Zeg...eh MeNicole, longontsteking en werk of cursus gaan niet samen! Duik jij eens heel snel je mandje in om te gaan herstellen!quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:09 schreef MeNicole het volgende:
Bleh hier ook een mama die goed ziek is. Vanaf vorige week donderdag al. Gister bij de ha geweest en nu blijk ik een longonsteking te hebben. Betere timing kan niet![]()
En nu heb ik over een klein uur oook nog curcus van het werk. Bah.
Dat wou ik ook zeggenquote:Op dinsdag 22 januari 2008 19:48 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Zeg...eh MeNicole, longontsteking en werk of cursus gaan niet samen! Duik jij eens heel snel je mandje in om te gaan herstellen!
Werken hoefde ik gelukkig niet maar die cursus kon ik echt niet onderuit. Anders moest ik van de week naar de andere kant van Nederland voor die 2 uurtjes. Maar ik heb het achter de rug. Gelukkig was het alleen maar stom op mijn stoel hangen en luisterenquote:Op dinsdag 22 januari 2008 19:48 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Zeg...eh MeNicole, longontsteking en werk of cursus gaan niet samen! Duik jij eens heel snel je mandje in om te gaan herstellen!
Ja, heel stoer dat je het gered hebt. Maar ga nou niet doorlopen met een longontsteking! Als 'ie verergert ben je er straks heel lang tussenuit en kun je heel lang niks doen. Ook niet gewoon met Mikael sjouwen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 15:38 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Werken hoefde ik gelukkig niet maar die cursus kon ik echt niet onderuit. Anders moest ik van de week naar de andere kant van Nederland voor die 2 uurtjes. Maar ik heb het achter de rug. Gelukkig was het alleen maar stom op mijn stoel hangen en luisteren
Ik probeer ook zoveel mogelijk te rusten maar soms kan het gewoon echt niet. Ik moet idd alleen voor Mikael zorgen en er is nu eenmaal niet de hele tijd hulp in de buurt. Dus ik hoop dat de medicijnen goed hun werk gaan doen en dat ik dan binnenkort toch iets meer zelf kan doen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 16:00 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Ja, heel stoer dat je het gered hebt. Maar ga nou niet doorlopen met een longontsteking! Als 'ie verergert ben je er straks heel lang tussenuit en kun je heel lang niks doen. Ook niet gewoon met Mikael sjouwen.
Het is alweer een maand geleden dat ik opgenomen werd met longontsteking, en gisteren ben ik voor het eerst een dag op geweest zonder te rusten. Ik bespaar het anderen graag, en zeker moeders zonder partner die bij zou kunnen springen![]()
Dat gevoel heb ik dus ook sinds Maarten er isquote:Op woensdag 23 januari 2008 20:30 schreef Verida het volgende:
Jemig Troel, wat zul jij geschrokken zijn. Helemaal met Ruben achter in de auto.
Het is dus echt zo dat het ouderschap een soort tijger in je los maakt en je mensen iets aan wilt doen die jouw kind in gevaar brengen.
Ben je nu wel weer een beetje bijgekomen van de schrik?
Well done!!!quote:Op donderdag 24 januari 2008 20:33 schreef Nijna het volgende:
Ik heb van de week op mn werk tegen mn collega's gezegd dat ik waarschijnlijk "maar" 1 dag kom helpen in de vakantie. Het werd zonder al te veel gesteiger aangenomen.
Ja hoor, toen ik eenmaal thuis was, toen ging het ook wel weer, maar ik was wel blij thuis te zijn. Ik ben nu allang blij dat er inderdaad niets gebeurd was, want dan had ik niet voor mezelf in kunnen staanquote:Op woensdag 23 januari 2008 20:30 schreef Verida het volgende:
Jemig Troel, wat zul jij geschrokken zijn. Helemaal met Ruben achter in de auto.
Het is dus echt zo dat het ouderschap een soort tijger in je los maakt en je mensen iets aan wilt doen die jouw kind in gevaar brengen.
Ben je nu wel weer een beetje bijgekomen van de schrik?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |