Juist een stuk minder PR's vandaag en vooral op de 1000 meter zitten ze over het algemeen een stuk boven de tijd van gisteren (uitzonderingen daar gelaten).quote:
Nee, maar als je in 2010 dit topic zoekt is het veel handiger dat 2008 in de TT staat.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:13 schreef MiLalaa het volgende:
lijkt me niet dat ik hier al over 2010 bezig ben
Zie boven.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:11 schreef Wombcat het volgende:
Hoezo? Dacht je dat het om het NK van 2007 ging?
Blijf het echt dom vinden dat ze overal en altijd rijdt... die gaat zo ongelofelijk opbranden binnen een paar jaarquote:Op zondag 6 januari 2008 17:02 schreef Wombcat het volgende:
Hoi
Wust heeft het wel druk trouwens. NK Allround, NK sprint, EK allround, WK sprint.
Ben ik ook bang voor.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Blijf het echt dom vinden dat ze overal en altijd rijdt... die gaat zo ongelofelijk opbranden binnen een paar jaar
Eigenlijk een beetje het verhaal van zijn hele loopbaan.quote:
ja ik had het ook wel verwacht. Skate-off WK zal ook wel niet lukkenquote:Op zondag 6 januari 2008 17:20 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Eigenlijk een beetje het verhaal van zijn hele loopbaan.
Allemaal net niet.
Hij is nu ook sneller dan Wennemars.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:23 schreef Denewar het volgende:
er is toch een aanwijsplek, zouden ze het lef hebben om als elgersma vierde eindigd toch erben te sturen...
Lijkt me niet. Elgersma heeft gewoon in een rechtstreeks gevecht gewonnen van Wennemars en Wennemars was niet beschermd.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:23 schreef Denewar het volgende:
er is toch een aanwijsplek, zouden ze het lef hebben om als elgersma vierde eindigd toch erben te sturen...
Alleen Kuipers was toch beschermd?quote:Op zondag 6 januari 2008 17:25 schreef TheArt het volgende:
[..]
Lijkt me niet. Elgersma heeft gewoon in een rechtstreeks gevecht gewonnen van Wennemars en Wennemars was niet beschermd.
Je zou het bijna denken zeg...quote:Op zondag 6 januari 2008 17:29 schreef Denewar het volgende:
Deed kuipers het erom????
Hmmmm.Zou kunnen, maa rik vermoed van niet.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:29 schreef Denewar het volgende:
ok, nu is er geen sprake meer van!
1, 2, 3 Bos, koning en elgersma en beschermd Kuipers.
Deed kuipers het erom????
quote:
Je kunt je ook afvragen wat Wennemars in zijn huidige vorm kan op het WK. De 500m van vandaag was de eerste dit jaar die behoorlijk ging.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:35 schreef Timm-E het volgende:
Hulde voor Bos!!! Hulde voor De Koning en Elgersma, wie had dat verwacht van tevoren!!! Maar wat kunnen zij over 2 weken op 't WK... Daar had ik tóch liever Wennemars gezien... Maar om hem alsnog te sturen zou ik belachelijk vinden..
Idd, dat is wel opvallend.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:36 schreef Wilskracht het volgende:
Grote verliezer TVM ploeg bij de mannen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |