Een week geleden verdwenen aan de Haringvliet in Rotterdam.quote:Student spoorloos verdwenen
ROTTERDAM - Rechercheurs van de Rotterdamse politie hebben leden van studentenvereniging Sanctus Laurentius verhoord. Aan de leden van de Rotterdamse studentenvereniging werd een groot aantal vragen gesteld in verband met de spoorloze verdwijning van hun 19-jarige verenigingsgenoot Bart Veth.
Ondanks een grote zoekactie is volkomen onduidelijk welk lot Veth heeft getroffen. Veth, die in Utrecht eerstejaarsstudent Algemene Sociale Wetenschappen is, staat te boek als een modelstudent.
Veth verdween maandagnacht toen hij met een huisgenoot naar huis liep van een bijeenkomst bij de studentenvereniging aan de Infrimeriestraat. De huisgenoot kreeg ter hoogte van het nabijgelegen Havenziekenhuis een telefoontje. Hij ging zo op in dat gesprek dat hij Veth uit het oog verloor. Toen de huisgenoot zijn mobiele telefoon uitzette, was Veth in geen velden of wegen meer te bekennen. ,,Hij dacht aanvankelijk dat Bart al naar huis was gelopen, aldus praeses Jeroen Gorsira van laurentius. ,,De andere dag was hij nog altijd spoorloos. Toen hebben we groot alarm geslagen. Gorsira zegt dat de verenigingsavond die Veth bijwoonde, ’gewoon gezellig’ was.
Duikers van de Rotterdamse brandweer hebben gistermiddag nog het gebied doorzocht waar Veth voor het laatst is gezien. Intussen groeit de wanhoop bij de ouders van Veth: zij hebben door heel de stad posters opgehangen in de hoop dat hun zoon levend wordt teruggevonden. Ze krijgen bij hun zoekactie hulp van leden van Laurentius die flyers uitdelen met daarop het signalement van hun verenigingsgenoot. De politie, die ook volop met de zaak bezig is, is blij met alle hulp van buitenaf. ,,Elke helpende hand bij zon zoekactie is mooi meegenomen.
Feit is dat de kans dat Veth levend wordt teruggevonden met het uur slinkt. In opsporingskringen gelden de eerste 48 uur na een vermissing als cruciaal: is een vermist iemand dan nog niet gevonden, dan wordt de kans op terugkeer steeds kleiner. Volgens opgave van het Meldpunt Vermisten verdwijnen in ons land elk jaar 16.000 mensen, van wie 80 procent binnen twee dagen weer terecht is. Na een paar weken zijn nog altijd 3200 mensen onvindbaar en na een jaar tijd is van enkele tientallen nog geen levensteken vernomen.
Ja, de markt voor dikkige jongens met rood haar schijnt gigantisch te zijn!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:11 schreef DroogDok het volgende:
Vaag.
Misschien ten prooi gevallen aan een loverboy? Eentje die zijn aanbod aan het diversiveren is dan.
Ook vreemd als je 's nachts samen met je huisgenoot naar huis looptquote:Veth verdween maandagnacht toen hij met een huisgenoot naar huis liep van een bijeenkomst bij de studentenvereniging aan de Infrimeriestraat. De huisgenoot kreeg ter hoogte van het nabijgelegen Havenziekenhuis een telefoontje. Hij ging zo op in dat gesprek dat hij Veth uit het oog verloor.
En dan zeg je niet even gedag ofzo?quote:Toen de huisgenoot zijn mobiele telefoon uitzette, was Veth in geen velden of wegen meer te bekennen. ,,Hij dacht aanvankelijk dat Bart al naar huis was gelopen, aldus praeses Jeroen Gorsira van laurentius
Maak er maar een geintje over, maar die markt bestaat wel degelijk. Al is hij iets te oud.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:16 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ja, de markt voor dikkige jongens met rood haar schijnt gigantisch te zijn!
Volgens mij niet, en anders kunnen we altijd nog kijken of hij zijn schoenen nog heeft.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:25 schreef Het_hupt het volgende:
Studeert Joran v/d Sloot daar ook niet?
Het is 'hompiekurken', waarde oud-noviet!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:18 schreef DoctorB het volgende:
of hij ligt al een paar dagen op een knorretje te hompekurken en heeft zijn medefeuten even niets te melden.
Zou kunnen en Jan de Vries ook volgens mij.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:25 schreef Het_hupt het volgende:
Studeert Joran v/d Sloot daar ook niet?
Het water lijkt een logische verklaring daar idd, maar van e andere kant moet die vriend wel heel erg in zijn gesprek opgegaan zijn om dat niet te merken? Zeker zo 's nachts merk je een plons toch wel op?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:22 schreef Flawless2006 het volgende:
Apart verhaal, dit is echt op een paar meter van mn huis kennelijk gebeurd. Studentenvereniging zit er ook vlak bij. Als ie in 't water is gevallen lijkt het me dat ie in een haventje is gekukeld maar dan lijkt me wel dat zn lichaam binnenkort op moet vallen.
Ja idd, maakt het stuk vreemderquote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:27 schreef DoctorB het volgende:
eigenaardig is natuurlijk wel dat ie in Utrecht studeert maar in Rotterdam woont en in een studentenvereniging zit.
Misschien is ie erg gehecht aan rotterdam, of is ie in rotterdam begonnen met een studie en daarna toch geswitched naar Utrecht, tsja en dan heb je de KMT al gehad hier enzo en zit je net in eenclubje bij Laurie, of wat ook. Komt wel vaker voor hoor.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |