Klopt inderdaad!quote:Op dinsdag 19 februari 2008 11:22 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vind het een beetje achterhaald hoor, die bewering dat de winnaar 'standaard popliedjes' moet zingen. Dat was misschien bij Jamai nog het geval, maar ik denk dat dat ook zijn stijl was. Boris zijn album vond ik nou niet bepaald standaard pop, zeker z'n tweede album niet. Raffaela's album was wel slecht geloof ik, maar zelfs daarop stonden wat Nederlandstalige nummers wat ik nou ook niet direct schaar onder standaard pop, zoals het duet met Paul de Leeuw. Vooral nu Ewbank betrokken zal zijn bij het album denk ik dat ze de winnares gewoon in hun waarde laten en een album maken dat echt bij haar past. Het zal nooit een supergoede cd worden omdat het in korte tijd moet worden geproduceerd, dat is misschien het enige minpunt. De nummer twee en drie kunnen langer over hun cd doen.
Het is niet zo achterhaald als je denkt hoor. Het winnende lied moet zowiezo scoren, dus gaat men op veilig. Jamai kwam met het poppy "Step Right Up" wat het refrein rechtstreeks leende van het nummer "Keep On Moving" van 5ive. Jim's nummer "Tell Her" werd geschreven door Fluitsma en Van Tijn en de opvolger This Love Is Real werd door het team van 2 Unlimited (Phil Wild & JP de Coster) geschreven en was een regelrechte kopie van Scandalous van Mis-teeq dat nog geen 5 maanden eerder in onze top 40 stond.... commercieler kan haast niet.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 11:22 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vind het een beetje achterhaald hoor, die bewering dat de winnaar 'standaard popliedjes' moet zingen. Dat was misschien bij Jamai nog het geval, maar ik denk dat dat ook zijn stijl was. Boris zijn album vond ik nou niet bepaald standaard pop, zeker z'n tweede album niet. Raffaela's album was wel slecht geloof ik, maar zelfs daarop stonden wat Nederlandstalige nummers wat ik nou ook niet direct schaar onder standaard pop, zoals het duet met Paul de Leeuw.
John Ewbank. Effe kijken. Zijn geschiedenis laat o.a. zien:quote:Vooral nu Ewbank betrokken zal zijn bij het album denk ik dat ze de winnares gewoon in hun waarde laten en een album maken dat echt bij haar past.
John en Erik hebben zo veel nummers op de plank staan... zo veel demo's waar je alleen maar even over heen hoeft te zingen... De nummers staan al lang klaar... het is nu een kwestie van inzingen. Wat betreft productietijd zal het echt geen probleem worden. Het is meer de keuze van de liedjes die er voor zorgen of iets een supergoede CD wordt of niet.quote:Het zal nooit een supergoede cd worden omdat het in korte tijd moet worden geproduceerd, dat is misschien het enige minpunt. De nummer twee en drie kunnen langer over hun cd doen.
En daar snap ik dus nog steeds niet van wat er zo goed aan is! Ze is goed, maar zo geweldig als iedereen beweert, dat vind ik nog steeds niet!quote:Op donderdag 21 februari 2008 10:21 schreef CJ het volgende:
Maar het zal inderdaad wel zo gaan dat we niet veel van de winnaars van Idols zullen horen. We hebben hier helaas geen talent van het kaliber Leona Lewis zitten.
Ik snapte alle ophef ook niet, totdat ik zelf de moeite nam om eens al haar X-Factor filmpjes te bekijken op Youtube. Toen was ook ik 'om'.quote:Op donderdag 21 februari 2008 15:24 schreef Hockeylotje het volgende:
[..]
En daar snap ik dus nog steeds niet van wat er zo goed aan is! Ze is goed, maar zo geweldig als iedereen beweert, dat vind ik nog steeds niet!
Oké ik ga om! Ze is wel heel erg goed! Is ook al zo'n bescheiden meisje volgens mijquote:Op donderdag 21 februari 2008 16:01 schreef CJ het volgende:
[..]
Ik snapte alle ophef ook niet, totdat ik zelf de moeite nam om eens al haar X-Factor filmpjes te bekijken op Youtube. Toen was ook ik 'om'.
Check al haar optredens tijdens X-Factor UK eens op Youtube. Zo zuiver, strak, toonvast als zij zingt, doet niemand in Idols NL. Tel daarbij op dat ze niet eens doorheeft hoe goed ze is... zo verlegen en puur.... En het bereik dat ze heeft... Charlene komt een beetje in de buurt, maar Leona....
Bv:
- Summertime met bigband
- I Will Always Love You
- All By Myself in de finale... die uithaal
- Over The Rainbow
- I Have Nothing briljant!
Zoals zij zingt... zingt niemand in Idols NL.... en dat is ook het verschil... Leona staat nu op 1 in meerdere landen in Europa en ook Amerika gaat overstag. Zie je dat Charlene en Nikki doen? Nathalie misschien... maar die moet het hebben van haar hele uitstraling en niet zo zeer van haar zang wat vergeleken bij Charlene en Nikki toch iets 'minder' is. Ik ben wel van mening dat het dit jaar bij de laatste drie van een hogere kwaliteit is dan de afgelopen paar jaren, maar het kaliber van een Leona Lewis... nee.
Mijn favo is ze ook (maar dat was denk ik wel duidelijkquote:Op donderdag 21 februari 2008 16:52 schreef CJ het volgende:
Charlene is wel mijn favoriet hoor. Maar ik vrees het ergste voor zaterdag.![]()
En tot overmaat van ramp kan ik de uitzending niet zien. Zit dan in de bios.
Klopt! Is ook één van mijn redenen waarom ik denk dat Nathalie er uit gaat!quote:Op donderdag 21 februari 2008 22:13 schreef MisterO het volgende:
Het is juist in Charlene's voordeel dat zij als 3e is geeindigd bij de vorige show. Het publiek weet nu dat Charlene hun stem heel hard nodig heeft en ik denk dat ze daarvan zal profiteren
Maar Nikki is ook een goede vriendin, dus dan zal die veel stemmen wel krijgenquote:Op donderdag 21 februari 2008 22:19 schreef CJ het volgende:
Ik hoop het ook. Zo heeft Nathalie waarschijnlijk ook extra veel stemmen gekregen afgelopen keer. Als Nigel nu nog effe al z'n fans oproept om voor z'n goede vriendin Charlene te sms-en/bellen, dan helpt dat misschien ook.
Als Nigel toch moet kiezen, dan weet ik 99% zeker dat hij kiest hij voor Charlene. Charlene en Miranda zaten in Nigels backingkoor en Nikki niet. Ja, ze zaten samen in het gospelkoor, maar Nikki kwam er later bij en het koor is zo enorm groot... Daarnaast zie je op de youtube filmpjes altijd Nigel, Charlene en Miranda bij elkaar.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 16:08 schreef Hockeylotje het volgende:
Maar Nikki is ook een goede vriendin, dus dan zal die veel stemmen wel krijgen! Het is ook moeilijk kiezen, want 't zijn twee mensen uit precies hetzelfde koor, dus veel gemeenschappelijke vrienden.
yup. nikki is oddman outquote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:06 schreef CJ het volgende:
[..]
Als Nigel toch moet kiezen, dan weet ik 99% zeker dat hij kiest hij voor Charlene. Charlene en Miranda zaten in Nigels backingkoor en Nikki niet. Ja, ze zaten samen in het gospelkoor, maar Nikki kwam er later bij en het koor is zo enorm groot... Daarnaast zie je op de youtube filmpjes altijd Nigel, Charlene en Miranda bij elkaar.
Zie ook Nigel met Charlene in z'n achtergrondkoor:
http://www.youtube.com/watch?v=3aMV7tjEDVs
http://www.youtube.com/watch?v=5-svyAITwVo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=jc9ebd7jgdA&feature=related
Ik hoop het zo! Zij is iig de eerste die het verdient! De enige die heeft laten zien dat ze constant kan presteren en daarnaast een aantal GEWELDIGE optrendens heeft gegeven (denk aan Can't stop loving you, Best of my love, Just fine, True to your heart enz.)!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:14 schreef MisterO het volgende:
Charlene<3 vanavond door naar de finale!!!
Oh dat was 'm dusquote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:57 schreef shiNinG_staR het volgende:
Vanavond Shut up and drive dus, perfect geschikt weer om er een hit me'tje doorheen te gooien.
Ik denk dat de zin "Shut up and hit me" misschien wel voor zal komen. Of "Shut up and drive and hit me"? Of "Hit me and drive"? De keuzes zijn oneindig.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:57 schreef shiNinG_staR het volgende:
Vanavond Shut up and drive dus, perfect geschikt weer om er een hit me'tje doorheen te gooien.
Hahhaquote:Op zaterdag 23 februari 2008 17:03 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik denk dat de zin "Shut up and hit me" misschien wel voor zal komen. Of "Shut up and drive and hit me"? Of "Hit me and drive"? De keuzes zijn oneindig.
Inderdaad!! Met drie hele goeden!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 17:26 schreef Re het volgende:
het wordt dus gewoon een lekkere halve finale
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |