hoop het ook voor je!quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:16 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Wat ik wil.... slapen, en morgen beter zijn...
nee maar serieus, ik ben de schijterig voor een one-night-stand... Denk je dat ik dan een een escort ga worden?quote:
hemel... hoe naief ben je?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:58 schreef hierissieweer het volgende:
Pff het gaat hier enorm snel he!? Maar Bartjebart is wil wel escort worden, hoe gaat dat in zijn werk en wie wilt mij huren!?
http://nl.youtube.com/watch?v=UC9eOdimM_Iquote:Op zaterdag 12 januari 2008 00:12 schreef Stroekie het volgende:
[foute heteromode]
Ik spreek nu met de escortservice?
Nou dan ben ik dus verkeerd verbonden want ik moet de Sierraservice hebben
[/foute heteromde]
Is dat.........antiekquote:Op zaterdag 12 januari 2008 00:24 schreef hierissieweer het volgende:
http://link.marktplaats.nl/135417928 super hè!?
denk gewoon oud (soort van brocante) maar ik vind het er leuk. Ik wil namelijk ipv een kledingkast een ouderwetse (in ieder geval qua uiterlijk) boekenkast. Een beetje Engelse bibliotheek stijl. Lijkt me machtig!quote:
Hmz, nouja over smaak valt niet te twisten, er zijn hordes mensen die ervan houden. Persoonlijk krijg ik er eenquote:Op zaterdag 12 januari 2008 00:37 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
denk gewoon oud (soort van brocante) maar ik vind het er leuk. Ik wil namelijk ipv een kledingkast een ouderwetse (in ieder geval qua uiterlijk) boekenkast. Een beetje Engelse bibliotheek stijl. Lijkt me machtig!
Mooi, maar zou hem wel schilderen denk ik. En je kunt er niet meerdere naast elkaar kwijt, dat vind ik altijd zo'n nadeel van die dingen.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 00:24 schreef hierissieweer het volgende:
http://link.marktplaats.nl/135417928 super hè!?
Ik zie geen SMS of gemist gesprek staan op mijn telefoon hoorquote:
Ik hoop dat je BIER bedoelt of anders BEER, want BARE en dan Mitchell vind ik een akelige combinatie!!!quote:burp
I saved bare... a lot...
hop hop hop SOA voorop.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 11:04 schreef Ang3l het volgende:
Ik hoop dat je BIER bedoelt of anders BEER, want BARE en dan Mitchell vind ik een akelige combinatie!!!
Saaie saaie saaie film, op zich wel een leuk idee, maar de uitwerking is zo saai. Het is alleen een lang gesprek.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:36 schreef DennisMoore het volgende:
Net opniéuw The Man From Earth (2007) gekeken...
Da's wel een dvd waard.
En dat hoeft zéker niet saai te zijnquote:Op zaterdag 12 januari 2008 12:02 schreef Cairon het volgende:
Saaie saaie saaie film, op zich wel een leuk idee, maar de uitwerking is zo saai. Het is alleen een lang gesprek.
Mja, maar ook niet slecht, vond ik. Geen storende 'overacting' iig!quote:Het acteerwerk is ook niet geweldig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |