 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja ik dus ook. We hebben zelf express gekozen om zelf geen dedicated server te houden omdat je daar echt zelf voor verantwoordelijk bent. Maar dat gewoon in de handen van een erkend bedrijf te stellen met de optie tot doorverkopen. Nu komt dat bedrijf dus zijn contract niet na (geen dagelijkse backup). En hierdoor zijn al onze klanten gedupeerd.quote:Op maandag 14 januari 2008 00:30 schreef admiraal_anaal het volgende:uuh dat is best een vet probleem idd
ben benieuwd
 
			 
			
			
			Het zal me dus nog niet eens meer gaan verwonderen of ze weldegelijk een backup maken...quote:Ze hebben al eerder (vroeger) hdd crashes gehad en toen waren hun backups ook al corrupt en hebben de klanten nooit meer hun data teruggezien
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			zal ik wel doen tegen de tijd dat het topic dood is (op het einde dus).quote:Op maandag 14 januari 2008 00:52 schreef Telates het volgende:
pff, dat is wel extreem amateuristisch van dat bedrijf. Ik zou daar niet graag m'n sites hosten.
kun je de naam noemen zodat geen andere mensen zich aan deze steen gaan stoten?

 
											 
			 
			
			
			Maar hoe dien je zo'n schadeclaim dan in? (ik neem aan dat ik daar recht op heb). Ik betaal voor de hosting en in hun contract staat ook dagelijkse backups dus als ze dit niet nakomen komt dit overeen met contractbreuk lijkt me zo...quote:Op maandag 14 januari 2008 00:48 schreef Thomass het volgende:
Overstappen op een andere hosting provider, je klanten dit ook laten weten en inderdaad een schadeclaim indienen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op maandag 14 januari 2008 01:18 schreef garfield_online het volgende:
en ik hoef dus ook geen PM's te ontvangen waar ik "betere" hosting kan krijgen. Ik ben niet geinteresseerd hierin!
 
 

 
			 
			
			
			Same, TVP dus.quote:Op maandag 14 januari 2008 03:55 schreef zarGon het volgende:
Ik wil dit ook wel even volgen om te kijken hoe dit uitpakt. Wat een prutsers..
 
			 
			
			
			|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |