Mijn zus is ook gezellig (compleet gek ) En me broer ook maar die had al een vette kater vandaagquote:
Hoest met jou gegaan.. Hopelijk meerdere van je kunstig opgemaakte boom genoten, of morgen?quote:
O, die had gisteren alvast ingedronken voor vandaag?quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:26 schreef Soury het volgende:
[..]
Mijn zus is ook gezellig (compleet gek ) En me broer ook maar die had al een vette kater vandaag
Uhuh..jij bent ook benieuwd he ?quote:
Tja dan heb ik toegang nodig voor KPDquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:29 schreef Jappie het volgende:
[..]
Uhuh..jij bent ook benieuwd he ?![]()
Kee Sour.....we hebben reeds de feestmutsen (zowel letterlijk als figuurlijk )maar uiteraard is dit kinderspel vergeleken bij de onthulling die je zo aanstonds gaat doen.
![]()
Whaaa..ist zo heftigquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:30 schreef Soury het volgende:
[..]
Tja dan heb ik toegang nodig voor KPD
Heb bij mijn ouders gegeten, heel gezellig, de hele familie komt altijd, dus was heel druk maar vreselijk gelachen en geen ruzie gemaakt, alleen een oom van me die valt altijd tijdens het dessert in slaap en gaat dan keihard snurken, is een soort traditie. Zo heeft iedere familie zijn gebruiken denk ik.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:28 schreef Soury het volgende:
[..]
Hoest met jou gegaan.. Hopelijk meerdere van je kunstig opgemaakte boom genoten, of morgen?
Dat flik ie elke keer weer..... Ik hou me in de avond before en hij gaat vet los en is brak .. Maar goed des te meer bier is er over voor mijquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:28 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
O, die had gisteren alvast ingedronken voor vandaag?
quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:33 schreef -Blurk- het volgende:
en morgen natuurlijk de tweede Kerstdag-party met Gert, heb er zelfs mijn vriendinnen voor afgezegd, erg hè? Wat een verslaving allemaal met je kan doen![]()
Ben jij al aan het oefenen met zingen Soury?
Ik heb begrepen dat je een geldige reden moet hebben om daar binnen gelaten te worden, argumenten zelfs, tja, en die had ik niet, dus ben maar weer afgedropen (klinkt heel raar in dit verband, ik besef het)quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:32 schreef Jappie het volgende:
[..]
Whaaa..ist zo heftig![]()
![]()
![]()
Snel aanmelden dan...oh nee......ik heb ook nog altijd geen toegang
quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:33 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Heb bij mijn ouders gegeten, heel gezellig, de hele familie komt altijd, dus was heel druk maar vreselijk gelachen en geen ruzie gemaakt, alleen een oom van me die valt altijd tijdens het dessert in slaap en gaat dan keihard snurken, is een soort traditie. Zo heeft iedere familie zijn gebruiken denk ik.
Maar nu lekker thuis en met jullie kletsen en morgen natuurlijk de tweede Kerstdag-party met Gert, heb er zelfs mijn vriendinnen voor afgezegd, erg hè? Wat een verslaving allemaal met je kan doen![]()
Ben jij al aan het oefenen met zingen Soury?
Zo is dat Soury!quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat flik ie elke keer weer..... Ik hou me in de avond before en hij gaat vet los en is brak .. Maar goed des te meer bier is er over voor mij [ afbeelding ]
Welnee toch, ja weet het ook niet precies. maar je leeftijd daar gaat het omquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:35 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat je een geldige reden moet hebben om daar binnen gelaten te worden, argumenten zelfs, tja, en die had ik niet, dus ben maar weer afgedropen (klinkt heel raar in dit verband, ik besef het)
Geldige reden niet hoor..alleen een bewijs van overrijpheid...dat is wat mij betreft net ff een brug te ver......ik zag het Soury ook al eerder posten........sodemieter op...kijk naar me fobo en ze zien dat ik 38plus ben......ik voldoe ruimschoots aan de kwalificaties..quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:35 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat je een geldige reden moet hebben om daar binnen gelaten te worden, argumenten zelfs, tja, en die had ik niet, dus ben maar weer afgedropen (klinkt heel raar in dit verband, ik besef het)
Precies Ruimschoots !!!!!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:37 schreef Jappie het volgende:
[..]
Geldige reden niet hoor..alleen een bewijs van overrijpheid...dat is wat mij betreft net ff een brug te ver......ik zag het Soury ook al eerder posten........sodemieter op...kijk naar me fobo en ze zien dat ik 38plus ben......ik voldoe ruimschoots aan de kwalificaties..
Overrijpheid? O, ik dacht dat je gewoon boven de 18 moest zijn. Nou ja, laat maar.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:37 schreef Jappie het volgende:
[..]
Geldige reden niet hoor..alleen een bewijs van overrijpheid...dat is wat mij betreft net ff een brug te ver......ik zag het Soury ook al eerder posten........sodemieter op...kijk naar me fobo en ze zien dat ik 38plus ben......ik voldoe ruimschoots aan de kwalificaties..
Ik weet niet zeker wat je precies van die karaoke-night verwacht Blurk ?quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:38 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Wat betekent die smiley Jappie, iets met je mond dicht?
Lol...18 is ook de limiet blurk..was just a matter of ..nu ja..je weet wel..quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:40 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Overrijpheid? O, ik dacht dat je gewoon boven de 18 moest zijn. Nou ja, laat maar.
Ik weet ook wel dat het gekheid is hoor Jappie, maar ik vind het wel gezellig als we hier met veel mensen posten, dus dat zal wel doorgaan denk ik. Lekker veel linkjes met muziek en een beetje lol maken, ja, dat vind ik wel leuk.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:40 schreef Jappie het volgende:
[..]
Ik weet niet zeker wat je precies van die karaoke-night verwacht Blurk ?
Ik heb het topic niet helemal goed in me geheugen maar zoals ik het las was het meer een losse flodder voorstel..iig niet serieus genoeg om irl doorgang te laten vinden maar ik kan me vergissen natuurlijk.
Komt bij dat de gelezen/geziene voorkeuren van Danny voor dat bewuste subforum er uberhaupt was nu niet direct uitnodigen om als een kleine jongen toestemming te gaan vragen.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:39 schreef Soury het volgende:
[..]
Precies Ruimschoots !!!!!!!!!!!!!![]()
Ikke ook al lang geen 18 meer hoor
Heeee Lefning, bruiloft overleefd zonder kleerscheurenquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:41 schreef Lobasca het volgende:
Iefning
Ook dat.. zeker niet in een forumquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:43 schreef Jappie het volgende:
[..]
Komt bij dat de gelezen/geziene voorkeuren van Danny voor dat bewuste subforum er uberhaupt was nu niet direct uitnodigen om als een kleine jongen toestemming te gaan vragen.
Nee, snap er geen hout van eerlijk gezegd, maar geeft niet hoor.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:41 schreef Jappie het volgende:
[..]
Lol...18 is ook de limiet blurk..was just a matter of ..nu ja..je weet wel..
Ah owkee...dan is er niets aan het handje en maakte ik me meer zorgen om je dan nodigquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:42 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Ik weet ook wel dat het gekheid is hoor Jappie, maar ik vind het wel gezellig als we hier met veel mensen posten, dus dat zal wel doorgaan denk ik. Lekker veel linkjes met muziek en een beetje lol maken, ja, dat vind ik wel leuk.
Nee, ik heb de mijne er ff doorheen gejaagd, kan zo wel ff op zoek gaanquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:12 schreef -Blurk- het volgende:
Pietje, heb je nog zo'n filmpje als vanmiddag met die vloekende Hagenees? Heb zo'n zin om even lekker te lachen.
Ja, het was vooral hilarisch (er is een topic over geopend door tong80quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:14 schreef -Blurk- het volgende:
Hebben jullie gisteren Amanda gezien op RTL8? Met twee dommer dan domme mutsen op een bank?
Hoi Pietje Linkje graag ben te bezopen om het te zoekenquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:46 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Nee, ik heb de mijne er ff doorheen gejaagd, kan zo wel ff op zoek gaan.
[..]
Ja, het was vooral hilarisch (er is een topic over geopend door tong80).
Avond
18 is de eis en that's all there is to it.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:44 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Nee, snap er geen hout van eerlijk gezegd, maar geeft niet hoor.
Nog niet bezopen genoeg om de openstaande vraag slinks te weten ontlopen.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:48 schreef Soury het volgende:
[..]
Hoi Pietje Linkje graag ben te bezopen om het te zoeken
Dat is een gewenings procesquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:49 schreef Jappie het volgende:
[..]
Nog niet bezopen genoeg om de openstaande vraag slinks te weten ontlopen.
Blurkie toch, niet zo naïef het is FOK! maarquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:35 schreef -Blurk- het volgende:
Ik heb begrepen dat je een geldige reden moet hebben om daar binnen gelaten te worden, argumenten zelfs, tja, en die had ik niet, dus ben maar weer afgedropen (klinkt heel raar in dit verband, ik besef het)
Ik ook nietquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:52 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik ben er morgenmiddag iig niet.
Als ik zo door ga ook nietquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:52 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik ben er morgenmiddag iig niet.
Dan wacht Gert maar tot 's avonds met ze poepelegeinquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:52 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik ben er morgenmiddag iig niet.
quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:55 schreef Jappie het volgende:
[..]
Dan wacht Gert maar tot 's avonds met ze poepelegein
Het probleem is dat ik de spirit inslikquote:
Hoeveel is er nog over ?quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:57 schreef Soury het volgende:
[..]
Het probleem is dat ik de spirit inslik
quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:57 schreef Soury het volgende:
[..]
Het probleem is dat ik de spirit inslik
Ik misschien laat, maar hou nergens geen rekening mee, doe ik ook nietquote:
Echt niet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:
Hele aparte post dit als ik mijn vraag weghaal..quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:59 schreef Soury het volgende:
Genoeg
Lief van je Jappie.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:45 schreef Jappie het volgende:
[..]
Ah owkee...dan is er niets aan het handje en maakte ik me meer zorgen om je dan nodig
Gezellig kan het best worden...ik herinner me nog een avondje WCCwaar we alleen al 3 avonden voorpret aan hadden.
Uh ja ... drank he?quote:Op dinsdag 25 december 2007 22:00 schreef Jappie het volgende:
[..]
Hele aparte post dit als ik mijn vraag weghaal..
Wet Cunt Contestquote:Op dinsdag 25 december 2007 22:01 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Lief van je Jappie.
En wat is WCC nu weer?
Erg nodig moetenquote:Op dinsdag 25 december 2007 22:01 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Lief van je Jappie.
En wat is WCC nu weer?
Ja daaaagquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:51 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Blurkie toch, niet zo naïef het is FOK! maar. Een mailtje met "hoi ik ben blurk, ik ben net 18 geworden en ben nu toe aan keiharde porno op KPD" is al voldoende
.
Hier morgen !!!quote:Op dinsdag 25 december 2007 22:02 schreef Jappie het volgende:
[..]
Wet Cunt Contest![]()
![]()
![]()
Woman only hoor..eerlijk waar..![]()
Geloof je me nietquote:
Nee echt ff mailen met je geboorte datum en het komt goed.quote:
Jij niet, Lobasca niet, Soury niet, nou dat gaat lekker.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:52 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik ben er morgenmiddag iig niet.
Ik wel, en ik lieg nietquote:
Via mail dan .. ik pleur mezelf niet op het forum om het aan te vragenquote:
Wet Cúnt???quote:Op dinsdag 25 december 2007 22:02 schreef Jappie het volgende:
[..]
Wet Cunt Contest![]()
![]()
![]()
Women only hoor..eerlijk waar..![]()
Ik ben er wel hoor........ Maar moet weer werken de volgende dagquote:Op dinsdag 25 december 2007 22:04 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Jij niet, Lobasca niet, Soury niet, nou dat gaat lekker.
Ga mijn vriendinnen maar even bellen denk ik.
En terecht, via mail werkt primaquote:Op dinsdag 25 december 2007 22:06 schreef Soury het volgende:
Via mail dan .. ik pleur mezelf niet op het forum om het aan te vragen
Wie wat mail je dan?quote:Op dinsdag 25 december 2007 22:07 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
En terecht, via mail werkt prima.
Ik dacht dat het een hoax was, dat ze dat nooit zouden doen (ook omdat de meeste porn daar zwaar illegaal is, en daar wordt niks aan gedaan). Ga je in DIG daarentegen warez posten kan je meteen een week bijkomen.
Die man ging er even goed voor liggen, hahahahaquote:Op dinsdag 25 december 2007 22:03 schreef PietjePuk007 het volgende:
Blurk, toch nog een geniaal filmpje gevonden, dit is geniaal:
http://www.dumpert.nl/med(...)erborgen_camera.html
Ga er ff goed voor zitten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |