Lijkt me niet verkeerd.quote:Op zondag 6 januari 2008 18:57 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Statsleverancier Bruce117 is vanwege 5 jaar VBL bezig met allerlei stats. Zouden wij hier willen weten wie er het meest gepost heeft in de 107 topics? Aangezien alle topicnummers hier in de OP staan, moet dat te doen zijn.
niet nodig.quote:Op zondag 6 januari 2008 18:57 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Statsleverancier Bruce117 is vanwege 5 jaar VBL bezig met allerlei stats. Zouden wij hier willen weten wie er het meest gepost heeft in de 107 topics? Aangezien alle topicnummers hier in de OP staan, moet dat te doen zijn.
En?quote:Op zondag 6 januari 2008 18:39 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Morgen weer een vroege uitslag, tussen 6 en 7.
En ?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
quote:Op maandag 7 januari 2008 19:43 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
En ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Trainen voor jury?quote:Op maandag 7 januari 2008 20:49 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Jury is er al, bij de vroeg uitslag deed FOK! het niet en daarna was ik trainen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |