EDIT- topic doorgelezen, was niet zo'n handige opmerkingquote:
leuk gedaan! alleen als je naar binnen gaat en meer dan 1x op die radio of iets wat er op lijkt klikt speelt hij het nummer nig een keer door elkaar af. en ik kklikte dus 3x... dan word je helemaal gekquote:Op zaterdag 26 januari 2008 14:45 schreef donroyco het volgende:
Voor school een interactief Flashfilmpje gemaakt, voor het eerst bezig geweest met het programma, heb alles zelf getekend, behalve de acteurs...
Ja, dat weet ikquote:Op maandag 28 januari 2008 14:18 schreef mash_ het volgende:
[..]
leuk gedaan! alleen als je naar binnen gaat en meer dan 1x op die radio of iets wat er op lijkt klikt speelt hij het nummer nig een keer door elkaar af. en ik kklikte dus 3x... dan word je helemaal gek
Dat glas vind ik cool, maar bij die koffiemok zou ik toch een ander font gebruiken...quote:Op dinsdag 22 januari 2008 19:24 schreef mash_ het volgende:
er werd me gevraagd voor de koffie slowchat een kop koffie in 3d temaken, dit is het resultaat
[ afbeelding ]
ook nog ff wat met glas en water geprobeerd
[ afbeelding ]
die letter kreeg ik, dus daar kan ik niks aan doenquote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:51 schreef Mardoek50 het volgende:
[..]
Dat glas vind ik cool, maar bij die koffiemok zou ik toch een ander font gebruiken...
Sorry hoor, maar:quote:Op woensdag 30 januari 2008 18:26 schreef HenkBenzinetank het volgende:
verkapte spam of niet, maar Fontanel heeft een helemala nieuwe lay 8)
[ link | afbeelding ]
Ik bedoel gemakzucht door het gebruik van vele 'brushes(?)', als ik hun site bekijk zie ik dat er wel degelijk veel coole ontwerpen met weinig verschillende vormen tussen zitten en toch erg goed tot de verbeelding spreken.. Misschien dus iets te overhaast gewerkt..?quote:Op woensdag 30 januari 2008 19:19 schreef HenkBenzinetank het volgende:.
Banner is gemaakt door de heren van Staynice. Om hun stijl nou gemakzuchtig te noemen.. Blur ben ik met je eens, maar die wordt asap gefixed, omdat we eerst van een ander formaat moesten uit gaan
Ziet er netjes uit, niet te uitdagend, maar ook niet matjes ofzo.. Misschien nog een puntje ter verbetering: de swirl (roze) kan wat feller/spetterenderquote:Op zondag 3 februari 2008 01:35 schreef Drakire het volgende:
Heb echt in geen eeuwen meer iets gepost hier (druk met dit druk met dat je kent het wel.)
Maar heb echt ontiegelijk veel mooie dingen langs zien komen! Ook cool om te zien hoe snel sommige mensen beter worden een mooiere dingen maken.
Laat ik ook maar iets van mezelf posten:
[ afbeelding ]
gewoon lekker Freestyle.
Lekker frisquote:Op vrijdag 15 februari 2008 16:41 schreef dnzl het volgende:
Concept voor een boekje voor een opleidingsprogramma
[ afbeelding ]
Ja baasquote:Op vrijdag 15 februari 2008 21:43 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Fiks je typografie, die gekleurde tekst is onleesbaar door die gutter en de willekeurige _
ja. Dat is me kamer in 3d, en in het echt staat er dus ook Rein op de muur.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 13:11 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Rein?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |