Zo, Randy is 3 jaar!

Tijd voor een update!
De 28e is hij weer APK-goedgekeurd bij het CB, hij is 14,6 kilo en 95 cm lang. Klein dus, maar dat zijn we zelf ook. Verder deed hij alles prima, alleen fietsen (op een driewieler) bleef een vraagteken omdat hij nog geen goede had, die kreeg hij 2 dagen later pas! En dat gaat goed overigens.
De 30 hebben wij zijn verjaardag gevierd omdat dan toch iedereen vrij was en niemand in de rij voor de oliebollenkraam hoefde te staan!

Hij vond het toch wel wat eng om jarig te zijn, want toen ik hem ophaalde, riep hij dat hij niet jarig was en dat hij van Sinterklaas al kadootjes had gehad!

Totdat zijn zusje haar kadootje voor hem maar uit begon te pakken, dat werd hem toch ook ff te gortig!

Hij is weer schromelijk verwend natuurlijk en het mooiste kado vond hij toch wel zijn 'grote-jongens-bed' die hij van mijn ouders kreeg! Beretrots is hij er op, wil 10 keer per dag er 'even naar kijken' en slaapt er vanaf dag 1 zonder problemen op. Tot mijn stomme verbazing komt hij er ook niet zonder toestemming vanaf, maar dat zal nog wel veranderen!
Verder is hij steeds liever voor Tinka (is sowieso met de juiste methodes beter te gebruiken) en hij is toch wel erg nieuwsgierig naar de baby in mijn buik!

Dat levert erg leuke opmerkingen en vragen op, waar je elke keer maar weer een 'handig' antwoord op moet vinden, maar dat lukt tot nu toe prima.
"Kan jouw buik ook open mama?"

Eh, nee schat, hoezo? "Hoe moet de baby er dan uit?"

Die halen ze er in het ziekenhuis uit. Meneer is tevreden en probleem opgelost!
Ik moet naar de verloskundige (= babydokter!). "Komt de baby er dan ook uit?" Nee, die is nog maar zo groot en zulke kleine kleertjes hebben wij niet he? "Nee, dat is niet handig dan, he mama?"
Hij wisselt nog wel eens of hij een broertje of zusje wil. Vandaag in bad had hij bedacht dat het maar een zusje moest worden want: "dan ben ik weer de grote broer"!