13 in een dozijnquote:
Ancilla is doable.quote:Op maandag 7 januari 2008 21:31 schreef Chasiner het volgende:
die sjors is trouwens ook wel doable.
[ afbeelding ]
Whatever makes you happyquote:Op maandag 7 januari 2008 21:13 schreef Chasiner het volgende:
die nina is anders best te doen hoor.
die foto uit de OP os gewoon misleidend maar het is wel een heet mokkeltje hoor.
Jij zou haar in haar gezicht spugen als ze je wilden pijpen.quote:
Nee, jij kunt er gewoon niet tegen dat je een vrouw aantrekkelijk vindt waar een ander van gruwelt. Zo werkt dat nu eenmaalquote:Op maandag 7 januari 2008 22:34 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Jij zou haar in haar gezicht spugen als ze je wilden pijpen.
Maar dat willen ze niet, Fuifduif!
Met af en toe een koploperkopper in het verhaal.quote:Op maandag 7 januari 2008 21:39 schreef NaaiHard-DieHard het volgende:
Eigenlijk zouden ze dus GTST moeten afkappen, en zo'n bak geld, aan een Fok!ker moeten geven, en dan krijgt hij een week de tijd om een betere serie op te zetten.
Meer creativiteit, meer diversiteit en originaliteit, plus 't is allemaal reality, geen neppe feestjes geen decors, maar de keiharde hollandse dagelijkse sleur.
anyone?
quote:Op maandag 7 januari 2008 22:39 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Met af en toe een koploperkopper in het verhaal.
quote:Op maandag 7 januari 2008 20:34 schreef moonmovies het volgende:
ja, gtst moet weg, netzoals al die andere soaps...
Nee, het is meer dat jij blij moet zijn met elk kutje dat je voor ogen krijgt. Dan bedoel ik niet de porno die jij non-stop kijkt.quote:Op maandag 7 januari 2008 22:36 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Nee, jij kunt er gewoon niet tegen dat je een vrouw aantrekkelijk vindt waar een ander van gruwelt. Zo werkt dat nu eenmaal. En dan doe je net alsof ik eigenlijk haar heel aantrekkelijk vind, maar zeg dat ik dat niet vind uit frustratie
. Sneu.
quote:Op dinsdag 8 januari 2008 00:33 schreef Frasier het volgende:
Charlie en Sjors zijn wel lekkere chicks
Charlie niet vind ik, maar Sjors wel.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 00:33 schreef Frasier het volgende:
Charlie en Sjors zijn wel lekkere chicks
Of belspelletjes?quote:Op dinsdag 8 januari 2008 11:44 schreef mkrijt het volgende:
doe mij maar telsell ofzo.....
ach, alles beter dan GTST e.d.quote:
Ik zie nog lekkere chicks een journaal/actua presenteren.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 09:19 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Charlie niet vind ik, maar Sjors wel.
Ja precies!!??!quote:Op dinsdag 8 januari 2008 16:29 schreef Batsnek het volgende:
Die nina was toch 2 jaar geleden geboren ofzo?
Of hebben ze haar in een tijdmachine gepleurt omdat ze in de toekomst van haar crackverslaving genezen kon worden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |