Rot op met AIVD verhaal. Dat heb ik ook gehoord, is via NowLive overal terecht gekomen. Wat een zielige figuren allemaal. Dat NowLive geeft hele slechte informatie, wat afkomstig is van kennelijk de familie van Huub. Ik denk dat als je spitten gaat in iemand zijn/haar familie, dat er overal wel wat te vinden is.quote:Op zondag 30 december 2007 19:55 schreef tipsch het volgende:
[..]
Hij was niet zozeer bezig zijn handelen te verklaren. Hij heeft er spijt van dat hij het AIVD verhaal naar buiten heeft gebracht en stelde voor het daar niet meer over te hebben. Lieke wilde daar toch nog even op in gaan. Huub stuurde erop aan om dat maar niet te doen.
Gooi Jeroen er maar in.Wil wel weer dubbel liggen om gewoon zo,n iemand.Al dat gedoe met relaties en wippen is niet meer leuk.quote:Op zondag 30 december 2007 20:01 schreef ToughLove het volgende:
Ik hoop zoo dat Selene net als Luc wegblijft. Kunnen ze mooi Quintin erin gooien.
Dat is geen nieuws Day, hij heeft nog nooit anders gezegd, zelfs niet na heftige discussies.quote:Op zondag 30 december 2007 20:02 schreef Day het volgende:
Eindeloze discussies en de belangrijke dingen worden hier niet gemeld!
Huub deelt Lieke net mee dat hij haar er voorlopig niet uitstemt.
hier ook: http://www.tvgids.nl/zoeken/?trefwoord=Titel+of+trefwoord&station=31&genre=&dagdeel=1.0quote:Op zondag 30 december 2007 20:02 schreef maril het volgende:
[..]
In de varagids staat van 23.00 tot 1.00
Ok sorry dan. Ik waardeer je posts over het algemeen, hoewel we verschillende meningen hebben vaak.quote:Op zondag 30 december 2007 19:59 schreef tipsch het volgende:
[..]
Ik was niet met een tactiek bezig. Vind het een beetje droevig hoe voorbarig je beschrijvingen in de COS zijn, soms. Daaruit maakte ik ook maar op dat je het gesprek niet hebt gevolgd.
Jeroen was briljantquote:Op zondag 30 december 2007 20:05 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Gooi Jeroen er maar in.Wil wel weer dubbel liggen om gewoon zo,n iemand.Al dat gedoe met relaties en wippen is niet meer leuk.
Dat is wel een lekker reply, waarbij je compleet voorbij gaat aan waar het om gingquote:Op zondag 30 december 2007 20:04 schreef coldstar het volgende:
[..]
Rot op met AIVD verhaal. Dat heb ik ook gehoord, is via NowLive overal terecht gekomen. Wat een zielige figuren allemaal. Dat NowLive geeft hele slechte informatie, wat afkomstig is van kennelijk de familie van Huub. Ik denk dat als je spitten gaat in iemand zijn/haar familie, dat er overal wel wat te vinden is.
Moet je iemand die tig keer je vertrouwen heeft beschaamd bij de eerst de beste belofte aan je weer meteen gaan vertrouwen?quote:Op zondag 30 december 2007 20:04 schreef Day het volgende:
En Lieke reageert weer op z'n Liekes. Ze zegt niet: tof van je, thanks, maar gaat weer ouwe koeien uit de sloot halen.
Ik denk alleen dat het niet live is maar terugblikken bewoners.quote:Op zondag 30 december 2007 20:06 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
hier ook: http://www.tvgids.nl/zoeken/?trefwoord=Titel+of+trefwoord&station=31&genre=&dagdeel=1.0
Lieve Day, het heeft haast geen zin de uitspraken steeds te herhalen van Huub. straks zegt hij weer wat anders. Als hij zo de nodige alcohol weer op heeft veranderd alles weer.quote:Op zondag 30 december 2007 20:02 schreef Day het volgende:
Eindeloze discussies en de belangrijke dingen worden hier niet gemeld!
Huub deelt Lieke net mee dat hij haar er voorlopig niet uitstemt.
Als hij daar nu ook even over nadacht toen miky zijn rijbewijs kon krijgenquote:Op zondag 30 december 2007 20:07 schreef PeterNB het volgende:
Bwian: "Ik ben blij.....het lucht gewoon op als je iets voor iemand kan doen die het echt nodig heeft"
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nee het is het ex porn star party. dat was namelijk nieuwjaar in de kooi. zien enkele postst terug van me.quote:Op zondag 30 december 2007 20:10 schreef maril het volgende:
[..]
Ik denk alleen dat het niet live is maar terugblikken bewoners.
Neem aan dat hij niet slapend lag te neukenquote:Op zondag 30 december 2007 20:06 schreef coldstar het volgende:
Huub geeft aan dat hij twee nachten wakker gelegen heeft om te denken over de situatie tussen hun. Wat een neppert die Huub, hij heeft al twee nachten achter elkaar allleen maar liggen neuken en zegt nou dat hij er wakker van hebt gelegen DOMBO.
Geen probleem, mijn "tactische" reply op jou was ook niet fraai. Sorry, OK?quote:Op zondag 30 december 2007 20:06 schreef Py het volgende:
[..]
Ok sorry dan. Ik waardeer je posts over het algemeen, hoewel we verschillende meningen hebben vaak.![]()
Maar ik blijf erbij dat hij of iets anders verantwoordelijk stelt voor zijn eigen daden, of achteraf met sorry alles weer wegtovert. En dat deed hij daarnet in het gesprek ook.
Heck, da's wat hij altijd doet.
ja want zwervers komen nergens zonder horlogequote:Op zondag 30 december 2007 20:07 schreef PeterNB het volgende:
Bwian: "Ik ben blij.....het lucht gewoon op als je iets voor iemand kan doen die het echt nodig heeft"
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou echt niet, ik heb ook gehoord waar het om ging. maar boeit mij niet. Dit zijn zulke fabeltjes krant verhalen daar moet ik alleen maar om lachen...dus laat maar zittenquote:Op zondag 30 december 2007 20:08 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dat is wel een lekker reply, waarbij je compleet voorbij gaat aan waar het om ging
ja erg he, die goed brian geeft zomaar een horloge weg.quote:Op zondag 30 december 2007 20:11 schreef beequeen het volgende:
Brian gaat steeds aan Mike vragen hoe laat het is, dit om hem te herrineren aan het feit dat hij het horloge van hem heeft gekregen.![]()
![]()
Snap dat nou, die jongen heeft geneukt om zijn gedachte te verzetten.quote:Op zondag 30 december 2007 20:06 schreef coldstar het volgende:
Huub geeft aan dat hij twee nachten wakker gelegen heeft om te denken over de situatie tussen hun. Wat een neppert die Huub, hij heeft al twee nachten achter elkaar allleen maar liggen neuken en zegt nou dat hij er wakker van hebt gelegen DOMBO.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |