee, Tong?
Welterusten
En trouwens, IR, als ik klaar ben met mijn huidige studie heb ik er 11 jaar op zitten.
Natuurlijk, daar had ik echt wel over nagedacht!quote:Op woensdag 6 februari 2008 04:09 schreef I.R.Baboon het volgende:
dan had je nl bijna gelijk kunnen hebben met je schaatsopmerking.
Ik vel bijna al mijn afgewogen oordelen met interenet als bron en ik ben nog niet dood. Ben ik een anomalie?quote:Op woensdag 6 februari 2008 04:09 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ok, dat geeft maar weer aan dat internet geen bron is om een afgewogen oordeel op te kunnen vellen
Het lijkt me wel wat buschauffeur, een hele busbaan voor je alleen en overal groen licht.quote:Op woensdag 6 februari 2008 03:30 schreef Lamonn het volgende:
[..]
Weer zo'n mooi beroep waar maar al te vaak onterecht gekscherend over gesproken wordt.
Respect voor de buschauffeurs op deze wereld.
Hij leeft nog, da's dus niet verkeerd. De eerste chemo ging erg goed. Hij heeft nu wel een klapvoet en is licht in zijn hoofd.quote:Op donderdag 7 februari 2008 02:31 schreef ElizabethR het volgende:
Lamon, waar ik de afgelopen tijd wel aan gedacht heb zo af en toe, hoe gaat het met je vader? Ik wil geen impertinente vragen stellen overigens. Maar ik hoop gewoon dat het nog goed met hem gaat?
Ik heb nog ooit een Mercedes 190 2.5D gehad die van hem geweest was, die is inmiddels ook al overleden.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 01:07 schreef ElizabethR het volgende:
Arme Benny! Ik heb prettig met hem samengewerkt in 1980 en 1998.
Da's mooi! Het is zo paradoxaal! Aan de ene kant wil je iemand niet zien lijden en door allerlei ellende laten gaan, aan de andere kant wil je iemand ook niet missen. Zwaar lijkt me.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 01:22 schreef Lamonn het volgende:
[..]
Hij leeft nog, da's dus niet verkeerd. De eerste chemo ging erg goed.
Zoals je zelf al zegt, het kan van alles zijn. Voorbarige conclusies of gedachten zijn alleen maar tergend vervelend, en moet je natuurlijk proberen buiten te sluiten. Makkelijker gezegd dan gedaan trouwens.quote:Hij heeft nu wel een klapvoet en is licht in zijn hoofd.
Dat kan van alles zijn, maar je denkt meteen aan uitzaaiingen, hij hoort meer van de neuroloog volgende week.
Bevalt die nieuwe state of mind je?quote:Impertinente vragen bestaan voor mij trouwens niet meer. Ik ben dezer dagen helemaal klaar met welke vorm van gereserveerdheid dan ook. Ik gooi overal alles open.
Een compleet nieuwe state of mind, die ik langzaam maar zeker bereikt heb.
Ach ja, beter dat nietszeggend stuk metaal en rubber dan willekeurig wie dan ook!quote:Op vrijdag 8 februari 2008 01:24 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik heb nog ooit een Mercedes 190 2.5D gehad die van hem geweest was, die is inmiddels ook al overleden.
Ja, voor jou, ja!quote:Op vrijdag 8 februari 2008 02:11 schreef ElizabethR het volgende:
Welnee, het is pas net 1 uur geweest!
Dat is een quote uit Californication, een leuke Amerikaanse serie. (En het is mijn eigen kleine protest tegen het verdwijnen van schaamhaar.)quote:Wat heb jij nou voor sig
quote:
Oh, daar heb ik wel van gehoord, maar nog niet gezien. Dus het is wel wat?? Is toch met David Duch...nogwat van X-files?? Die mot ik niet zo eigenlijk!!quote:Dat is een quote uit Californication, een leuke Amerikaanse serie. (En het is mijn eigen kleine protest tegen het verdwijnen van schaamhaar.)
Ja, maar dat is een kutband, dus dat vergeten we.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 02:22 schreef tong80 het volgende:
Tevens de naam van een album van de RHCP
Nee, die moest ik ook niet zo. Maar hij doet het geweldig. Ik was binnen vijf minuten vergeten naar wie ik zat te kijken. Je moet het echt gewoon eens proberen.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 02:23 schreef ElizabethR het volgende:
Oh, daar heb ik wel van gehoord, maar nog niet gezien. Dus het is wel wat?? Is toch met David Duch...nogwat van X-files?? Die mot ik niet zo eigenlijk!!
Dat je je voet op een vreemde manier neerslaar bij iedere stap, zonder reden.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 02:03 schreef ElizabethR het volgende:
Wat is een klapvoet eigenlijk?
Ja, alhoewel het geen luxe-gedachte is, meer zoiets van ik heb nu echt daadwerkelijk niets meer te verliezen zolangzamerhand, dus ik zie echt geen reden meer om ook maar een meest kleine beetje sociaal verantwoord te blijven. Dus ieder aardig woord wat jullie hier nu nog van me krijgen is gemeend, aangezien het me geen ene reet kan schelen of ik iemand wel of niet zou schofferen.quote:Bevalt die nieuwe state of mind je?
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |