Op de Eurosport site wordt meestal live de scores bijgehouden. Maar je hebt toch wel Eurosport op de kabel?quote:Op maandag 7 januari 2008 09:36 schreef avotar het volgende:
Is er ergens op internet een live-scorebord te vinden?
tuurlijk wel... maa rop je werk is het zo lastig tvkijkenquote:Op maandag 7 januari 2008 13:00 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Op de Eurosport site wordt meestal live de scores bijgehouden. Maar je hebt toch wel Eurosport op de kabel?
Hier: http://www.cev.lu/mmp/onl(...)/12036/index_EN.htmlquote:Op maandag 7 januari 2008 09:36 schreef avotar het volgende:
Is er ergens op internet een live-scorebord te vinden?
Nog gunstiger dat Spanje won van Italië. Hopen dat de Spanjaarden hun beste spelers wat rust gunnen voor de halve finale. Dit natuurlijk allemaal als Nederland zo weet te winnen van Polen. Live op Eurosport trouwens zo.quote:Op woensdag 9 januari 2008 17:37 schreef Szura het volgende:
Italië is ook verslagen door Spanje en is uitgespeld en staat op 4 punten.
1. Spanje 2-4
2. Italië 3-4
3. Polen 2-3
4. Nederland 1-1
Vanavond winnen van Polen moet gebeuren anders is het over. Een vraagje, als men op gelijke hoogte eindigt, telt dan het onderling resultaat of de setstanden?
Dat boeit me nou echt geen reet. Hij heeft er inderdaad loeiveel verstand van en dat is wat telt.quote:Op woensdag 9 januari 2008 20:27 schreef tong80 het volgende:
De verslaggever is echt deskundig, maar man wat is ie dodelijk saai.
Idd, de ene vakterm na de andere, hij weet waar 'ie het over heeft. Kent ook alle kleine regeltjes, vind ik wel belangrijk voor sporten waar ik niet álle regels van ken.quote:Op woensdag 9 januari 2008 20:32 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dat boeit me nou echt geen reet. Hij heeft er inderdaad loeiveel verstand van en dat is wat telt.
Zo ken ik Michael Zengers. Was een groot talent zat in jong Oranje met Van der Goor. Ging zuipen en achter de wijven aan. Mislukte. Maar werd op zijn ouwe dag toch nog speler van Dynamo.quote:Op woensdag 9 januari 2008 21:10 schreef Roel_Jewel het volgende:
En nu doorzetten!
Blijf 't grappig vinden dat Bontje een jaar of 8 geleden bij mij in 't team in Sittard zat. Toen was ie echt niet zo goed als nu en had ik niet durven voorspellen dat ie in het NL team zou komen.
Kooistra is aanvallend wel redelijk steady, alleen serveert ie dramatisch. Trommel en Bontje wat mij betreft de besten aan Nederlandse zijde.quote:Op woensdag 9 januari 2008 21:47 schreef Ambrosius het volgende:
WTF doet die Kooistra in het veld? Ik serveer nog beter.
5e set dus.
Ik geloof dat ze dan morgen met 3-0 moeten winnen van Spanje.quote:Op woensdag 9 januari 2008 21:49 schreef tong80 het volgende:
Nu in één et gaat het erom. Nederlanf nog een kans om naar de spelen te gaan od niet.
Spannend
Het blijft absurtd.quote:Op woensdag 9 januari 2008 22:11 schreef sportfreak het volgende:
Mooie wedstrijd
Jammer dan ook de volgende 3 wedstrijden gewonnen moeten worden, anders staan ze nog met lege handen.
En nog eens met 3-0 ook toch? Op zich moet het kunnen, omdat Spanje al door is.quote:Op woensdag 9 januari 2008 22:25 schreef TheArt het volgende:
Wat een einde! Twee killbloks achter elkaar!
Geweldige wedstrijd. Nu moeten ze tegen Spanje morgen winnen, want op puntensaldo zie ik het ze niet halen tegen Italië en Polen. Daar zijn die laatste twee verloren sets tegen Italië funest voor geweest.
En als Polen van Italie wint staan we gelijk met Polen lijkt me?quote:Op woensdag 9 januari 2008 22:29 schreef franklop het volgende:
winnen is genoeg, komen ze op 5 punten net als spanje, nummers 1 en 2 gaan naar kruisfinales
Polen en Italië hebben al gespeeld. Dat is juist de enige winstpartij van de Polen.quote:Op woensdag 9 januari 2008 22:30 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
En als Polen van Italie wint staan we gelijk met Polen lijkt me?
Tsja, het wordt lastig, maar alles kan. Spanje zal ook niet alle topspelers inzetten lijkt me, aangezien het voor hen natuurlijk niet van belang is.quote:Op woensdag 9 januari 2008 22:33 schreef Ambrosius het volgende:
Oja da's waar. 3-0 Polen zeer verrassend.
Winnen van Spanje moet lukken zou je zeggen.
Ze weten toch al wel wie hun tegenstander wordt als ze winnen en als ze verliezen? Dat kan misschien mee gaan spelen. Ze kunnen min of meer hun tegenstander uitkiezen.quote:Op woensdag 9 januari 2008 22:49 schreef TheArt het volgende:
[..]
Tsja, het wordt lastig, maar alles kan. Spanje zal ook niet alle topspelers inzetten lijkt me, aangezien het voor hen natuurlijk niet van belang is.
Mhua, dat weet ik niet. Dat ligt er aan wat telt. Of onderlinge uitslag of puntensaldo bij twee ploegen die gelijk eindigen. Mocht het puntensaldo zijn dan maakt het voor Spanje niet zoveel meer uit, tenzij ze met 3-0 op hun broek krijgen.quote:Op woensdag 9 januari 2008 22:50 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ze weten toch al wel wie hun tegenstander wordt als ze winnen en als ze verliezen? Dat kan misschien mee gaan spelen. Ze kunnen min of meer hun tegenstander uitkiezen.
Eurosport2quote:Op donderdag 10 januari 2008 10:30 schreef SCH het volgende:
Spannend vanmiddag, ik ben lekker vrij- live op eurosport neem ik aan?
Wedstrijd wordt om 21:30 herhaalt op de normale Eurosport zender.quote:
Die kans heb je..quote:Op donderdag 10 januari 2008 14:42 schreef tong80 het volgende:
Maar Spanje zal zich misschien sparen
Nee, als Servië vanavond gewoon wint van Turkije kan Duitsland naar huis.quote:
Okquote:Op donderdag 10 januari 2008 16:01 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Nee, als Servië vanavond gewoon wint van Turkije kan Duitsland naar huis.
Maar die hebben nog een mogelijkheid, omdat ze mee mogen doen aan een ander kwalificatietoernooi dat ze zelf organiseren.
Gewoon op Eurosport hoor. Daar heb ik net Duitsland - Finland ook gevolgd (live).quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:04 schreef AKnynke het volgende:
Kut dat we het niet live kunnen zien! Wordt het niet ergens online uitgezonden?
Geweldige wedstrijd gister! Lang niet zo'n spannende vijfde set gezien. Vergt toch wel wat mentale kracht omv an zo'n achterstand terug te komen, zeker gezien het belabberde spel dat ze hier en daar lieten zien.
Lees volgende keer even goed voor je begint te roepen, NL is niet live op Eurosport (één).quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:13 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Gewoon op Eurosport hoor. Daar heb ik net Duitsland - Finland ook gevolgd (live).
Ik zie de laatste twee punten, niet verkeerd tochquote:Op donderdag 10 januari 2008 17:20 schreef BVO het volgende:
Pff, wat slecht zeg dit...
Net of Volleybal zo'n sport voor hetero's isquote:Op donderdag 10 januari 2008 17:11 schreef AKnynke het volgende:
11-10....
Ik vind de shirtjes zonder mouwen gay trouwens! Voor vrouwen kan het, maar mannen, nee...
Ach, keer twee aardige punten. Het merendeel is echt geklungel hoor. Ik heb alle teams nu gezien en het moet wel héél gek lopen willen ze dit toernooi winnen.quote:Op donderdag 10 januari 2008 17:21 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik zie de laatste twee punten, niet verkeerd toch.
quote:Op donderdag 10 januari 2008 17:23 schreef Da_Sandman het volgende:
En dan op 22-21 een foute service produceren,.
Het is Live op Eurosport 2quote:Op donderdag 10 januari 2008 16:16 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Eurosport zendt het pas om 21:30 vanavond uit; de wedstrijd zelf begint om 17 uur.
Had je Duitsland tegen Turkije moeten zienquote:Op donderdag 10 januari 2008 17:23 schreef AKnynke het volgende:
wat een fout-services zeg, ongeloofelijk!
Omdat je nou eenmaal risico moet nemen bij volleybal.quote:Op donderdag 10 januari 2008 17:52 schreef AKnynke het volgende:
22-23 misserveren, hoe kan het toch!
Naja, Nederland moet het hebben van alles of niets-serveren. (Sprong)floaters zitten er niet tussen.quote:Op donderdag 10 januari 2008 17:52 schreef AKnynke het volgende:
22-23 misserveren, hoe kan het toch!
Tsja, het risico moet je ook kunnen inschatten. Als ze dat punt gemaakt hadden was de set binnen!quote:Op donderdag 10 januari 2008 17:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Omdat je nou eenmaal risico moet nemen bij volleybal.
Onzin natuurlijk, dan wordt het 23 - 23.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:05 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Tsja, het risico moet je ook kunnen inschatten. Als ze dat punt gemaakt hadden was de set binnen!
Gisteren waren ze ook zo goed.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:14 schreef SCH het volgende:
Wat speelt Nederland ontzettend veel beter dan tegen Italie maandag
Dat is toch heel normaal bij volleybal? Je kunt die bal ook gewoon rustig in het veld slaan, dat is hetzelfde als in het net slaan. De service is nou eenmaal enorrrrum belangrijk.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Hoe bestaat het toch, wéér op 23 een foute service.
Druk kwestie. Een hele set gaat het goed, niet altijd natuurlijk, en als het spannend wordt gaat die bal in drie achtereenvolgende sets het net in...quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:17 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat is toch heel normaal bij volleybal? Je kunt die bal ook gewoon rustig in het veld slaan, dat is hetzelfde als in het net slaan. De service is nou eenmaal enorrrrum belangrijk.
Nee, is niet zo zeer de druk. Ze serveren gemiddeld enorm veel fout omdat ze er heel veel risico mee nemen.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:19 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Druk kwestie. Een hele set gaat het goed, niet altijd natuurlijk, en als het spannend wordt gaat die bal in drie achtereenvolgende sets het net in...
Zie de stream in dit topic.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:20 schreef Yozzz het volgende:
Ik ga het hier maar volgen, Teletekst is niet zo snel en op Eurosport wordt het niet uitgezonden (toch?)
Klopt, maar je moet het met me eens zijn dat het minimaal frappant te noemen is dat het in drie achtereenvolgende sets op een haast beslissend moment fout gaat...quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:20 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, is niet zo zeer de druk. Ze serveren gemiddeld enorm veel fout omdat ze er heel veel risico mee nemen.
Maar het gaat echt ongeveer 1 op de 3 a 4 x fout, dus zo frappant is het neit. Je kunt niet bij 20+ ineens wat rustiger gaan serveren. Die services zijn zo enorm veel belangrijker geworden in het nieuwe systeem. Je moet je punten juist halen op die eigen service en daarom moet de service gevaarlijk zijn.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:22 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Klopt, maar je moet het met me eens zijn dat het minimaal frappant te noemen is dat het in drie achtereenvolgende sets op een haast beslissend moment fout gaat...
Je moet ook niet rustiger gaan serveren. Maar ik denk dat je de stand echt wel in je service meeneemt.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:25 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar het gaat echt ongeveer 1 op de 3 a 4 x fout, dus zo frappant is het neit. Je kunt niet bij 20+ ineens wat rustiger gaan serveren. Die services zijn zo enorm veel belangrijker geworden in het nieuwe systeem. Je moet je punten juist halen op die eigen service en daarom moet de service gevaarlijk zijn.
Nee, je haalt doorgaans de punten niet op eigen serive. Serveren is doorgaans een nadeel bij volleybal. Al kun je er natuurlijk wel mee scoren als je iemand hebt die het heel goed kan, dan is het voor de verdedigende partij moeilijk om de bal te controleren en als eerst tot een smash te komen.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:25 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar het gaat echt ongeveer 1 op de 3 a 4 x fout, dus zo frappant is het neit. Je kunt niet bij 20+ ineens wat rustiger gaan serveren. Die services zijn zo enorm veel belangrijker geworden in het nieuwe systeem. Je moet je punten juist halen op die eigen service en daarom moet de service gevaarlijk zijn.
quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:28 schreef Da_Sandman het volgende:
En nu natuurlijk binnen 4 services 2 foute.
'Tuurlijk. Maar, wellicht zijn ze nu echt aan het groeien in dit toernooi. De kans op een stunt blijft aanwezig...quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:37 schreef Ambrosius het volgende:
Maar goed, nog 2 wedstrijden winnen, ik acht de kans nog steeds vrij klein.
Maar er is nog een kans.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:37 schreef Ambrosius het volgende:
Maar goed, nog 2 wedstrijden winnen, ik acht de kans nog steeds vrij klein.
wanneer weet ik niet, maar tegen wioe is nog niet bekendquote:Op donderdag 10 januari 2008 18:43 schreef jens007 het volgende:
Mooi mooi
Wanneer volgende wedstrijd en tegen wie?
Zeer waarschijnlijk Servië. Spanje speelt dan tegen Finland. Dan waarschijnlijk Servië - Spanje in de finale.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:43 schreef jens007 het volgende:
Mooi mooi
Wanneer volgende wedstrijd en tegen wie?
Zaterdag, zegt het Sportjournaal zojuist...quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:44 schreef Szura het volgende:
[..]
wanneer weet ik niet, maar tegen wioe is nog niet bekend
Net zo absurd als dat Yuri niet naar de spelen mag.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:49 schreef tong80 het volgende:
Vlijft absurd dat er een par top teams niet naar xe spelen gaan. Dit zijn bijna spelen op zichzelf
Libero, niks spelverdeler.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:48 schreef Nieuwschierig het volgende:
Wie zijn de spelers in de afwijkende kleur?
Dat geldt voor een gemiddeld Nederlands Kampioenschap schaatsen ook...quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:49 schreef tong80 het volgende:
Vlijft absurd dat er een par top teams niet naar xe spelen gaan. Dit zijn bijna spelen op zichzelf
Vroeger mochten er nog 4 Nederlanders meedoen op een EK/WKquote:Op donderdag 10 januari 2008 18:51 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat geldt voor een gemiddeld Nederlands Kampioenschap schaatsen ook...
Nu niet dan?quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Vroeger mochten er nog 4 Nederlanders meedoen op een EK/WK
quote:
Hierbij maar even mijn eigen gemaakt bericht van op Sport1 spuienquote:OKT: Nederland door winst op Spanje naar halve finale
De Nederlandse volleybalmannen zijn in het Turkse Izmir doorgedrongen tot de halve finale van het Europese olympisch kwalificatietoernooi. Oranje versloeg na de winst op Polen van gisteren nu ook Spanje. Het werd 3-1 (26-24, 22-25, 25-19, 25-17).
Peter Blangé hield de winnende ploeg van gisteren in stand. Zo begonnen Guido Görtzen en Kristian van der Wel, de invallers van gisteren, in de basisploeg. Nederland begon wat twijfelend, wat mede te wijten was aan de lange partij van gisteren. De Spaanse bondscoach gunde ook nog eens enkele bepalende spelers rust, zodat de beginfase wat aftastend was aan beide kanten.
Oranje haalde het uiteindelijk in de set met 26-24 na een setpoint overleefd te hebben. Set twee ging in eerste instantie op hetzelfde elan door. De Spanjaarden hadden de gehele set een licht voordeel en er werd vooral veel fout geserveerd aan zowel Nederlandse als Spaanse zijde. De Spanjaarden wisten uiteindelijk naar het einde van de set de foutenlast te beperken en pakten zo de tweede set.
Nadat bondscoach Blangé de Nederlandse mannen eens goed had toegesproken, ging het weer lopen. Vooral de middenaanval met Wytze Kooistra en Rob Bontje, die door spelverdeler Nico Freriks vaak werd gezocht, was zeer effectief. Een ruime voorsprong werd dan ook niet meer weggegeven.
De vierde set leek zowat op een kopie van de derde. Nederland had blokkerend en aanvallend alles onder controle en liep op deze manier snel uit. Een eerste matchpoint werd nog door Kooistra via het net uit geslagen, maar het tweede matchpoint werd dankzij een foute service aan Spaanse zijde wel benut.
Nederland eindigt in Poule A wel als tweede achter Spanje op setsaldo. Omdat in de andere poule nog drie teams strijden om de twee halve finale-plaatsen (Servië, Duitsland en Finland), is nog niet bekend wie Nederland treft zaterdag bij de laatste vier.
Je ziet ook hoeveel soepeler het gaat als Freriks ze wat beter uit z'n handen krijgt...quote:Op donderdag 10 januari 2008 19:13 schreef TheArt het volgende:
[..]
![]()
De libero staat er alleen maar voor de verdediging. Daarom laten teams die er ook regelmatig uit als ze zelf gaan serveren. En de spelverdeler aan Nederlandse kant in Freriks. Normaal gesproken Van Gendt, maar die is geblesseerd. Van Harskamp is tweede spelverdeler op dit OKT, maar dit komt er dit toernooi bijna alleen maar in voor de servicedruk i.p.v. Kooistra.
18.15quote:Op vrijdag 11 januari 2008 08:29 schreef SCH het volgende:
Hoe laat is de halve finale morgen?
Het werd 17-15 Tongquote:
Heb je nog de naam van de website kunnen onthouden? Want ik keek namelijk de laatste set ook via de internet livestreams.quote:Op donderdag 10 januari 2008 18:42 schreef AKnynke het volgende:
zie de stream loopt achter!
Weet je het zeker ?quote:
Ook de NOS-site heeft vandaag een livestream hoorde ik gisteren in het sportjournaal en die is meestal van zeer goede kwaliteit.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 13:09 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Heb je nog de naam van de website kunnen onthouden? Want ik keek namelijk de laatste set ook via de internet livestreams.
quote:
Klopt, die staat bij iedereen op zwart. Je moet die link gebruiken van de NOS. Dan krijg je er commentaar van Maarten Tip bij.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 18:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
Ik krijg hier een foutmelding op Eurosport![]()
. Alle andere 100 zenders doen 't prima, behalve.....
.
Of nog leuker: www.laola1.tv en dan Live Volleybal.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 18:04 schreef TheArt het volgende:
De link: http://www.omroep.nl/live/tvlive/mcr1-live-nl.asx
Hmja, true... maar toch was 't leuker geweest als ze erbij warenquote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:25 schreef SCH het volgende:
[..]
Was ook maar een schamel droompje toch.
Dat zeker. Had na Italië geen vertrouwen meer erinquote:Ze hebben het goed gedaan, hulde
En van die landen kan alleen Servië of Spanje door naar Peking.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:36 schreef sportfreak het volgende:
Dat Nederland niet op de Olympische Spelen staat is geen schande, daarvoor hebben ze afgelopen jaren gewoon slecht gepresteerd. Ik geloof dat ze iets van 23e staan op de wereldranglijst.
Dat landen als Italie, Polen, Servie en Spanje moeten strijden voor 1 ticket is erger.
Nee hoor. Er is ook nog een OKT 3, een mondiaal toernooi. Daar mogen de beste drie gerangschikte Europese ploegen heen, die nog niet gekwalificeerd zijn. Toevallig is Duitsland gastland, dus zullen er vier Europese ploegen aan deelnemen.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:43 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
En van die landen kan alleen Servië of Spanje door naar Peking.
Bijzonder jammer dat Italië het liet afweten in de groepsfase, maar misschien speelde onderschatting ook een belangrijke rol.
Hij staat bijna te huilen bij het sportjournaal, wat een mooi moment zeg...quote:Op zaterdag 12 januari 2008 21:44 schreef Roel_Jewel het volgende:
En Görtzen is na deze wedstrijd als international gestopt.
Hij kan genieten van een gouden medaille uit 96. De man die ooit in Papendal de apparatuur verknalde omdat ie teveel kracht in z'n armen/benen had
. Geloof dat Marc Overmars bij dat moment was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |