okeequote:Op donderdag 27 december 2007 15:14 schreef Marrije het volgende:
[..]
Nou eh, het gaat een beetje van hak op tak
Dat werd niet duidelijk want toen Jaap vroeg hoe dat zat toen werd Huub net teruggebeld dus werd het geluid weggedraaid (dat heb jij vast wel meegekregen maar ff voor de streamlozen).quote:Op donderdag 27 december 2007 15:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ja maar een dekmantel voor wie, wat , waar?
Lieke: Hey eh hey! Doe jij lekker je ding.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:15 schreef Scandalous het volgende:
hey!
quote:Op donderdag 27 december 2007 15:16 schreef Marrije het volgende:
(dat heb jij vast wel meegekregen maar ff voor de streamlozen).
Dat zullen we pas over een half jaar weten. Net zoals dat portretrecht-rechtzaakje.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
![]()
Ik ben nu wel heel benieuwd naar de Kenneth connectie.
Over welke Kenneth gaat dit tochquote:Op donderdag 27 december 2007 15:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
![]()
Ik ben nu wel heel benieuwd naar de Kenneth connectie.
De broer van Brian toch?quote:Op donderdag 27 december 2007 15:20 schreef tipsch het volgende:
[..]
Over welke Kenneth gaat dit toch
Lieke is verwikkeld in vreemde zaakjes als ik het zo hoor.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:20 schreef noekje het volgende:
[..]
Dat zullen we pas over een half jaar weten. Net zoals dat portretrecht-rechtzaakje.
Zo, hoe schrijf je dat dan?
Portretrecht rechtzaak
Yep, volgens Huub dan.quote:
Ik ging er eigenlijk direct van uit dat het over Kenneth van Brian gaat.quote:
Laten we het hopen dan zijn we eindelijk van deze bagger af en kan het nog voor februari afgelopen zijn en kan BB tenminste weer beginnen.quote:Op donderdag 27 december 2007 14:49 schreef riri het volgende:
Het is niet eens een probleem meer om Huub er morgen uit te stemmen...als Jaap aan zou geven hem eruit te stemmen ligt Huub er morgen uit
En in welke context werd dat aangehaald? sorry, kan het niet opmaken uit wat hier is geschrevenquote:
Ik heb deze al eerder gepost, ik dit Lieke of niet. Gaat het om deze foto ivm portrertrecht rechtzaakje.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:20 schreef noekje het volgende:
[..]
Dat zullen we pas over een half jaar weten. Net zoals dat portretrecht-rechtzaakje.
Zo, hoe schrijf je dat dan?
Portretrecht rechtzaak
Zij?quote:Op donderdag 27 december 2007 15:22 schreef uniekhoorn het volgende:
Lieke zegt dat hij de brief van Huub aan haar moeder heeft tegengehouden.
Maar heeft voor de AIVD gewerkt.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:21 schreef beequeen het volgende:
[..]
Lieke is verwikkeld in vreemde zaakjes als ik het zo hoor.
Dat kwam uit de lucht vallen, Huub zei plotseling dat Kenneth onder een dekmantel dat hok is binnengekomen.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:23 schreef tipsch het volgende:
[..]
En in welke context werd dat aangehaald? sorry, kan het niet opmaken uit wat hier is geschreven
Jaquote:
Het mannetje is toch een bizar schepsel.......quote:Op donderdag 27 december 2007 15:26 schreef Py het volgende:
Die brief van Huub aan haar moeder.
'Ik schrijf je dit omdat ik de keuze bij jou wil laten omdat Lieke niet in staat is zelf die beslissing te nemen'
![]()
![]()
Stond er trouwens ook nog iets van medeleven in of was het alleen maar bedoeld om Lieke ontoerekeningsvatbaar te laten lijken?
Mooi, dan lig ik wrs al op bed.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:27 schreef Scandalous het volgende:
Hehe. Brian zegt tegen een van de Broertjes dat hij vanavond als laatste wil optreden, met Jump around en als laatste zn single. Brian maakt zichzelf even de headliner van vanavond
Wel tof dat hij als laatste wil. Iedereen hangt al zat boven de wc of in bed en dan komt Brian met zijn voordracht.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:27 schreef Scandalous het volgende:
Hehe. Brian zegt tegen een van de Broertjes dat hij vanavond als laatste wil optreden, met Jump around en als laatste zn single. Brian maakt zichzelf even de headliner van vanavond
Dankquote:Op donderdag 27 december 2007 15:25 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat kwam uit de lucht vallen, Huub zei plotseling dat Kenneth onder een dekmantel dat hok is binnengekomen.
Waarom zouden ze?quote:Op donderdag 27 december 2007 15:28 schreef uniekhoorn het volgende:
Pffff wanneer gaan A en B tv maken?
Concrete aanleiding was te snel voor me, maar ze hadden het volgens mij over gedekt worden door achter en liegen alsof het gedrukt staat.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:23 schreef tipsch het volgende:
[..]
En in welke context werd dat aangehaald? sorry, kan het niet opmaken uit wat hier is geschreven
Nou ik vindt haar nu een stuk sterker dan Huub.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:28 schreef Katewalker het volgende:
Zo irritant hoe Lieke praat..die meid zit vast in een loop van een loop ..gek wordt je daarvan..er zit geen begin aan en geen eind..en die loop wordt ook steeds groter.....en toen en toen en toen..en jij en jij en jij..
![]()
Heeel irritant en bovendien vergalt ze mijn streamplezier met haar loping gezeik..
Dat doen ze vanavond en 's ochtends.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:28 schreef uniekhoorn het volgende:
Pffff wanneer gaan A en B tv maken?
+1quote:Op donderdag 27 december 2007 15:32 schreef neehe het volgende:
[..]
Nou ik vindt haar nu een stuk sterker dan Huub.
Leuk dat het steeds dezelfde zijn die dat steeds vinden als Lieke en Huub een discussie hebben.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:32 schreef neehe het volgende:
[..]
Nou ik vindt haar nu een stuk sterker dan Huub.
Dat s ook mooi dat ik dat weet. Weet ik ook gelijk wanneer ik niet moet streamen wil ik niet boven de wc hangen.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:29 schreef noekje het volgende:
[..]
Wel tof dat hij als laatste wil. Iedereen hangt al zat boven de wc of in bed en dan komt Brian met zijn voordracht.
Ik ben morgenochtend heel benieuwd naar het filmpje met deze lyrics erin:quote:Op donderdag 27 december 2007 15:29 schreef noekje het volgende:
Wel tof dat hij als laatste wil. Iedereen hangt al zat boven de wc of in bed en dan komt Brian met zijn voordracht.
De audio die ik daarvan heb gehoord, belooft veel leedvermaaktquote:I'm the cream of the crop, I rise to the top
I never eat a pig cause a pig is a cop
Or better yet a terminator
Like Arnold Schwarzenegger
Try'n to play me out like as if my name was Sega
But I ain't going out like no punk bitch
Get used to one style and you know I might switch
It up up and around, then buck buck you down
Put out your head then you wake up in the Dawn of the Dead
I'm coming to get ya, coming to get ya
Spitting out lyrics homie I'll wet ya
Jammer ik had gehoopt dat Huub eruit zou gaan en het programma dan snel over zou zijn.quote:Op donderdag 27 december 2007 15:34 schreef noekje het volgende:
Duidelijk dus. Morgen gaat er niemand uit.
quote:Op donderdag 27 december 2007 15:30 schreef diedirk het volgende:
Huub heeft dus dingen prive dingen over Lieke verteld terwijl dit door de bazen verboden is.
Kijken hoe die laffe honden gaan optreden tegen Huub, als ze nu weer niks doen tegen Huub dan zal hij echt scheit krijgen aan de redactie.
FEBO treed eens hard op tegen Huub.
Mag hij leugens blijven vertellen en afspraken schenden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |