Ja dat lijkt mij ook logischer, Rommendahl scoort het meest als hij invaltquote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:14 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Ik vind dat je beter eerst Luque erin kan doen en het laatste half uur Rommedahl.
Als je als verdediger moe bent en Rommedahl komt er daarna overheen. Dan ben je altijd zeker van een goal.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:34 schreef keijz het volgende:
[..]
Ja dat lijkt mij ook logischer, Rommendahl scoort het meest als hij invalt
Maar wees realistisch: hoe groot is de kans dat er een echte versterking aan te trekken is in deze winterstop? Dus geen breedteaankoop maar een verdediger die er direct staat?quote:
Dat is toch om te jankenquote:De nummer laatst van de Engelse competitie verdient aan tv-gelden al meer geld dan onze hele begroting."
Tja, je hebt hier nu eenmaal maar 16 miljoen mensen.. daar valt niet veel aan te doen. Misschien Belgie annexerenquote:Op zaterdag 12 januari 2008 20:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is toch om te janken.
Niet dat er veel aan te doen is in dit kikkerlandje, maar het geeft wel een beetje de zwakke positie van NL aan...
Gelijkspelletje maar of anders Feyenoord verliezen.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:56 schreef MaxC het volgende:
Even lekker achterover leunen en naar Feyenoord - PSV kijken![]()
hehequote:Op zaterdag 12 januari 2008 20:28 schreef F1Bas het volgende:
Helmaal niets in Amsterdam zingen ze in de Kuip
helemaal niets in rotterdamquote:Op zaterdag 12 januari 2008 20:28 schreef F1Bas het volgende:
Helmaal niets in Amsterdam zingen ze in de Kuip
Ik heb liever dat PSV verliest, Feyenoord halen we toch wel in terwijl PSV toch een stuk moeilijker isquote:Op zaterdag 12 januari 2008 20:22 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Gelijkspelletje maar of anders Feyenoord verliezen.
En we weten gewoon dat een kampioenschap + Rotterdam niet samengaanquote:Op zaterdag 12 januari 2008 20:53 schreef MaxC het volgende:
[..]
Ik heb liever dat PSV verliest, Feyenoord halen we toch wel in terwijl PSV toch een stuk moeilijker is
Hij is goed bezig, maar of hij er echt klaar voor is waag ik te betwijfelen.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 21:29 schreef w00h00 het volgende:
Poepon opvolger Klaas?
Doe eens gauw normaal.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 21:29 schreef w00h00 het volgende:
Poepon opvolger Klaas?
Kikkersquote:Op zaterdag 12 januari 2008 22:10 schreef denthemen het volgende:
[ afbeelding ]
Mooie foto die ik net tegen kwam
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |