jij en jequote:Op maandag 31 december 2007 07:44 schreef Morretje het volgende:
En * Morretje gaat vast![]()
Dienst zit er bijna op.. Spreek jullie vanmiddag/vanavond wel weer!
Voor diegenen die er dan niet zijn: alvast een goed uiteinde en een spetterend begin gewenst, met ongestresste huisdieren!
We zijn met zn 9-en geloof ik totaal, gezellig clubje dusquote:Op maandag 31 december 2007 14:14 schreef Greys het volgende:
Gezellig MB, hoeveel mensen komen er ongeveer?
En hoe gaat Ziggy met het vuurwerk tot nu toe?
Elseetje, jij lekkere wereldverbeteraar, jij ook de allerbeste wensen!
Ghehehe... En toen waren we al ff wakker... (Nokje eigen schuld...quote:Op maandag 31 december 2007 12:22 schreef Greys het volgende:
Mogguhallemaal
Vamp en Nok, wat waren jullie vroeg aan het kleppen!
Morretje ook, maar daar wisten we het van
Oooh, lekker binnen houden danquote:Op maandag 31 december 2007 14:33 schreef Greys het volgende:
Bink was NOOIT bang voor vuurwerk, maar de ouderdom sluipt er in
Ze is sinds een paar maanden bang voor de open haard (alléén als het hout knettert, anders is er niets aan de hand!) en voor het kraken van walnotenNu dus ook voor vuurwerk, maar alleen als ze buiten is, als ze lekker veilig binnen is kijkt ze er niet eens van op.
Gezellig vanavond joh! Wij zijn altijd met veel mensen met O&N, nu voor het eerst met zijn tweetjes, ben benieuwd of dat gaat bevallen
We hadden vandaag met dinnetje bafgesproken om samen naar ander dinnetje te gaan. Nou zitten de dinnetjes allemaal in de heel jonge kindjes en hadden we vroeg afgesproken. Om 10 uur zouden EW en ik klaarstaan.Maar ophaaldin is altijd erg vroeg en dus moest ik de wekker zetten op 8.15 uur. Per ongeluk had ik bij het instellen in het half donker gisteravond ook de instellingen van de klok ongemerkt veranderd.quote:Op maandag 31 december 2007 14:38 schreef Greys het volgende:
Ja Vamp, bizar he, hoe Nok gewoon per ongeluk (hoe krijg je dat nou voor elkáár in godsnaam?) te vroeg wakker wordt. En dan ook niet een béétje...
Maar wel lief dat je nog even kwam consulten over babies enzo, ook al wat ik al in dromenlandIk heb nog gepoogd om Meneer Greys over te halen om vandaag even naar die volkswagenbus te gaan kijken, maar het hoeft al niet meer geloof ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |