Ben er ook nog niet helemaal achter wat dat nou is. Lijkt wel alsof me router dat terug stuurt. (Het is trouwens de HTML uit de admin interface die ik parse. Maar zal straks eens met de hand kijken wat het zegt.) En die uptime ben ik nog aan het tweaken, ga straks eens proberen met wat ifjes om te voor als het nog onder de 24 uur isquote:Op zondag 31 augustus 2008 16:30 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Ziet er goed uit, alleen beetje raar dat de WAN Rx en Tx stats precies hetzelfde zijnEn bij uptime (helemaal aan de rechterkant) maakt de grafiek een sprong van 0 naar 7 uur.. Stijgt ook ff sneller dan normaal daaro
Plotr maar ga naar flotr overquote:Op zondag 31 augustus 2008 17:02 schreef JortK het volgende:
Welke chart lib gebruik je ervoor?
Closed source bagger om je code closed source te maken...quote:Op zondag 31 augustus 2008 19:34 schreef sweboy het volgende:
Iemand hier al eens met IonCube Encoder gewerkt?
Zijn van plan het aan te schaffen, echter zou ik graag wat meningen hebben.
Tja, Ik zal toch m'n brood moeten verdienen ermee hequote:Op maandag 1 september 2008 08:55 schreef whoops het volgende:
[..]
Closed source bagger om je code closed source te maken...
Bezit van source code is sterk overrated. Men betaalt toch voor het product en niet voor de code. Wellicht tijd om aan een ander licentiemodel te denken?quote:Op maandag 1 september 2008 09:29 schreef sweboy het volgende:
[..]
Tja, Ik zal toch m'n brood moeten verdienen ermee he
Het gaat me er niet om dat ze het niet kunnen veranderen, maar meer zodat ik er een licentie systeem kan inzetten om kopieeren tegen te gaan. Vorige scripts van mij zijn vaak illegaal verspreid. Als je er van moet leven, is dat niet leuk.quote:Op maandag 1 september 2008 18:24 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Bezit van source code is sterk overrated. Men betaalt toch voor het product en niet voor de code. Wellicht tijd om aan een ander licentiemodel te denken?
Oeh, interresant. Zou je de source kunnen posten? Ik ben wel benieuwd hoe je dit aangepakt hebtquote:Op dinsdag 2 september 2008 12:21 schreef dikkedorus het volgende:
Totaal ongerelateerd aan webdevven.
Ik heb gisteren de laatste hand gelegd aan m'n sudokusolver
Features:
Asciii art sudokus!
Drie single-step solvers die je aan/uit kan zetten
Brute force multi-step voor de echte hersenkrakers
Invoer-taaltje om snel handmatig sudokus over te nemen van papier
Snelle en mem-friendly c++. Lekker veel booleaanse operatoren kunnen misbruiken
Ha, dat is wel een leuke voor een dev contest!quote:Op dinsdag 2 september 2008 16:01 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Oeh, interresant. Zou je de source kunnen posten? Ik ben wel benieuwd hoe je dit aangepakt hebt
Als ik het niet vergeet zal ik hem commenten en posten.quote:Op dinsdag 2 september 2008 16:01 schreef PiRANiA het volgende:
Oeh, interresant. Zou je de source kunnen posten? Ik ben wel benieuwd hoe je dit aangepakt hebt
Cool, heb ook ooit een solver gemaakt. Maar de code is nu niet echt mooi dus durf de code niet te postenquote:Op dinsdag 2 september 2008 16:52 schreef dikkedorus het volgende:
[..]
Als ik het niet vergeet zal ik hem commenten en posten.
Men neme een datatype Vakje met een 9-bits mask en een 5-bits integer (kheb ze nu gewoon unpacked in twee 32-bits ints zitten)
De mask geeft aan welke waarden mogelijk zijn op een bepaald vakje van het Sudoku-veld. Zodra er nog maar de nth 1 bit is geset is het vakje geresolved en wordt de 5-bit waarde gelijk aan n. Buffering voor snellere checks.
Gooi 9x9 Vakjes in je geheugen.
Nu maak ik 3x9=27 Nintuples aan; voor elke rij, elke colomn en elk 3x3 blok. Elke Nintuple heeft 9 pointers naar 9 Vakjes.
Semantisch zijn deze allemaal gelijk, namelijk dat ze allemaal 1-9 1x mogen bevatten; alle solvers werken dus op alle nintuples.
Daarnaast een hele zooi operators gemaakt die intersecties, unions etc. kunnen genereren uit Vakjes en Nintuples. De rest is gewoon een zooi glue-code.
Alles solvers werken per nintuple:
Solver1 - Er is maar 1 waarde mogelijk: verzamel alle resolved waarden in een bitmask, en AND alle ongeresolvde vakjes met de inverse. Vakjes met 1 bit over zijn geresolved.
Solver2 - Er is maar 1 plaats mogelijk: Indien de nde bit maar 1 maal in de nintuple is geset is het bijbehorende vakje geresolved naar n.
Solver3: - Er is maar 1 intersectie mogelijk: Bits die in de masks de intersectie van nintuple B met nintuple A zitten, maar niet in de rest van nintuple B, zijn ook in nintuple A alleen mogelijk binnen deze intersectie.
Solver4: Depth first search van alle mogelijkheden (gecombineerd met 1,2,3)
Het invoeren van sudoku gaat als volgt, per rij:
0 = onbekend,
1...9 = geresolved.
'-' schakelet over naar rechts-uitgelijnde waarden.
dus de rij XX1 XX2 4XX
wordt 0010024
rij 1XX XXX 3X2
wordt 100000302
of
1-302
Werkt prima
Grappig grappigquote:Op woensdag 3 september 2008 13:18 schreef Serphiot het volgende:
[..]
Cool, heb ook ooit een solver gemaakt. Maar de code is nu niet echt mooi dus durf de code niet te posten![]()
Hij kon brute force de oplossing vinden, verder helpen door het tonen van candidates (locked, singles)
Hij zag er zo uit:
[ afbeelding ]
Verder zelf op mijn werk niets bijzonders, bugjes oplossen. voor mezelf alitijd nog bezig met receptendb, nu aan het inbouwen dat er recepten direct van de site in het programma gedownload kunnen worden.
Zo ziet ie van mij er ook uit, maar dan in ascii-art.quote:Op woensdag 3 september 2008 13:18 schreef Serphiot het volgende:
[..]
Cool, heb ook ooit een solver gemaakt. Maar de code is nu niet echt mooi dus durf de code niet te posten![]()
Hij kon brute force de oplossing vinden, verder helpen door het tonen van candidates (locked, singles)
Hij zag er zo uit:
[ afbeelding ]
Verder zelf op mijn werk niets bijzonders, bugjes oplossen. voor mezelf alitijd nog bezig met receptendb, nu aan het inbouwen dat er recepten direct van de site in het programma gedownload kunnen worden.
quote:Op woensdag 3 september 2008 14:45 schreef whoops het volgende:
Als iemand nog een leuke programmeeropdracht zoekt, dit is je kans:
http://www.getacoder.com/projects/programming_c_87390.html
quote:Op woensdag 3 september 2008 14:44 schreef WyriHaximus het volgende:
OMMFG
quote:Op woensdag 3 september 2008 14:45 schreef whoops het volgende:
Als iemand nog een leuke programmeeropdracht zoekt, dit is je kans:
http://www.getacoder.com/projects/programming_c_87390.html
quote:Op woensdag 3 september 2008 14:45 schreef whoops het volgende:
Als iemand nog een leuke programmeeropdracht zoekt, dit is je kans:
http://www.getacoder.com/projects/programming_c_87390.html
quote:Budget: $ 20-100
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |