wel eens gehoord van een typefout en dat hij rdw bedoelt?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 00:14 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Ik d8 dat je een VTEC op FWD had
![]()
![]()
![]()
Wat voor assen en overbrenging heb je gebruikt? Van een RX7??![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 00:19 schreef tevebe het volgende:
[..]
wel eens gehoord van een typefout en dat hij rdw bedoelt?
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 00:48 schreef tevebe het volgende:
Ja maar aan die kansloze reactie van je te zien had je t toch niet door. Uiteraard kan ik het fout hebben omdat de helft van je posts kansloos zijn.
Kost je wel iets meer dan 500 euro stuur maar eens een mailtje naar de RDWquote:Op vrijdag 18 januari 2008 17:54 schreef VTOllie het volgende:
Dus als ik in me civic sdn een B18c plaats en de remmerij van een vti eronder zet met ophanging dan moet ik hem even laten kueren bij rdw amsterdam en dan krijg ik nieuwe papieren waarop staat dat er een b18c in zit????????????? en dat kost me ¤500,-
Tot je iemand half dood rijd, dan is het in eens erg prijzig.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Motorrijden is beter dan sex.Elke bocht een nieuw hoogtepunt.
quote:Op maandag 21 januari 2008 11:56 schreef Cageon het volgende:
[..]
Tot je iemand half dood rijd, dan is het in eens erg prijzig.
Zien we dan wel weerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 13 november 2008 15:34 schreef De_Ananas het volgende:
Één ding beloof ik jullie mijn lieve fokkertjes, als er vettax komt dan ga ik mij aan het hek van het binnenhof vastketenen met een frituur naast me, dit mogen jullie quoten :W
Nog niet, je moet het toch doorgevenquote:Op maandag 21 januari 2008 17:14 schreef bietelboer het volgende:
Zo lang je onder de 40% vermogens winst blijft is het goed
quote:Op donderdag 24 januari 2008 09:35 schreef fathank het volgende:
Haha geweldig. Moet je nu iedere keer je motorkap open doen om je motor te starten met de startknop op het kleppendeksel
![]()
quote:Op donderdag 24 januari 2008 09:00 schreef raulbouli het volgende:
Nieuw kleppendeksel........
jaaah ik weet het.. ik spoor niet
[ afbeelding ]
Marktplaatsquote:Op donderdag 24 januari 2008 16:34 schreef Malle_beer het volgende:
Whehehe, tof dat deksel
Trouwens, doe jij voor jouw spullen op websites bestellen, of zo? Of zoek je Marktplaats af?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |