Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh!!!!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 8 januari 2008 07:07 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Qua accent: Kate Nash - Foundations
Of je leest de OP:quote:Op dinsdag 8 januari 2008 18:11 schreef Thomaszz het volgende:
Hallo,
Heeft iemand misschien de begin tune van De Gouden Kooi?? Niet de opgenomen versie s.v.p maar de echte.?
Misschien dat deze bericht beter bij De gouden kooi kon maar omdat dit toch bij muziek hoort plaats ik hem hier.
ALvast bedankt !
quote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:49 schreef RacerDKB het volgende:
Waar is dit topic niet voor bedoeld?Warez-requests (wie heeft dat-en-dat nummer voor mij op mp3?)
quote:Ik zoek de mix of mischien is het wel een extended versie ofzo iets van het nr van Dj Tilo, mr perfect, die van de holland casino reclame.
Ik hoor deze regelmatig voorbij komen op slam fm, maar van wie die is, geen idee.
weet iemand de mijne toevallig?
In deze versie hoor je een vrouw ook nog zingen.
http://www.youtube.com/watch?v=Lk1nHhwPePQquote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:24 schreef Wisheh het volgende:
ik zoek nummer wat nu wel is op slam fm te horen is...meestal in zon mix rond uur of 5...hij lijkt beetje op de blade soundtrack. iemand?
nee die is het helemaal niet, erg slechte hardstyle remixquote:Op dinsdag 8 januari 2008 20:29 schreef Marjooow het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=Lk1nHhwPePQ
Die wellicht??
Zo nee, heb je iets meer info qua inhoud van het nummer?
Supermen Lovers - Starlightquote:Op woensdag 9 januari 2008 13:01 schreef BaggerUser het volgende:
ben opzoek naar een liedje... weet alleen nog iets van de videoclip. daar zie je een muis (of rat?) en nog iets in een bubbelbad.. volgens mij waren er 2 videoclips met hun erin (2 verschillende liedjes zelfde artiest) computer geannimeerd... en op het einde wordt die muis (of dat andere wezen) opgehaald met een ufo...
lastige denk ik.. iemand?
Dat is :quote:Op dinsdag 8 januari 2008 21:01 schreef Monotomo het volgende:
http://media.putfile.com/reggaeton-67-23
Kutkwaliteit, opgenomen in discotheek. De laatste 10 sec zijn wel redelijk duidelijk.
Een reggaeton (sorry jongens) -nummer dat je denk ik wel het meest hoort in Nederland.
Wie oh wie?
De hele soundtrack van Ali G afgeluisterd, maar ik kan hem niet thuisbrengen...quote:Op woensdag 9 januari 2008 18:43 schreef Pitom het volgende:
Ik zoek een stukje muziek dat gebruikt werd in Ali G Indahouse. Het betreft deze scène, vanaf 0:42. Bedankt voor degene die 't weet thuis te brengen.
Maria Mena, Miss you lovequote:Op woensdag 9 januari 2008 21:24 schreef Ruimteman het volgende:
Hey,
Ik zoek het liedje waar een vrouw zingt van iiiii missss youuuu sooooooooo.. i missss youuu sooooooo
Als ik het zo mag omschrijven, werd heel toevallig vandaag in onderweg naar morgen gedraaid toen dat blonde meisje op haar kamer zat.
Groetjes,
Lijkt een beetje op Carl Orff, iets Carmina Burana-achtigs.quote:Op woensdag 9 januari 2008 18:43 schreef Pitom het volgende:
Ik zoek een stukje muziek dat gebruikt werd in Ali G Indahouse. Het betreft deze scène, vanaf 0:42. Bedankt voor degene die 't weet thuis te brengen.
dat is hem nietquote:Op donderdag 10 januari 2008 10:25 schreef Charmian het volgende:
[..]
Lijkt een beetje op Carl Orff, iets Carmina Burana-achtigs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |