Tis een alternatieve opstapplaatsquote:Op maandag 14 januari 2008 12:59 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Trieste is dat ik nog geen 15 min van Nijmegen vandaan woon.. godverdomde combi.. hopen dat maat van me nog iets kan regelen voor het thuis vak
Ja crap.. daar kwam ik achter toen het uitverkocht was ja..quote:Op maandag 14 januari 2008 12:59 schreef Jasza het volgende:
[..]
Tis een alternatieve opstapplaats [afbeelding]
Die is 10 minuten van het stadion [afbeelding]
Ik zit meer met de defensie in mijn maag. Vermaelen en Van der Wiel zullen er vast weer niet bij zijn, en Heitinga is geschorst. Wat dan? Ogararu, Colin, Vertonghen en Urby.. Dat lijkt mij wat te licht.quote:Op maandag 14 januari 2008 13:05 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Wat een feest trouwens.. Woensdag.. Kevin "de wedstrijddoodfluiter" Blom
Goeie opmerking.. er zijn verschillende mogelijkheden..quote:Op maandag 14 januari 2008 13:11 schreef Blight het volgende:
[..]
Ik zit meer met de defensie in mijn maag. Vermaelen en Van der Wiel zullen er vast weer niet bij zijn, en Heitinga is geschorst. Wat dan? Ogararu, Colin, Vertonghen en Urby.. Dat lijkt mij wat te licht.
quote:Op maandag 14 januari 2008 13:15 schreef Noshiba het volgende:
NEEEEEE NU KAN IK NIET NAAR NEC, vuile kutknvb
quote:Op maandag 14 januari 2008 13:12 schreef F1Bas het volgende:
12.30
Nou ja, als we maar winnen zonder Johny!
Hij had wel rood moeten krijgen. Zeker aangezien Luinge nog wat had goed te maken is het niet zo snugger om iemand op 10 meter van de middenlijn op z'n achillespezen te hengsten.quote:Op maandag 14 januari 2008 12:38 schreef Triptamine het volgende:
Trouwens: Viel mij als enige op dat Colin gister heel goed stond te voetballen(voor zijn doen dan)?
Maduro zal wel lekker gemotiveerd zijnquote:Op maandag 14 januari 2008 13:16 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Oga-Maduro-Vertonghen-Furby
Zo dan maar?
Laten we er maar vanuit gaan dat Vermaelen en Van der Wiel nog niet fit zijn
Davids linksback?quote:Op maandag 14 januari 2008 13:11 schreef Blight het volgende:
[..]
Ik zit meer met de defensie in mijn maag. Vermaelen en Van der Wiel zullen er vast weer niet bij zijn, en Heitinga is geschorst. Wat dan? Ogararu, Colin, Vertonghen en Urby.. Dat lijkt mij wat te licht.
Edit: Euh. Woensdag. Ik had het over NEC..
Moet trouwens nog maar zien of ie daadwerkelijk het seizoen afmaakt. Hetzelfde geldt vertrekt ie deze maand alquote:Op maandag 14 januari 2008 13:18 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Maduro zal wel lekker gemotiveerd zijn
Waarom had Luinge iets goed te maken?quote:Op maandag 14 januari 2008 13:17 schreef BobbyHill het volgende:
[..]
Hij had wel rood moeten krijgen. Zeker aangezien Luinge nog wat had goed te maken is het niet zo snugger om iemand op 10 meter van de middenlijn op z'n achillespezen te hengsten.
Jawel hoor met de trein kan je ook gaan lekker vroeg enzoquote:Op maandag 14 januari 2008 13:15 schreef Noshiba het volgende:
NEEEEEE NU KAN IK NIET NAAR NEC, vuile kutknvb
Misschien die buitenspel 0-1? Kan me weinig anders bedenken?quote:Op maandag 14 januari 2008 13:20 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Waarom had Luinge iets goed te maken?
Does De Zeeuw ring any bells?quote:Op maandag 14 januari 2008 13:20 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Waarom had Luinge iets goed te maken?
quote:Op maandag 14 januari 2008 13:22 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Misschien die buitenspel 0-1? Kan me weinig anders bedenken?
Of misschien die trap van (volgens mij Koenders of el Hamdaoui) op Vertonghen.. waar ie maar geel voor gaf..
nou hij keurde anders ook een goal van az goed waar de zeeuw leuk voor stekelenburg stond.quote:
Daar had ie ook gerust een rode kaart voor mogen geven.quote:Op maandag 14 januari 2008 13:22 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Of misschien die trap van (volgens mij Koenders of el Hamdaoui) op Vertonghen.. waar ie maar geel voor gaf..
Pocognoliquote:Op maandag 14 januari 2008 13:31 schreef ub40_bboy het volgende:
die lompe collin had ook wel rood mogen hebben voor een overtreding. [afbeelding] weet niet meer op wie.
nou van achter op zijn enkel, die zijn wel nasty anders.quote:Op maandag 14 januari 2008 13:36 schreef Lyzio het volgende:
Zo schandalig was die overtreding nou ook alweer niet.
Per saldo niet zo'n groot verschil, aangezien Klavan ook linkshalf speelt. Schilder is technisch beter, Klavan fysiek sterker. Alleen ik ben bang dat Ajax hem voor de linksback haaltquote:Ajax wil Robbert Schilder in de poging betrekken om Ragnar Klavan van Heracles Almelo over te nemen. De Almeloërs zien de linkspoot graag in Overrijssel terugkeren en willen, indien de juiste prijs wordt geboden, meewerken aan een vertrek van de Est. (Het Parool)
Doe normaal man.. als iemand van AZ of welke club dan ook deze overtreding op een van onze mannen gemaakt had... dan hadden we het van de daken geschreeuwd.. de overtreding was donkerrood..quote:Op maandag 14 januari 2008 13:36 schreef Lyzio het volgende:
Zo schandalig was die overtreding nou ook alweer niet.
logisch, wij hebben een normale linksback nodig.quote:Op maandag 14 januari 2008 13:41 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Per saldo niet zo'n groot verschil, aangezien Klavan ook linkshalf speelt. Schilder is technisch beter, Klavan fysiek sterker. Alleen ik ben bang dat Ajax hem voor de linksback haalt
Het moment was zo lullig. Even daarvoor kreeg Vertonghen ook al geel, het stond verdomme 5-1 volgens mij...quote:Op maandag 14 januari 2008 13:39 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
nou van achter op zijn enkel, die zijn wel nasty anders.
Ja, maar ik heb het idee dat Collin zo indruk wil maken op het publiek.quote:Op maandag 14 januari 2008 13:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het moment was zo lullig. Even daarvoor kreeg Vertonghen ook al geel, het stond verdomme 5-1 volgens mij...
Moet je dus Klavan niet halen.quote:Op maandag 14 januari 2008 13:42 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
logisch, wij hebben een normale linksback nodig.
Yep vermoeden had ik ook.. mgoed.. hij werd niet uitgefloten in het veld.. dus.. en hij toonde inzet.. alleen.. komt ie gewoon voetbalkwalitatief te kort..quote:Op maandag 14 januari 2008 13:45 schreef ub40_bboy het volgende:
[afbeelding]
[..]
Ja, maar ik heb het idee dat Collin zo indruk wil maken op het publiek.
Wel een mooie rush, die ene keer aan de rechterkant. Kwam die toch mooi ff voorbij opdam volgens mijquote:Op maandag 14 januari 2008 13:51 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Yep vermoeden had ik ook.. mgoed.. hij werd niet uitgefloten in het veld.. dus.. en hij toonde inzet.. alleen.. komt ie gewoon voetbalkwalitatief te kort..
True. Neemt niet weg dat ik persoonlijk de overtreding diepgeel vond in plaats van rood. Het moment waarop was inderdaad erg dom. Of Colin indruk wou proberen te makem op het publiek betwijfel ik. Daar heeft hij bij lange na het verstand niet voor.quote:Op maandag 14 januari 2008 13:42 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Doe normaal man.. als iemand van AZ of welke club dan ook deze overtreding op een van onze mannen gemaakt had... dan hadden we het van de daken geschreeuwd.. de overtreding was donkerrood..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |