Newport Beach is zeker weten geen vervolg op Laguna Beach: totaal andere stad, totaal andere mensen. The Hills echter draait om een paar mensen uit de Laguna Beach serie, waaronder Lauren. Als je Newport Beach een vervolg op Laguna Beach noemt omdat het van dezelfde tv-producenten komt, klopt dat wel ja.quote:Op maandag 31 december 2007 00:38 schreef rcco het volgende:
the hills is een spin off van laguna beach en newport harbor is het vervolg (4de seizoen) van laguna beach. newport harbor is een plaats dat wat noordelijker aan de amerikaanse westkust ligt. maar verder even rijke en verwende jongeren.
ik vond laguna beach seizoen 1 en 2 wel leuk, maar seizoen 3 en seizoen 4 (newport harbor dus) en the hills zijn echt om te huilen.
en lauren![]()
als ik langs mtv zap en ik zie haar in the hills dan moet ik toch echt even blijven kijken. ik ben bang dat ik stiekem ook wel een beetje verliefd ben
quote:Op woensdag 2 juli 2008 10:57 schreef OldJeller het volgende:
Dat Laguna Beach, is dat waar een stel jongeren eigenlijk enkel vakantie hebben, decadent leven en zich enkel druk maken over relaties?
Een keer voorbij gezapt, maar zo leek het.
Wat een wijf hequote:Op zaterdag 27 december 2008 22:18 schreef Rekkof het volgende:
Kijk soms wel is mee met vriendin, maar dat is dan alleen voor Laurennn![]()
ik haat jequote:Op zaterdag 27 december 2008 23:40 schreef Drasss het volgende:
Jammer dat het fake is... maargoed als er toch niks op tv is he?
Ik vind het ook een leuke seriequote:Op woensdag 2 juli 2008 10:43 schreef karoltje het volgende:
Ik ben ineens he-le-maal verslaafd aan The Hills! Het is ook ineens 4x per dag op tv.
Wat een drama en gedoe. Die naieve Adrina en nare Heidi zijn om van te knarsetanden! Heerlijke serie om te volgen!
Spencer is inderdaad zwaar triest.quote:Op zondag 28 december 2008 11:16 schreef Niconigger het volgende:
[..]
Ik vind het ook een leuke serie![]()
Spencer
3 januari nieuwe afleveringen![]()
Newport Harbor vond ik ook wel leuk, alleen dat is maar heel kort op tv geweest (toch?).
Newport Harbor ken ik niet.quote:Op zondag 28 december 2008 11:16 schreef Niconigger het volgende:
[..]
Ik vind het ook een leuke serie![]()
Spencer
3 januari nieuwe afleveringen![]()
Newport Harbor vond ik ook wel leuk, alleen dat is maar heel kort op tv geweest (toch?).
Idd. Wrokgevoelens? Hoe kom je daar nou bijquote:Op zondag 28 december 2008 18:02 schreef musicfreakyme het volgende:
[..]
Newport Harbor ken ik niet.
The Hills vind ik ook wel leuk om af en toe te kijken.
Alleen erger ik me kapot aan Spencer.
Wat een arrogant mannetje zeg!
En Brody heeft een datingshow "Bromance" zag ik op de mtv sitequote:Op woensdag 31 december 2008 16:28 schreef alwaysthebest het volgende:
Er is ook een nieuwe spin-off, The City. Met Whitney..
Leuke parodieën van The Hills:.
Ja, omquote:Op woensdag 31 december 2008 16:34 schreef karoltje het volgende:
[..]
En Brody heeft een datingshow "Bromance" zag ik op de mtv site.
Als je wiki leest, volgens mij welquote:Op woensdag 31 december 2008 11:18 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Is dit nou allemaal niet gewoon fake en gescript? Ik keek vorig weekend even, en Jason is volgens de serie 20 maar zeg nou zelf? Bovendien hebben de verhaallijnen een dik soap niveau. Zijn volgens mij gewoon acteurs.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 7 januari 2009 19:51 schreef musicfreakyme het volgende:
Op wiki staat dat er een nieuwe serie als de Hills is, die volgt dan weer alles van Whitney en haar vrienden.
quote:Op woensdag 31 december 2008 16:28 schreef Steve het volgende:
Er is ook een nieuwe spin-off, The City. Met Whitney..
leuk !quote:Op donderdag 8 januari 2009 11:12 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Die heb ik op me harde schijf staan
Nou inderdaad!quote:Op dinsdag 17 februari 2009 18:57 schreef Butterfly91 het volgende:
Spencer, nog nooit zulks een onvolwassen persoon gezien.
Nee die Heidi dan, die is pas onvolwassenquote:Op dinsdag 17 februari 2009 18:57 schreef Butterfly91 het volgende:
Spencer, nog nooit zulks een onvolwassen persoon gezien.
Ja weet ik, maar vind het kijken van series op de computer niet zo geweldig..quote:Op woensdag 25 februari 2009 18:42 schreef karoltje het volgende:
Je kan alles gratis kijken op www.mtv.com heur.
Chill, bij de .com versie staan alleen de laatste 4quote:Op woensdag 25 februari 2009 20:36 schreef Noshiba het volgende:
Mtv.nl staan nu alle afleveringen van s4
Het zijn gedeeltelijk acteurs, maar ze hebben bijv. wel hun echte namen. Het schijnt ook dat hun huizen door mtv enzo worden betaald en dat bepaalde situaties gecreeerd worden onder druk. Het huwelijk van Spencer en Heidi is bijv. ook niet geldig. Maar ondanks dat neppe kan het toch een leuke serie zijn, vooral voor de liefhebbers. Alle andere series zijn ook nep en worden toch gewaardeerd.quote:Op woensdag 31 december 2008 11:18 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Is dit nou allemaal niet gewoon fake en gescript? Ik keek vorig weekend even, en Jason is volgens de serie 20 maar zeg nou zelf? Bovendien hebben de verhaallijnen een dik soap niveau. Zijn volgens mij gewoon acteurs.
[ afbeelding ]
Bah, wat een smaak heb jij dan zeg?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 17:33 schreef Miam het volgende:
Ik heb wat oude en nieuwe afleveringen gekeken...
Pas nu zie ik dat Spencer qua uitspraken/karakter bijna indentiek is aan mijn exvriend![]()
Betekend dit dat de serie alleen nog om Heidi en Spencer gaat?quote:Op zaterdag 7 maart 2009 00:04 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Lauren Conrad stopt met The Hills
AMSTERDAM - Lauren Conrad stopt met The Hills, de realityserie waarin haar leven centraal staat. Dat heeft producent Liz Gately van de MTV-show bevestigd.
De 23-jarige Amerikaanse socialite houdt ermee op na het vijfde seizoen, dat 30 maart van start gaat.
Volgens Gately wil Conrad zich richten op de toekomst en kijkt ze uit naar een leven met meer privacy. Ze wordt al sinds 2004 gevolgd door camera's.
Aanvankelijk was dit voor de serie Laguna Beach, over een groepje jongeren in deze badplaats in Californië. In 2006 volgde de spin-off The Hills Lauren naar Los Angeles, waar ze ging werken bij het modeblad Teen Vogue.
http://www.nu.nl/achterkl(...)t-met-the-hills.html
Jammer voor de serie. Zij en Heidi zijn toch het hart van The Hills
quote:Op zaterdag 7 maart 2009 02:36 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Bah, wat een smaak heb jij dan zeg?![]()
Ben jij ook zo'n type Heidi?
Maar dan ben je wel weer een beetje-lekker. Dat is dan weer leuk voor jezelf.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 13:03 schreef Miam het volgende:
[..]
Ja, ik heb ook blond haar en een kutkarakter.
Niet alleen voor mezelf kan ik je vertellen.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 16:49 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Maar dan ben je wel weer een beetje-lekker. Dat is dan weer leuk voor jezelf.
Voor heel Fok! misschien?quote:Op zaterdag 7 maart 2009 17:05 schreef Miam het volgende:
[..]
Niet alleen voor mezelf kan ik je vertellen.
Nee gek.quote:
Idd, zo'n pluk haar boven je lipquote:Op zondag 8 maart 2009 00:11 schreef Cyan het volgende:
Ik vind Spencer zo'n eng mannetje. Met die baard met lange sprieten erin doet ie mij altijd aan een koi-karper denken. Te triest hoe hij manipuleert. Werkt hij uberhaupt wel in de serie? Heb hem nog nooit iets nuttigs zien doen.
quote:Op zondag 8 maart 2009 10:49 schreef Michellee het volgende:
Hoe komt hij in vredesnaam aan die dikke auto??
Bron: http://en.wikipedia.org/wiki/Spencer_Prattquote:He also sold a photo of Mary-Kate Olsen to tabloids while the two attended high school, for nearly $50,000.
Zijn ouders zijn volgens mij ook rijk.quote:Op zondag 8 maart 2009 11:05 schreef Cyan het volgende:
[..]
Bron: http://en.wikipedia.org/wiki/Spencer_Pratt
Misschien zo? Of hij teert op het geld dat Heidi binnenharkt met al haar schnabbels. Geloof dat dat zo'n 3 miljoen tot nu toe is.
Dat gebeurde allemaal net tussen de seizoenen inquote:Op zaterdag 7 maart 2009 19:54 schreef Markeerstift het volgende:
Wat ik me dus al heel lang afvraag, waarom hebben Heidi en Lauren nou ruzie?
Is het om de sextapes?
Of was het om Spencer die ook rommelde met Audrina?
Ik heb geloof ik alle uitgezonden afleveringen van dat seizoen gezien behalve die waarin ze ruzie krijgen![]()
O, en met wie heeft ze die sextapes dan ?
quote:Op zondag 8 maart 2009 20:15 schreef musicfreakyme het volgende:
[..]
Dat gebeurde allemaal net tussen de seizoenen in![]()
Maar wat ik er van begrepen heb gaat het inderdaad om die sextapes, Spencer heeft daar iets mee te maken en Lauren is kwaad op Heidi, omdat Heidi het voor Spencer opneemt.
Bron: Wikipediaquote:Lauren en Jason gingen uit elkaar. Lauren richt zich op het werk bij Teen Vogue, waar ze moet concurreren met Emily Weiss. Whitney is ondertussen aan het solliciteren voor een hogere functie bij Teen Vogue, waar Emily ook voor heeft gesolliciteerd. Heidi date ondertussen Spencer Pratt. Spencer probeert met Heidi en Audrina een relatie te hebben. Op het verjaardagsfeestje van Heidi, komt Audrina ook. Maar ze wordt compleet genegeerd. Maar Heidi maakte het pas uit toen ze zag dat Spencer met een ander stond te zoenen. Lauren en Audrina adviseren haar om niet meer terug bij Spencer te komen omdat hij mensen manipuleert. Maar uiteindelijk zetten ze hun relatie voort. Spencer haat Lauren en laat Heidi kiezen tussen hem en Lauren, en verspreidt het gerucht dat Lauren en Jason een sexfilm hadden gemaakt. Spencer stopt zelfs met praten tegen zijn beste vriend Brody. Omdat hij bij de 'vijand' hoort. Heidi probeert het goed te maken met Lauren en Spencer. Maar Lauren wil niet vriendinnen zijn met iemand die Spencer vertrouwt. In de laatste aflevering is Lauren en Heidi's vriendschap beëindigd en vraagt Lauren of Audrina in de kamer van Heidi wil wonen. Audrina accepteert het voorstel.
quote:Op zondag 8 maart 2009 00:11 schreef Cyan het volgende:
Ik vind Spencer zo'n eng mannetje. Met die baard met lange sprieten erin doet ie mij altijd aan een koi-karper denken. Te triest hoe hij manipuleert. Werkt hij uberhaupt wel in de serie? Heb hem nog nooit iets nuttigs zien doen.
Ik zou niet durven.quote:Op maandag 9 maart 2009 17:35 schreef karoltje het volgende:
Lieverd het is nep he. Dus lig er nou geen nachten wakker van.
Het is gewoon geweldig!quote:Op maandag 9 maart 2009 18:08 schreef Miam het volgende:
[..]
Ik zou niet durven.
Het is entertaining!
ze zijn nog kei jong hequote:Op maandag 9 maart 2009 18:20 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Het is gewoon geweldig!![]()
Al die mooie rijke vrouwen met van die heerlijk kleine, maar in hun ogen, grote problemen.
Wat geniet ik daarvan
Door wie heb heb je haar ontdekt,quote:
Jonge, ik had haar al veel eerder gezien. Jij mag die blije van the city hebben!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:35 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Door wie heb heb je haar ontdekt,
dus ze blijft van mij![]()
Jammer dat ze stopt, the city is echt kut want dat wijf is niet knap dan is het al veel minder intressant
Nou, anders ik wel!quote:Op maandag 9 maart 2009 18:20 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Het is gewoon geweldig!![]()
Al die mooie rijke vrouwen met van die heerlijk kleine, maar in hun ogen, grote problemen.
Wat geniet ik daarvan
Het zullen toch wel weer herhalingen zijn.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 16:49 schreef Miam het volgende:
[..]
Nou, anders ik wel!heerlijke televisie!
En The Hills morgen en zondag de weekendbreak op MTV!
Jammer dat ik het weekend moet werken.
Haha, thanksquote:Op zaterdag 14 maart 2009 10:52 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Het zullen toch wel weer herhalingen zijn.
Maar ik zal extra goed voor jou kijken en dan verslag uitbrengen van wat er is gebeurt
Wat ga je eigenlijk kijken als The Hills stopt?
Die andere is ook wel een chick hoor.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:35 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Door wie heb heb je haar ontdekt,
dus ze blijft van mij![]()
Jammer dat ze stopt, the city is echt kut want dat wijf is niet knap dan is het al veel minder intressant
Why?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 17:12 schreef Roeni3 het volgende:
Ik schaam me ondertussen wel dat de OP van mij is.
Uhm... omdat dit eigenlijk een paar vreselijke non-programma's zijn, waar ik mijn naam niet zo direct aan wens te verbinden?quote:
Mwoh ik zou me er niet voor schamen. het kijkt lekker weg.quote:Op donderdag 26 maart 2009 16:42 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Uhm... omdat dit eigenlijk een paar vreselijke non-programma's zijn, waar ik mijn naam niet zo direct aan wens te verbinden?
Maar ja, wijsheid achteraf.
Dat laatste seizoen met Lauren? Op MTV? Wanneer en hoe laat?quote:Op donderdag 9 april 2009 15:47 schreef Cavalier1 het volgende:
Gisteren is seizoen 5 van The Hills begonnen...
Ik neem aan dat het op MTV is ja. Maar ik denk in Amerika (internet). Verder weet ik er niks van. Ik hoorde mijn zus het zeggen...quote:Op donderdag 9 april 2009 16:33 schreef Cyan het volgende:
[..]
Dat laatste seizoen met Lauren? Op MTV? Wanneer en hoe laat?
Is dat Kristen uit Laguna Beach?quote:Op dinsdag 19 mei 2009 17:07 schreef soares het volgende:
we krijgen een nieuwe hoofdrol speelster in S05
[ afbeelding ]
Kristen zat in Laguna Beach, samen met oa Lauren. (Laguna Beach is de voorloper van The Hills)quote:Op maandag 1 juni 2009 22:56 schreef Ienepien het volgende:
Wat gaat Lauren nou eigenlijk doen? Waarom gingen ze het huis uit en wie is die Kristin?
Nee, zo moet je het niet zien. In principe is het net al een soap/serie, alleen spelen ze nu niet een karakter met een andere naam, maar een karakter dat losjes op hun eigen leven is gebaseerd.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:13 schreef BC88 het volgende:
Die karakters ken ik allemaal niet hoor. Vind het maar vreemd, die mensen leiden dus een leven wat deels in scene is gezet, how sad.
niks zeggen hoorquote:Op maandag 15 februari 2010 16:10 schreef Burdie het volgende:
Ik heb het hele seizoen al gezien.
Zonder Lauren vind ik het minder leuk, die Kirsten is zooo ordinair.
ik mis lauren ook een beetje, maar het blijft wel leuk vermaakquote:Op maandag 15 februari 2010 16:10 schreef Burdie het volgende:
Ik heb het hele seizoen al gezien.
Zonder Lauren vind ik het minder leuk, die Kirsten is zooo ordinair.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |