Klopt. Verwarrend, die vrouwennamen.quote:Op zondag 30 december 2007 14:21 schreef Dylanesque het volgende:
Dat nummer van The Cats is dus deze met die fan, niet Marian van gister
ah bijna verkeerd feitje onhoudenquote:Op zondag 30 december 2007 14:21 schreef Ferdo het volgende:
Mmm...verwarde gisteren dus Marian met Lea, besefte ik al, qua nummer over omgekomen fan.
De Dijk is toch niet zo beroerd?quote:Op zondag 30 december 2007 14:21 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Mooi nummer
Maar ik ga eventjes stofzuigen.. aangezien Jantje en de dijk zo toch komen!
Hoop niet dat je er heel vaak last van heb, dat verwarren, dan kan ik me voorstellen dat eventuele vrouw of vriendin dat je niet in dank afneemtquote:Op zondag 30 december 2007 14:22 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Klopt. Verwarrend, die vrouwennamen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop