FOK!forum / Relaties & Psychologie / Reborns: ziek of onschuldige hobby?
cinnamongirlzondag 6 januari 2008 @ 12:43
quote:
Channel 4 in the UK did a documentary on women and these fake baby dolls called "Reborns." The dolls looks like human babies down the littlest details. They breathe, burp, cry, shit and piss like real babies. Some even have beating heartbeats. The documentary follows several women that are really into these dolls, because they don't have time for real babies.

One of the women, Sue, said she's spent almost $30,000 on these dolls. She even buys it clothes and takes it to the park and shit. She even fills a bottle with fabric softener, because it looks like milk. She says the babies satisfy her maternal instincts without commitment. Sue has 9 of them and is expecting another. She said, “I don’t see any of my girls as real babies. I know they’re dolls. I’munder no illusion but it’s just where I haven’t got children I guess there is still that female instinct in me.”

You know if a fake baby that fake shits and fake eats and fake cries fills some kind of void....who am I to judge? You won't see me with one of those though. I'd rather carry around a Tamagotchi than carry around a fake baby. I can just imagine one day you're feeding that fake baby fabric softener and then all of a sudden it grabs your arm and says "It's time to play mommy." Hell no.
Bron: Dlisted.com

Er bestaan dus een soort 'real dolls' maar dan in baby-uitvoering. De poppen worden gemaakt door een jonge moeder die zelf 4 echte kinderen heeft. Op verzoek maakt ze de poppen helemaal naar de wens van de koper. Ze lijken tot in het kleinste details op pasgeboren babies, incl. huilen, lachen, sommigen hebben zelfs een hartslag en een ademhalingsmechanisme. Je kan het gewicht kiezen, en wijnvlekken en adertjes laten plaatsen naar je eigen wens. Het is ook mogelijk de pop naar iemands evenbeeld te laten maken.
In de UK zijn er al honderden vrouwen die er een of meer hebben.

Enkele 'Reborns':







Ik heb ademloos zitten kijken...de vrouwen in de documentaire hebben allemaal verschillende redenen voor de aanschaf van de poppen.
De één koopt zo'n pop en ziet hem als een pop die je kunt aankleden en verzorgen, en meer niet. Zo is er een vrouw die ze verzamelt, omdat ze ze mooi vindt. Maar de ander ziet het weer als een echt kind, als opvulling van een leegte, van een moederinstinct.

Vooral van het verhaal rond Christine en Harry gingen mijn nekharen recht overeind staan. Zij liet een pop maken naar het evenbeeld van haar kleinzoon ( ) die emigreerde.
Ook zie je een vrouw, Sue, die nooit kinderen heeft gekregen. Ze heeft 4 poppen, en in de docu is te zien hoe ze er eentje op gaat halen in Amerika en hoe ze er een fortuin aan spendeert. Haar redenatie: 'Het geld wordt goed besteed in plaats van verspild' ( )

Hun echtgenoten denken er verschillend over, maar wel overwegend negatief: de één is erdoor verafschuwd, de ander laat zijn vrouw maar begaan omdat het haar gelukkig maakt, en de ander vindt het sinister.

Ik weet niet goed wat ik ervan moet denken. Eigenlijk vind ik het volkomen gestoord.
Maar aan de andere kant: het kan toch geen kwaad? De vrouwen lijken verder ook niet van het padje af ofzo. Is het gewoon een hobby, of een afwijking?

De hele documentaire is in 5 delen op Youtube te zien.
De website van Reborn-poppen

[ Bericht 0% gewijzigd door cinnamongirl op 06-01-2008 12:50:45 ]
Dementorzondag 6 januari 2008 @ 12:50
Vreemd, heel vreemd.
Is adoptie dan geen optie?
Yildizzondag 6 januari 2008 @ 12:52
Sick.
_The_General_zondag 6 januari 2008 @ 12:55
http://www.verzamelgein.nl/rebornunikaat.htm
Aventurazondag 6 januari 2008 @ 12:57
Jee, ik krijg echt medelijden met die mensen!
Copycatzondag 6 januari 2008 @ 12:59
Dacht eerst dat het opgezette baby's waren, dát zou pas sinister zijn.
Ach, anderen nemen een hond of kat om te vertroetelen. Of leggen een enorme verzameling knuffels of Biedermeier beeldjes aan. Ik zie er niet zoveel slechts in.
Apotheosezondag 6 januari 2008 @ 13:04
weird... Nou ja, ze zeggen er zelf geen tijd voor te hebben voor echte koters. Dus ja, dan kunnen ze beter aan zulke poppen gaan idd. Dure hobby though
cinnamongirlzondag 6 januari 2008 @ 13:04
Vooral het einde is wrang: Christine showt de pop Harry aan haar 'echte' kleinzoon Harry, die in Nieuw Zeeland zit, via de webcam.
Kleine Harry (4 jaar oud ofzo): 'It's just a doll'.
Christine: 'No, it's a baby, baby Harry'.
Kleine Harry: 'It's just a doll, you numbnut'.
IJzercookiezondag 6 januari 2008 @ 13:09
Er zitten wel kunstwerkjes tussen zeg! Prachtig om te zien.
cinnamongirlzondag 6 januari 2008 @ 13:11
quote:
Op zondag 6 januari 2008 12:50 schreef Dementor het volgende:
Vreemd, heel vreemd.
Is adoptie dan geen optie?
Nou, die Sue wilde nooit kinderen, ze wil wel perfecte baby's die niets vies maken en er altijd mooi uitzien. Die pop uit Amerika had een imperfectie op het hoofdje en hoewel ze er al van was gaan houden, stuurde ze haar toch resoluut terug.

En die Christine was al te oud voor kinderen, bovendien wilde ze een Hárry.
hilliebilliezondag 6 januari 2008 @ 13:14
ze zien er wel mooi uit.

Je ziet tegenwoordig in films/series toch ook wel eens dat een koppel eerst zo'n nepbaby moet verzorgen voordat ze klaar zijn voor een echte baby wist niet dat ze echt bestonden..
Copycatzondag 6 januari 2008 @ 13:14
quote:
Op zondag 6 januari 2008 13:04 schreef cinnamongirl het volgende:
Kleine Harry: 'It's just a doll, you numbnut'.


Kleine Harry tells it like it is!
Grrrrrrrrzondag 6 januari 2008 @ 13:16
Zieke shit
cinnamongirlzondag 6 januari 2008 @ 13:17
quote:
Op zondag 6 januari 2008 13:14 schreef Copycat het volgende:

[..]



Kleine Harry tells it like it is!
Die scene is grappig, maar tegelijk ook ontzéttend tragisch...
dawgzondag 6 januari 2008 @ 13:23
Nouja, als ik soms de verhalen over OUD moet geloven, dan vind ik het niet verbazend dat er vrouwen zijn die zoiets willen. Als het gaat om vrouwen en kinderen, verliezen sommige vrouwen alle rationaliteit en redelijkheid.

Ik denk echter niet dat het echt kwaad kan, al zou ik al echtgenoot zijnde me toch eens achter de oren krabben, vooral als het obsessieve vormen begint aan te nemen.
-Mellow-zondag 6 januari 2008 @ 13:25
Wat n treurige lui. Alsof je een dode baby verzorgt
Copycatzondag 6 januari 2008 @ 13:26
quote:
Op zondag 6 januari 2008 13:17 schreef cinnamongirl het volgende:
Die scene is grappig, maar tegelijk ook ontzéttend tragisch...
Ik zal later vandaag even die hele docu gaan bekijken. Nu eerst Project Catwalk GB .
ThE_EDzondag 6 januari 2008 @ 13:27
quote:
Op zondag 6 januari 2008 13:14 schreef Copycat het volgende:

[..]



Kleine Harry tells it like it is!
Kinderen en dronken mensen vertellen de waarheid.
MouzurXzondag 6 januari 2008 @ 13:52
ik weet niet wat ik triester moet vinden .. vrouwen met reborns of mannen met een realdoll
#ANONIEMzondag 6 januari 2008 @ 14:51
Eng.
Tristessazondag 6 januari 2008 @ 15:13
Waarom ?
ThE_EDzondag 6 januari 2008 @ 15:14
Ze zien er wel erg knap gemaakt uit, maar wel creepy...
Emelzondag 6 januari 2008 @ 15:18
Ze zien er zo mooi uit zeg. Ik zal nog naar de documentaire kijken.
#ANONIEMzondag 6 januari 2008 @ 15:19
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:13 schreef Tristessa het volgende:
Waarom ?
Is dat een vraag aan mij?
devv05zondag 6 januari 2008 @ 15:22
Volkomen gestoord.
eleusiszondag 6 januari 2008 @ 15:27
Volwassenen zouden meer moeten (durven) 'spelen', volgens mij zouden ze dan een stuk gelukkiger zijn. Approved en ik wens ze veel plezier ermee.
#ANONIEMzondag 6 januari 2008 @ 15:29
Zieke lui
#ANONIEMzondag 6 januari 2008 @ 15:31
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:27 schreef soylent het volgende:
Volwassenen zouden meer moeten (durven) 'spelen', volgens mij zouden ze dan een stuk gelukkiger zijn. Approved en ik wens ze veel plezier ermee.
Dit is geen spelen. Een volwassen vent met een speelgoedtrein vind ik niks mis mee. Maar vrouwen die een pop gebruiken als echte baby is niet helemaal oké imo.
tijnbreinzondag 6 januari 2008 @ 15:33
Die popen zie je toch wel eens voorbijkomen in films waarin tieners een baby moeten verzorgen. Of zijn dat andere?
Zo lang mensen er geen obsessie van maken is er niks mis mee.

[ Bericht 1% gewijzigd door tijnbrein op 06-01-2008 15:34:25 (typofout) ]
Detroitzondag 6 januari 2008 @ 15:36
Zou dit niet iets zijn om tienermoeders op het goede pad te houden?
Insaniazondag 6 januari 2008 @ 15:37
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:31 schreef heaven7 het volgende:

[..]

Dit is geen spelen. Een volwassen vent met een speelgoedtrein vind ik niks mis mee. Maar vrouwen die een pop gebruiken als echte baby is niet helemaal oké imo.
Waarom niet?

Sommige vrouwen stelen kinderen uit ziekenhuizen (of doen daar pogingen toe).
Sommige vrouwen snijden ongeboren kinderen uit de buik van zwangere vrouwen (of doen daar pogingen toe).
Ik zie ze liever met Reborns spelen dan.

Lekker laten gaan, misschien zijn die dames in kwestie wel compleet gestoord, sure, maar beter zo'n pop dan een echte baby dan in mijn ogen.

Ik vind ze trouwens super mooi gemaakt.
Kingszondag 6 januari 2008 @ 15:39
Ik had die documentaire ook net gekeken voordat ik dit topic zag.
Maar het punt wat ik heel wrang vond, is dat dat vrouwtje die fake harry op ging halen en
vervolgens in een kinderzitje in de auto zette... Dan weet je al dat het niet goed zit...
Een normale pop leg je gewoon naast je neer in de auto, of doe je in een doos, maar
het punt dat je het al in een echt kinderzitje gaat zetten met veiligheidsriemen.....
Dan is er eigenlijk al iets mis met je....Dan is het geen pop meer voor je, maar een echte baby.

En dat is het probleem een beetje. Die vrouw met die enorme verzameling in dat babykamertje
ging er geloof ik nog wel goed mee om. Die wilde ze echt verzamelen, van klein naar groot,
alle soorten en maten.
Maar dat je het echt als vervanging van een kleinkind doet... of dat je er mee over straat
gaat lopen in een wandelwagen.... das echt ziek...
ThE_EDzondag 6 januari 2008 @ 15:41
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:31 schreef heaven7 het volgende:

[..]

Dit is geen spelen. Een volwassen vent met een speelgoedtrein vind ik niks mis mee. Maar vrouwen die een pop gebruiken als echte baby is niet helemaal oké imo.
Inderdaad, dit is geen "doen alsof" meer aangezien het duidelijk is dat sommige vrouwen het beeld dat "het maar spel is" kwijtraken. Essentieel aan "play" is is dat je weet dat het "doen alsof is", dat is hier bij lang niet alle vrouwen het geval. (Ze weten het ergens natuurlijk wel, maar die link zijn ze al lang kwijt.) Kinderen kunnen heel erg opgaan in hun spel en echt "prinses" of "politieagent" zijn, maar meestal stappen ze ook zo weer uit die rol buiten het speelveld, dat is hier totaal niet 'im frage'!
eleusiszondag 6 januari 2008 @ 15:59
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:31 schreef heaven7 het volgende:

[..]

Dit is geen spelen. Een volwassen vent met een speelgoedtrein vind ik niks mis mee. Maar vrouwen die een pop gebruiken als echte baby is niet helemaal oké imo.
Leg eens uit wat je daarmee bedoelt. Dat het niet 'normaal' is lijkt me logisch, als je kijkt naar de definitie van normaal: dit soort poppenhouden doet bijna niemand dus het is niet normaal. Maar is het ook slecht? En waarom is het slecht?
katerwaterzondag 6 januari 2008 @ 16:05
Hoe moeten die ongelukkige vrouwen anders die leegte opvullen? Jarenlange begeleiding geeft ze vooralsnog geen kind.

Het is luguber, maar wel begrijpelijk. En dus menselijk.
Ik zeg: laat maar begaan.
Synthesistzondag 6 januari 2008 @ 16:10
Toen ik dit topic opende wist ik het verhaal niet
Ik keek naar dat plaatje, was dat ff schrikken, zo'n lelijk mormel
Bleek het een pop te zijn

[ Bericht 37% gewijzigd door Synthesist op 06-01-2008 16:22:18 ]
Synthesistzondag 6 januari 2008 @ 16:21
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:39 schreef Kings het volgende:
Ik had die documentaire ook net gekeken voordat ik dit topic zag.
Maar het punt wat ik heel wrang vond, is dat dat vrouwtje die fake harry op ging halen en
vervolgens in een kinderzitje in de auto zette... Dan weet je al dat het niet goed zit...
Een normale pop leg je gewoon naast je neer in de auto, of doe je in een doos, maar
het punt dat je het al in een echt kinderzitje gaat zetten met veiligheidsriemen.....
Dan is er eigenlijk al iets mis met je....Dan is het geen pop meer voor je, maar een echte baby.

En dat is het probleem een beetje. Die vrouw met die enorme verzameling in dat babykamertje
ging er geloof ik nog wel goed mee om. Die wilde ze echt verzamelen, van klein naar groot,
alle soorten en maten.
Maar dat je het echt als vervanging van een kleinkind doet... of dat je er mee over straat
gaat lopen in een wandelwagen.... das echt ziek...
Voor vrouwen is zo'n reborn gewoon een kans om zich goed te voelen door te zorgen voor iets waar vrouwen een natuurlijk aangeboren instinct voor hebben. Biologisch gezien volkomen normaal.

Het in een kinderzitje zetten is deel van de beleving. Als de pop echt lijkt voor de buitenwereld moet er ook moreel correct mee worden omgegaan, althans in de beleving van deze vrouwen.

Je hebt ook mannen die realdolls (sekspoppen) aankleden, er mee aan de koffie zitten om er vervolgens romantische avonden mee te beleven. De vraag is, wat is zieker.

Seks met robots zal normaal worden in de toekomst, dat was laatst nog te lezen in de krant. Deze robotbabies zullen ook wel doorzetten.

Lekker doen waar je gelukkig van word toch...
Tristessazondag 6 januari 2008 @ 16:30
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:19 schreef heaven7 het volgende:

[..]

Is dat een vraag aan mij?
Nee .
SlamDzondag 6 januari 2008 @ 16:31
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:36 schreef Detroit het volgende:
Zou dit niet iets zijn om tienermoeders op het goede pad te houden?
Een baby die niet poep, piest, kotst, huilt?
Die je in een hoek kan neerzetten als je effe weg wil?

Lijkt me echt afschrikwekkend.
#ANONIEMzondag 6 januari 2008 @ 18:25
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:37 schreef Insania het volgende:

[..]

Waarom niet?

Sommige vrouwen stelen kinderen uit ziekenhuizen (of doen daar pogingen toe).
Sommige vrouwen snijden ongeboren kinderen uit de buik van zwangere vrouwen (of doen daar pogingen toe).
Ik zie ze liever met Reborns spelen dan.

Lekker laten gaan, misschien zijn die dames in kwestie wel compleet gestoord, sure, maar beter zo'n pop dan een echte baby dan in mijn ogen.

Ik vind ze trouwens super mooi gemaakt.
Dus jij vindt baby's stelen en buien opensnijden spelen?!

Mijn definitie van spelen is onschuldig. Als jij met je nepbaby doet alsof het een echt kind is, incl wandelwagen, flessenwarmer vind ik dat verontrustend. Tuurlijk kán het onschuldig zijn maar wie zegt dat ze hier niet in door gaan slaan en god weet wat er dan gebeurt. Het zijn geen kinderen met een eindeloze fantasie. Kinderen die prinsesje spelen weten dat ze een verkleedjurk hebben en dat het niet echt is. En hoewel ik 1 vrouw in de docu steeds hoorde zeggen dat ze weet dat het een pop is betwijfel ik of dat wel echt doordringt met al die hormonen. Haar man mocht ze niet eens 'pop' noemen.
Insaniazondag 6 januari 2008 @ 18:28
quote:
Op zondag 6 januari 2008 18:25 schreef heaven7 het volgende:

[..]

Dus jij vindt baby's stelen en buien opensnijden spelen?!

Mijn definitie van spelen is onschuldig. Als jij met je nepbaby doet alsof het een echt kind is, incl wandelwagen, flessenwarmer vind ik dat verontrustend. Tuurlijk kán het onschuldig zijn maar wie zegt dat ze hier niet in door gaan slaan en god weet wat er dan gebeurt. Het zijn geen kinderen met een eindeloze fantasie. Kinderen die prinsesje spelen weten dat ze een verkleedjurk hebben en dat het niet echt is. En hoewel ik 1 vrouw in de docu steeds hoorde zeggen dat ze weet dat het een pop is betwijfel ik of dat wel echt doordringt met al die hormonen. Haar man mocht ze niet eens 'pop' noemen.
Neen, maar ik heb liever dat ze spelen met een pop, dan anderen kwaad doen, of die gedachten soms hebben (danwel krijgen).
Ze doen er verder niemand kwaad mee, ook volwassenen mogen van mijn hun portie fantasie hebben zo lang ze er niemand kwaad mee doen.


*edit*

En wat dan nog als deze vrouwen doorslaan. Gaan ze hun eigen pop vermoorden?
#ANONIEMzondag 6 januari 2008 @ 18:47
Helaas weet je niet of ze door gaan slaan of niet en wat er dan gaat gebeuren als het wel gebeurt. Misschien verliezen ze de realiteit wel helemaal uit het oog? Pop of echte baby (van een ander) =gelijk.
Eerlijk gezegd vond ik die oudere vrouw al behoorlijk doorgeslagen door haar eigen kleinkind die ze niet meer zag te laten fabriceren toen het nog een baby was. Ik vind dat behoorlijk gestoord persoonlijk. Ik stel me dan voor dat ik een kindje heb van een jaar of 4 en ben verhuisd naar het buitenland zodat oma em nooit meer ziet. Mijn moeder laat dan zo'n pop produceren die het evenbeeld wordt van mijn kind toen het een baby was, geeft het dezelfde naam en gaat ermee door het dorp lopen incl wandelwagen alsof het haar echte kleinkind is... Dat is gewoon ziek imo.

Om de gore pedofielen die zich misschien wel aan zo'n pop vergrijpen maar even helemaal te vergeten. Ze kunnen uiteraard beter een pop nemen dan een echt kind maar misschien gaat het de andere kant wel op en stimuleert het juist extra

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 06-01-2008 18:48:44 ]
Insaniazondag 6 januari 2008 @ 19:08
quote:
Op zondag 6 januari 2008 18:47 schreef heaven7 het volgende:
*verhaal*
Inderdaad, dat stuk van oma vond ik ook vrij ziek, maar ze doet er verder niemand kwaad mee.
Ik kan me een paar redenen bedenken om zo'n pop te nemen (niet zo'n ademende versie, das gewoon eng )

Voorbeeld:

Vrouw is in verwachting, bevalt van een prachtig mooi kindje met tien vingertjes en tien teentjes, alleen zonder adem, dood geboren dus. Ik kan me voorstellen dat je dan een pop laat maken naar het evenbeeld van je kindje, bijvoorbeeld voor bij de as of als "constant reminder". Sommige mensen lopen met ketting met as, andere mensen zetten foto van overleden kindje neer, ik zou persoonlijk liever zo'n pop neerzetten. Hoeft niet te ademen, poepen of piesen (als je dat wilt kun je net zo goed een baby born nemen).

Of een alleenstaande vrouw die al zo veel via behandelingen pogingen heeft gedaan om zwanger te worden maar onvruchtbaar blijkt, en adoptie geen optie is door diverse redenen, die mag van mij best met zo'n pop gaan lopen kloten
Als zij daar gelukkig van worden, go for it.

Enne, ik mag toch hopen dat zo'n pop simpelweg niet geschikt is voor penetratie. Heb je een neefje of nichtje met een babyborn? Kijk eens naar die anatomie. Knappe man die daar enge/vieze dingen mee kan!
#ANONIEMzondag 6 januari 2008 @ 19:34
Ik denk dat zo'n pop anders in elkaar zit dan een babyborn Maar het hoeft ook niet perse voor penetraties.

Ik denk dat er verschillende levels zijn hier. Een pop laten maken naar het evenbeeld van je overleden kind vind ik ook verontrustend, hoe kun je dan ooit accepteren dat je kind er niet meer is, daar ligt het toch? Alleen ademt het niet en doet het niets, nooit. Dat lijkt me niet bevorderlijk voor het rouwproces.

Die vrouw die geen kinderen wilde want ze had geen zin in de stank en herrie had 4 of 5 van die poppen, want ze heeft, naar eigen zeggen, wel een moederinstinct. Dat vind ik dus ook niet stroken met elkaar, wel een moederinstinct maar niet de drang naar een kind. Als je dan gelukkig wordt van een pop kan ik het geen kinderdrang noemen.
cinnamongirlzondag 6 januari 2008 @ 19:35
quote:
Op zondag 6 januari 2008 19:08 schreef Insania het volgende:

Enne, ik mag toch hopen dat zo'n pop simpelweg niet geschikt is voor penetratie. Heb je een neefje of nichtje met een babyborn? Kijk eens naar die anatomie. Knappe man die daar enge/vieze dingen mee kan!
Daar dacht ik ook al aan....er zijn heel veel websites waar je levensechte baby- peuter- en kleuterpoppen kunt bestellen. Het feit dat ze er net echt uitzien is natuurlijk aantrekkelijk voor sommige pedofielen.
Op de sites die ik vond, worden de poppen gelukkig niet als seksueel object aangeboden. Je kan dus geen custom-made gleufje bestellen o.i.d.
Maar goed; misschien bestaat het wel en is dit soort sites gewoon wat moeilijker te vinden..
#ANONIEMmaandag 7 januari 2008 @ 11:12
eng
Gunctamaandag 7 januari 2008 @ 11:30
Op zich kunnen je er wel grappig streken mee uithalen. Mensen zien van een afstandje volgens mij echt niet het verschil tussen een echte baby en zo'n pop.
RM-rfmaandag 7 januari 2008 @ 11:49
Ik zie niet in wat er 'verkeerd' zou zijn aan het gedrag van die mensen..
natuurlijk het is een bepaalde vlucht voor de werkelijkheid, maar dat is toch heel erg normaal?

heel veel mensen kennen dat, volwassen mannen die graag computergames spelen, of zo'n miniatuur treinbaan hebben en daarin helemaal opgaan hebben dat ook..
Zolang ze verder niemand schade aandoen en een zeker contact met de realiteit blijven behouden, is er absoluut niks mis mee.
#ANONIEMmaandag 7 januari 2008 @ 11:54
quote:
Op maandag 7 januari 2008 11:49 schreef RM-rf het volgende:
Ik zie niet in wat er 'verkeerd' zou zijn aan het gedrag van die mensen..
natuurlijk het is een bepaalde vlucht voor de werkelijkheid, maar dat is toch heel erg normaal?

heel veel mensen kennen dat, volwassen mannen die graag computergames spelen, of zo'n miniatuur treinbaan hebben en daarin helemaal opgaan hebben dat ook..
Zolang ze verder niemand schade aandoen en een zeker contact met de realiteit blijven behouden, is er absoluut niks mis mee.
Hoezo volwassen mannen?
#ANONIEMmaandag 7 januari 2008 @ 11:54
Eigenlijk is Fok! dus ook heel eng en sick dus?
wikwakka2maandag 7 januari 2008 @ 13:25
quote:
Op maandag 7 januari 2008 11:54 schreef Logician het volgende:
Eigenlijk is Fok! dus ook heel eng en sick dus?
Niet alle fokkers gamen of spelen met model treinen

Maar ik vind die baby's eigenlijk een beetje 'te' echt lijken. Een beetje griezelig en dat er dan ook nog mensen zijn die ze als echte baby's behandelen

Deze bijvoorbeeld:

#ANONIEMmaandag 7 januari 2008 @ 15:11
Dit soort poppen houden als collectors item zou ik niet eens zo gek vinden, ik vind ze prachtig uitgevoerd.
RM-rfmaandag 7 januari 2008 @ 15:12
quote:
Op maandag 7 januari 2008 13:25 schreef wikwakka2 het volgende:

[..]

Niet alle fokkers gamen of spelen met model treinen

Maar ik vind die baby's eigenlijk een beetje 'te' echt lijken. Een beetje griezelig en dat er dan ook nog mensen zijn die ze als echte baby's behandelen

Deze bijvoorbeeld:

[ afbeelding ]
als je dat soort dingen 'realistisch' vind, twijfel ik eerder aan je ogen ...

Maar stel dat die dingen realistisch zijn... nou en?
NaaiHard-DieHardmaandag 7 januari 2008 @ 15:21
Die zijn niet goed snik

Neem dan een echt kind ...
Angstmaandag 7 januari 2008 @ 18:29
je ken wel mensen goed op de stuipen jagen door zo'n ding in de trein laten liggen, (voordat iemand dichtbij kijkt is ie al flink geschrokken). Uit een auto laten vallen. etc.

en jah er zijn mensen die dingen verzamelen , dan lijkt me dit een best grappig duur object...
maar je doen alsof het je eigen kind is, lijkt me niet echt therapeutisch, want je verwerkt niks maar klampt je juist vast.
Maar er zijn veel ergere dingen in de wereld
Synthesistmaandag 7 januari 2008 @ 20:20
quote:
Op maandag 7 januari 2008 13:25 schreef wikwakka2 het volgende:

[..]

Niet alle fokkers gamen of spelen met model treinen

Maar ik vind die baby's eigenlijk een beetje 'te' echt lijken. Een beetje griezelig en dat er dan ook nog mensen zijn die ze als echte baby's behandelen

Deze bijvoorbeeld:

[ afbeelding ]
Niet echt realistisch, een baby met zulk haar
TheHamsterSlayermaandag 7 januari 2008 @ 23:34
quote:
Op zondag 6 januari 2008 12:50 schreef Dementor het volgende:
Vreemd, heel vreemd.
Is adoptie dan geen optie?
uiteraard, als je zelf geen kind kan krijgen, dan importeer je er gewoon een...
wikwakka2dinsdag 8 januari 2008 @ 08:12
quote:
Op maandag 7 januari 2008 23:34 schreef TheHamsterSlayer het volgende:

[..]

uiteraard, als je zelf geen kind kan krijgen, dan importeer je er gewoon een...
Hoezo, je kan toch beter een echte baby hebben dan een pop die je als echte baby behandelt?
Angstdinsdag 8 januari 2008 @ 11:14
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 08:12 schreef wikwakka2 het volgende:

[..]

Hoezo, je kan toch beter een echte baby hebben dan een pop die je als echte baby behandelt?
mensen die om een of andere reden niet geschikt zijn (ik bedoel niet dat ze geen kinderen krijgen, maar meer dat ze psychisch niet in orde zijn) kunnen beter een pop hebben dan een echte baby......

zoals die vrouw in de documentaire die niet van viezigheid hield ofzow
Dementordinsdag 8 januari 2008 @ 11:17
quote:
Op maandag 7 januari 2008 23:34 schreef TheHamsterSlayer het volgende:

[..]

uiteraard, als je zelf geen kind kan krijgen, dan importeer je er gewoon een...
Als je zo graag een kind wil dat je uit pure wanhoop over gaat op zoiets als een reborn wat uiterst sneu is waarom niet?
Adoptie is trouwens geen zaak van bestellen en afhalen daar gaan jaren overheen vol met procedures en onderzoeken.
Viking84dinsdag 8 januari 2008 @ 11:19
TVP. Wat bizar!
BVOdinsdag 8 januari 2008 @ 11:25
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 08:12 schreef wikwakka2 het volgende:

[..]

Hoezo, je kan toch beter een echte baby hebben dan een pop die je als echte baby behandelt?
Wat een onzin. Mensen die nu op de een of andere manier niet in staat zijn de verantwoordelijkheid over een kind te dragen, wordt op deze vrij onschuldige manier een alternatief gegeven. Nee, ik zou er ook niet mee gaan lopen, maar de ophef snap ik niet zo, ze lijken er gelukkig mee, ieder z'n hobby. Het is wat mij betreft en beetje hetzelfde als de eerder aangehaalde computerspelletjes en treinbanen.
#ANONIEMdinsdag 8 januari 2008 @ 18:24
Freaky
Moet je in de winkel op die pop gaan slaan enzo, mensen flippen
witte_fantasiedinsdag 8 januari 2008 @ 19:58
quote:
Op zondag 6 januari 2008 12:50 schreef Dementor het volgende:
Vreemd, heel vreemd.
Is adoptie dan geen optie?
ad interim is ook interim, dus ja!
Vividinsdag 8 januari 2008 @ 21:46
Eng..
lexinedinsdag 8 januari 2008 @ 22:17
Errug ziek; get a real life!
Latondinsdag 8 januari 2008 @ 22:22
Ik vind het vooral heel treurig, lijkt wel op schijnzwangerschap bij dieren met honden die levenloze objecten gaan verzorgen.

Ik krijg vooral de indruk dat dit een vorm van gemis of verlies moet compenseren op een wat mij betreft ongezonde manier.
ondeugendwoensdag 9 januari 2008 @ 00:18
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 22:22 schreef Laton het volgende:
Ik vind het vooral heel treurig, lijkt wel op schijnzwangerschap bij dieren met honden die levenloze objecten gaan verzorgen.

Ik krijg vooral de indruk dat dit een vorm van gemis of verlies moet compenseren op een wat mij betreft ongezonde manier.
Wat hij zegt.
Noli.woensdag 9 januari 2008 @ 09:45
Een Nederlandse speelgoedsite verkoopt ze als "Reallife poppen".

Voor zover ik weet zijn deze poppen van het merk Ashton Drake ontworpen om te verzamelen. Er zijn er trouwens ook een paar die kunnen "ademhalen".
Moonahwoensdag 9 januari 2008 @ 17:02
quote:
Op zondag 6 januari 2008 13:23 schreef dawg het volgende:
Nouja, als ik soms de verhalen over OUD moet geloven,
Lees jij in OUD???

Oftewel, tvp om die docu eens te bekijken. Vind het vooralsnog wat ehm.... bijzonder, laat ik het daar maar op houden.
Die grote 'real dolls' snap ik ook niet.
dawgwoensdag 9 januari 2008 @ 17:58
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 17:02 schreef Moonah het volgende:

[..]

Lees jij in OUD???
Nee.
Je ziet OUD staan in een ander topic, en je vliegt meteen op van je stoel? Je zit er te vaak volgens mij, Moonahtje.
JediMasterLuciadonderdag 10 januari 2008 @ 00:07
Heb die ducu gezien en die pics van die site bekeken. er zitten best mooie exemplaren tussen.
Maar dat mensen met kinderwagen en al met hun pop over straat gaan lopen vind ik erg ver gaan.
Maar als zij er gelukkig mee zijn, moeten ze dat lekker doen.
Proximozaterdag 12 januari 2008 @ 22:00
Edit: Over de grens

[ Bericht 92% gewijzigd door Inekris op 12-01-2008 22:54:29 ]
Neezaterdag 12 januari 2008 @ 22:52
De laatste stuiptrekkingen van de psychopathische westerse samenleving.
Susidonderdag 17 januari 2008 @ 18:31
Jeetje.

Ik ben wel benieuwd of ze dat over een aantal jaar nog steeds zouden doen.
Etoilezaterdag 19 januari 2008 @ 11:55
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 22:22 schreef Laton het volgende:
Ik vind het vooral heel treurig, lijkt wel op schijnzwangerschap bij dieren met honden die levenloze objecten gaan verzorgen.

Ik krijg vooral de indruk dat dit een vorm van gemis of verlies moet compenseren op een wat mij betreft ongezonde manier.
Eens, het was eigenlijk een heel verdrietige docu vond ik. Die vrouw met haar kleinzoon, die kon gewoon niet omgaan met het feit dat haar familie zo ver weg is gaan wonen, een soort Empty nest syndrome. Triest hoor.
Anubis1984zaterdag 19 januari 2008 @ 13:47
Crap, wilde die docu gaan kijken, is ie van Youtube afgehaald....
LoggedInzaterdag 19 januari 2008 @ 13:55
Ik zie het wel positief in. Zo kan je vrouw toch haar moederinstinct vervullen, zonder dat je voor lul zit in het restaurant of niet meer normaal op reis kan

Verder is niet veel enger dan een realdoll. De functie is alleen net iets anders (hoewel er wellicht een groep mensen is die een combi best gezellig zal vinden ) Mannen hebben Test Drive Unlimited en Realdolls, vrouwen Reborns. Allemaal nepdingen om wensen van mensen toch een beetje te vervullen.
BabblingBrookzaterdag 26 januari 2008 @ 14:33
Die poppen zijn wel erg echt!

Als ze maar geen kut hebben