Heb je een printer die dat aankan dan? Programma's bouwen dat in omdat printers op dat stuk niet kunnen printen. Hoe dan ook, als je in photoshop 'scale to fit media' uit zet print ie geloof ik de ware afmetingen, ongeacht die marges.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:11 schreef Flipper01 het volgende:
Weet iemand hier hoe ik vanuit Photoshop een PDF kan printen zonder dat er witte randen omheen komen??
Ik wil een document opslaan als PDF in windows werkte dat erg fijn met pdf-creator, maar op m'n Mac krijg ik altijd een witte rand om m'n document, ook met 'scale to fit media'..quote:Op zondag 6 januari 2008 17:15 schreef De_Hertog het volgende:
Heb je een printer die dat aankan dan? Programma's bouwen dat in omdat printers op dat stuk niet kunnen printen. Hoe dan ook, als je in photoshop 'scale to fit media' uit zet print ie geloof ik de ware afmetingen, ongeacht die marges.
Thanks.quote:Op zondag 6 januari 2008 19:12 schreef JoMo0 het volgende:
Je kunt dit toch gewoon doen ? "Zet aankopen over"
[ afbeelding ]
Zat er ook naar te kijken. Maar schrok toch wel van de prijs. 49 euro! Dat oude toetsenbord kostte toch maar 29 euro? Waarom moet deze weer 20 euro duurder zijn.quote:Op zondag 6 januari 2008 20:10 schreef TwyLight het volgende:
* TwyLight gaat het nieuwe keyboard kopen
met draad, liever BT maar kan echt niet zonder numpad
Omdat die witte troep was . En plastic is natuurlijk goedkoper dan aluminium.quote:Op zondag 6 januari 2008 20:12 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Zat er ook naar te kijken. Maar schrok toch wel van de prijs. 49 euro! Dat oude toetsenbord kostte toch maar 29 euro? Waarom moet deze weer 20 euro duurder zijn.
Hoe bedoel je capped?quote:Op zondag 6 januari 2008 21:33 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Bummer, die iPod classic is capped en ik vind geen manier om hem te uncappen. Erg nadelig
Met een schermbeveiliging code ? Of het geluid ?quote:Op zondag 6 januari 2008 21:33 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Bummer, die iPod classic is capped en ik vind geen manier om hem te uncappen. Erg nadelig
Ja, ik heb er nog 1 van mijn overleden iBook.quote:Op zondag 6 januari 2008 20:13 schreef XL het volgende:
Mijn G4 iBook adapter is overleden. Heeft er niet iemand nog iets liggen?
De beste kosten een hoop . Shure is uitstekend . De Sennheiser CX serie is betaalbaarder.quote:Op zondag 6 januari 2008 21:44 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat zijn de beste in ears, want mij touch kon ik in het vliegtuig op maximaal volume amper horen.
Je hebt in ears van 30 euro en van 500+ euro.quote:Op zondag 6 januari 2008 21:44 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat zijn de beste in ears, want mij touch kon ik in het vliegtuig op maximaal volume amper horen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |