quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:22 schreef borisz het volgende:
Deze plaat is zeker aangevraagd door ene C de Breij
Ach 't had een goed einde kunnen zijn. Helaas is het anders gelopen.quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:18 schreef TheVulture het volgende:
Wat een genant einde inderdaad als die Wombats niet ingestart worden
quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:26 schreef cosmick het volgende:
Oja, ik had de kraan van mijn bad opengedraaid.
Typisch geval van oeps...quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:26 schreef cosmick het volgende:
Oja, ik had de kraan van mijn bad opengedraaid [afbeelding].
Sanderquote:Op dinsdag 25 december 2007 13:44 schreef RedGuy het volgende:
Eigenlijk zouden deze 3 heren het gewoon altijd moeten doen, wat hebben we dan eigenlijk rukjaren gehad hiervoor, met Claudiaen Wout
quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:43 schreef -Hans- het volgende:
Oeh! een juweeltje van Queen! Who Wants To Live Forever
quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:50 schreef Roel_Jewel het volgende:
Het fragment van Gerard en The Young Ones staat toch echt wel in de top 3 van hoogtepunten van SR2007![]()
![]()
.
Er zijn zelden twee presentatoren geweest waar ik zo allergisch voor ben als Sander L en Coen S,quote:
Die vrouw viel me ook al op. Ekdom moet ook lachen als hij haar ziet..quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:50 schreef Roel_Jewel het volgende:
Het fragment van Gerard en The Young Ones staat toch echt wel in de top 3 van hoogtepunten van SR2007 [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]. En die vrouw in de deuropening die ook he-le-maal dubbelligt (ongeveer bij 2:40) [afbeelding].
ben ik echt totaal mee eensquote:Op dinsdag 25 december 2007 13:52 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Er zijn zelden twee presentatoren geweest waar ik zo allergisch voor ben als Sander L en Coen S,![]()
![]()
Eens en Claudia....quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:52 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Er zijn zelden twee presentatoren geweest waar ik zo allergisch voor ben als Sander L en Coen S, [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
Hij blijft fantastisch om naar te kijken jaquote:Op dinsdag 25 december 2007 13:50 schreef Roel_Jewel het volgende:
Het fragment van Gerard en The Young Ones staat toch echt wel in de top 3 van hoogtepunten van SR2007![]()
![]()
. En die vrouw in de deuropening die ook he-le-maal dubbelligt (ongeveer bij 2:40)
.
Oja, Wout. Wat een ramp was dat ook zegquote:Op dinsdag 25 december 2007 13:44 schreef RedGuy het volgende:
Eigenlijk zouden deze 3 heren het gewoon altijd moeten doen, wat hebben we dan eigenlijk rukjaren gehad hiervoor, met Claudiaen Wout
Ik vond de 1e editie met Wout en Claudia wel zijn charme hebben, ook omdat dat de eerste was en je niet wist wat er ging gebeuren... En Claudia en Wout zijn goeie radiomakers, iets wat je van de kneuzen C & S niet kunt zeggenquote:Op dinsdag 25 december 2007 14:02 schreef cosmick het volgende:
[..]
Oja, Wout. Wat een ramp was dat ook zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |