ja dat is hem ookquote:Op zondag 13 januari 2008 18:24 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ik dacht een tear indigo Regular RalfWant die heb ik ook gehad en hij lijkt er verdacht veel op
dat "zwarte ding" heb ik gekocht bij de layout in zwolle, maar het was een uitverkoopsel dus hij is niet meer te koop denk ik. Maar je kan een soortgelijk vest bij elk gemiddeld kledingwinkel wel vinden.quote:Op zondag 13 januari 2008 23:48 schreef Nashje het volgende:
[..]
Waar heb je dat zwarte ding vandaan?
En overigens is die horloge idd heel dope. als er nog meer mensen zoiets willen ben ik wel in om ze nog eens te bestellen
Ik wil evt ook wel zo'n wit horlogequote:Op zondag 13 januari 2008 23:48 schreef Nashje het volgende:
[..]
Waar heb je dat zwarte ding vandaan?
En overigens is die horloge idd heel dope. als er nog meer mensen zoiets willen ben ik wel in om ze nog eens te bestellen
Nie slecht, wat voor een das had je erbij?quote:Op woensdag 16 januari 2008 15:26 schreef T3rr0r het volgende:
[ afbeelding ]
Vandaag een belangrijke presentatie op school, dus maar even strak in het pak. Stropdasje heb ik maar weer af gedaan want die had ik al lang genoeg om vandaag
volgens mij kan jij wel een paar steunzolen gebruikenquote:Op maandag 14 januari 2008 14:55 schreef ForumGek het volgende:
[ afbeelding ]
Shirt - Boss
Broek - Levis 504 Straight
Nieuwe schoenen: Onitsuka Tiger - OK Basketball HI
In Parselmouth stand.....dus
Gewoon zwart, enige das die ik heb liggenquote:Op woensdag 16 januari 2008 15:29 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Nie slecht, wat voor een das had je erbij?
Wat is dat voor een toffe horloge???quote:
Staat heel leuk!quote:Op donderdag 17 januari 2008 13:10 schreef conleche het volgende:
[ afbeelding ]
t-shirt lange mouw: HEMA
v-hals trui: ESPRIT
vest: ESPRIT
Jeans: REPLAY
Een overhemd voor meisjes heet toch echt een blouse hoorquote:Op vrijdag 18 januari 2008 13:17 schreef Frankkk het volgende:
Als je je overhemd nou ff in je broek doet, ziet het er heel puik uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |