quote:Op maandag 7 januari 2008 10:16 schreef Dangel het volgende:
Ben bij dokter geweest, geen whiplash zoals het er nu naar uitziet
maar auto is finaal aan gort
Nu naar werk....
Hij zat zo vast dat ik heel veel kracht moest zetten, dus toen hij eindelijk open ging was hij ook gelijk heel ver open en vloog het sleuteltje ergens onder mijn bed.quote:Op maandag 7 januari 2008 12:07 schreef Peterselieman het volgende:
Wat ging er mis?
Jaiddquote:Op maandag 7 januari 2008 10:28 schreef Bob. het volgende:
Dangel toch.Gelukkig ben je zelf nog wel heel.
nee, want uik heb noggenoeg spiegels op voorraadquote:Op maandag 7 januari 2008 10:31 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Als je de spiegel eraf reedt was die ook total loss geweest toch (volgens de verzekering).
Nubegint de schrik te komen.. ALs ik met 20 km/h al zon deuk heb, wat was er met me gebuerd alsik ergens RAP tegenaan was gereden....quote:Op maandag 7 januari 2008 11:44 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Komt helemaal goed DaD![]()
En Alex, schrikken joh. Heb je er zelf nog iets aan over gehouden (minder ernstig dan whiplash)
En welke van je auto's gaat het om?
Dan zie je toch dat de huidige auto's helemaal zo gek nog niet zijn (mbt de veiligheid).quote:Op maandag 7 januari 2008 12:27 schreef Dangel het volgende:
[..]
Nubegint de schrik te komen.. ALs ik met 20 km/h al zon deuk heb, wat was er met me gebuerd alsik ergens RAP tegenaan was gereden....
Enhet gaat om mn rode, deenige die (tot vanochtend) nog reed
Nu een wrak van mn broer geleend, zonder kilometerteller of koppeling..... Probeer deze week nog wat anderste regelen, nu kan mn broer niet meer naar zn vriendin
regel een man die dat doetquote:Op maandag 7 januari 2008 12:11 schreef Bob. het volgende:
[..]
Hij zat zo vast dat ik heel veel kracht moest zetten, dus toen hij eindelijk open ging was hij ook gelijk heel ver open en vloog het sleuteltje ergens onder mijn bed.
Kwam er dus allemaal water uit dat ding terwijl ik wanhopig probeer dat sleuteltje terug te vinden om hem weer dicht te krijgen.
Nouja, als er lucht in zat is dat ten minste nu wel helemaal verdwenen.
Op den duur had hij toch drie van die bakken. Daar kan je vast wel één iets betere van kopen.quote:Op maandag 7 januari 2008 13:12 schreef Peterselieman het volgende:
Mja, maar dan moet je wel eentje kunnen betalen.
Mannen en kraantjesquote:Op maandag 7 januari 2008 13:17 schreef Crack_david het volgende:
[..]
regel een man die dat doet![]()
En kut voor je dangel! Altijd vervelende gebeurtenissen dit, helemaal door de kosten die er nog weer overheen komen, maar in ieder geval mooi dat het met jou oké is
Nope. Iets wat niet zo veel kost, zal als je het verkoopt ook niet zo veel opleveren. Alex had al een niet rijvaardige in de garage staan, daar kwam barely legal bij en nu kan de andere er ook bij staan. Dus echt veel zal het niet opleveren. En als die rode wel in goede staat zou zijn, dan nog zou het niet zo veel opgeleverd hebben.quote:Op maandag 7 januari 2008 13:20 schreef Grulez het volgende:
[..]
Op den duur had hij toch drie van die bakken. Daar kan je vast wel één iets betere van kopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |