Nee jij bent gewoon vreemdquote:Op dinsdag 25 december 2007 21:42 schreef Jovatov het volgende:
Interessant.
Ik heb wel een beetje iets als TS.
Met rekenen dan vooral. Met optellen tot tien, dan had je 9 + 1, maar dat ging niet zo goed samen want 9 is veel mooier dan de lelijke 1. 8 + 2 is dan weer wel een heel goed koppel, want 8 is heel aardig voor de 2 die een mooi karakter heeft. 7 + 3 hebben alleen verkering en 6 + 4 zijn beste vrienden.
Maargoed, ik ben lang niet zo 'speciaal' als TS wat dat betreft, en ik denk dat iedereen zo zijn ezelsbruggetjes wel heeft.
Ja ik wil helemaal niet beweren dat ik hetzelfde heb als TS. Maar ik vond het wel herkenbaar dat hij bepaalde dingen met andere dingen combineerde die je normaal gezien helemaal niet kan combineren. Maar TS heeft dat echt met zo'n beetje alles en doet dat, lijkt het, onbewust. Terwijl het voor mij inderdaad meer een soort ezelsbruggetje is, waar ik op terug grijp.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:49 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Nee jij bent gewoon vreemd [afbeelding]
Bij TS zit er letterlijk een steekje los of juist vast in zijn hersenen wat hem bepaalde dingen laat doen wat normaal niet zou kunnen [afbeelding]
Als het goed is heeft TS het onbewust .. jij en ik verzinnen die "ezelsbruggetjes" bewust.
Klopt, maar TS heeft het volgens mij ook als hij bijv een woord ziet dat hij nog nooit heeft gezien dan linkt tie er een getal aan ... en dat getal verandert nooit ... als wij dit zouden "proberen" zou het getal telkens veranderen.quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:59 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Ja ik wil helemaal niet beweren dat ik hetzelfde heb als TS. Maar ik vond het wel herkenbaar dat hij bepaalde dingen met andere dingen combineerde die je normaal gezien helemaal niet kan combineren. Maar TS heeft dat echt met zo'n beetje alles en doet dat, lijkt het, onbewust. Terwijl het voor mij inderdaad meer een soort ezelsbruggetje is, waar ik op terug grijp.
Alles eigenlijk... Als ik een gat in de weg zie dan rijd ik eromheen omdat de kleur en de vorm van het gat geel zou worden als ik het met mijn kleur op dat moment zou mengen. Ik kan dan nog net beredeneren dat als ik er niet omheen zou rijden dat ik dan erin zou vallen en dat ik dan pijn zou hebben maar dat is als ik het ga analyseren. Zoiets dus:quote:Op welke manier laat je je handelen bepalen (als je dat al doet uiteraard) door deze eigenschap die je hebt?
Het lijkt me dat je wist welke kaart het was door naar je vriend te kijken ... bij pokeren kijk je normaal naar hoe de ander zich gedraagt .. jij kan deze verschillen in gedrag denk ik "zien" d.m.v. kleursveranderingen...quote:Op dinsdag 25 december 2007 22:48 schreef Faders het volgende:
[..]
Ik 'speelde' laatst een 'spelletje' met een maat van me waar hij 2 kaarten om zou draaien en ik moest raden welke kaart de schoppen heer was (de andere was de klaveren 3). In het begin waren er veel kleuren en kon ik niet goed kiezen maar hoe meer tijd er verstreek hoe duidelijker de kleur/vorm van de schoppen koning werd. Dit werkte echter alleen als mijn maat erbij zat, alleen in een kamer bleef de kleur/vorm onduidelijk. Ik merkte ook dat hoe meer hij ging praten of bewegen hoe sneller het beeld duidelijker werd, maar ik weet niet precies wat ik hier uit af moet leiden.
Ik speel ook wel eens Texas hold 'em thuis.quote:Het lijkt me dat je wist welke kaart het was door naar je vriend te kijken ... bij pokeren kijk je normaal naar hoe de ander zich gedraagt .. jij kan deze verschillen in gedrag denk ik "zien" d.m.v. kleursveranderingen...
Met vrienden? win je dan alles of?quote:Op dinsdag 25 december 2007 22:59 schreef Faders het volgende:
[..]
Ik speel ook wel eens Texas hold 'em thuis.
Dit heb ik er dus ook bij, naast de kleurenquote:Echt heel boeiend
misschien dat jouw ogen iets registreren als boosheid >> het naar je hersen sturen >> je hersenen "weten" dat he tboosheid is >> maar laten je felgeel zien
dus dat je het wel goed ziet en daardoor ook elke emotie een eigen kleur heeft maar je hersenen het niet vertalen in gedachten of gevoelens maar in kleuren...
Ik onthou dingen juist in geveolens.. Als ik iets uitreken gevne baplde cijfers me een "bepaald" gevoel en daardoor weet ik of ze bij elkaar kloppen of dat ze op elkaar lijken
Zoals bijvoorbeeld Dennis en Sander voelen het zelfde.. Horen in dezelfde catogorie dus als iemand Dennis heet en ik weet z'n naam niet kan ik ook denken dat hij Sander heet..
Ik onthou woorden door hoegroot de woorden voelen of zijn en door de letters die een baapld gevoel geven of zo
Ik kan je dan wel vertellen dat er een s, k, ch, m inzit maar niet in welke volgorde en dan vaak na een tijdje weet ik 't woord alsnog
Nee ik win niet alles maar wel het merendeel van de tijd. Ik kan de kaarten van de anderen niet 'zien' maar ik kan wel vaak (niet altijd) zien of hun kaarten beter zijn. Ik herinner me ook een potje waar ik er zeker van was dat de ander een hele hoge hand had maar dat bleek dus helemaal niets te zijn, maar gelukkig dacht hij ook dat hij een hoge hand had want hij kon de regels niet helemaal :p kwam 1 kaart tekort voor een flush.quote:Met vrienden? win je dan alles of?
Kan je "zien"of die anderen goede kaarten hebben?
Hier draait het dus om .. je kan dus d.m.v. die kleuren zien wat anderen "voelen/denken"... hij dacht dat hij goede kaarten had dus jij "zag" dat hij goede kaarten had...quote:Op dinsdag 25 december 2007 23:08 schreef Faders het volgende:
[..]
Nee ik win niet alles maar wel het merendeel van de tijd. Ik kan de kaarten van de anderen niet 'zien' maar ik kan wel vaak (niet altijd) zien of hun kaarten beter zijn. Ik herinner me ook een potje waar ik er zeker van was dat de ander een hele hoge hand had maar dat bleek dus helemaal niets te zijn, maar gelukkig dacht hij ook dat hij een hoge hand had want hij kon de regels niet helemaal :p kwam 1 kaart tekort voor een flush.
Is ook niet nodig hoor want eigenlijk is iedereen wel speciaal... Zie het als auto's, elke auto verschilt van kleur maar elke auto heeft een ander nummerbord, dus is elke auto speciaal... Het is alleen jammer dat mensen bijvoorbeeld een auto met 3 wielen wel 'speciaal' noemen en een auto met 4 wielen 'normaal/gewoon/niet speciaal'. Het nummerbord is toch anders en niet elke auto heeft toch die kleur of is van dat merk? Zo is dat ook met mensen vind ik, zolang de auto goed rijdt...quote:Ik denk dat als jij dit 90% hebt dan heb ik dit 1% of zo
Wil mezelf geen speciaal iets aanpraten
Ik heb een tijdje als een werver gewerkt (3 maanden ofzo) maar dat met salarissen enzo was nogal corrupt. Ik bracht de meeste leden binnen en ontving het minste, verhaal over leeftijd enzo was de verklaring. Yeh my ass.quote:Heel handig voor banen waarbij je mensen moet ondervragen
Ja, maar je zet nu woorden neer en ik kan wel antwoord geven maar ik heb (hoogstwaarschijnlijk) veel meer verschillende soorten bruin of rood dus ik weet niet welke je bedoelt. Als je een plaatje van bv een bruine kleur kan posten kan ik je zeggen wat ik bij die kleur voel en wat ik zou voelen als het lichter/donkerder was (en donkerder/lichter verdeel ik ook weer in zwaarder, dikker, dunner, 'lichter' als in gewicht, voller etc. maar ik zal het op de gebruikelijke donker/licht houden). Je kunt denk ik ook met [color=kleurhier] kleur maken.quote:Faders, ik ben wel hele nieuwsgierig nu... heb jij specifieke gevoelens/emoties die je kan koppelen aan de kleuren die mensen hebben?
Je gaf in eerdere posts al aan dat een specifieke kleur die lichter/feller wordt, over het algemeen meer indruk geeft. Bijv. felgeel = haat/boos etc. Donkergroen= niet goed, Felgroen = zeer goed (geinteresseerd in jou).quote:Op dinsdag 25 december 2007 23:38 schreef Faders het volgende:
[..]
Ja, maar je zet nu woorden neer en ik kan wel antwoord geven maar ik heb (hoogstwaarschijnlijk) veel meer verschillende soorten bruin of rood dus ik weet niet welke je bedoelt. Als je een plaatje van bv een bruine kleur kan posten kan ik je zeggen wat ik bij die kleur voel en wat ik zou voelen als het lichter/donkerder was (en donkerder/lichter verdeel ik ook weer in zwaarder, dikker, dunner, 'lichter' als in gewicht, voller etc. maar ik zal het op de gebruikelijke donker/licht houden). Je kunt denk ik ook met [color=kleurhier] kleur maken.
Allebei, een beetje fel oranje om ze heen en een overlappende kleur, maar ik kan de 'echte normale' kleuren nog wel zien (als ze bijvoorbeeld een blauwe tanktop aanheeft zie ik dat wel).quote:Je hebt het bijvoorbeeld over het praten met meisjes en dat ze in een club bv een feloranje kleur hebben (moet ik dat zien als een aura, of als een overlappende kleur?)
Mijn uitspraken hebben altijd dezelfde kleur, maar de kleur van het meisje verandert constant. Vergelijk het met verf mengen maar dan niet met de normale kleurcodes. Ik weet van tevoren al dat die uitspraak of actie of handeling de kleur positief zal veranderen.quote:Maar hoe weet je welke uitspraak welke kleurverandering zal opleveren?
Ik denk er niet over na maar kan het wel beredeneren. Vergelijk het met hardop lezen. Als jij het woordje "gaat" ziet dan lees jij hardop "gaat". Als ik aan jou vraag waarom je dat zo uitspreekt kun je dat ook beredeneren maar je denkt er op dat moment niet aan.quote:Denk je dan ook na over wat je zegt, of doe je dat vanzelf? Voel je bijvoorbeeld; 'ik heb een blauwe actie nodig om haar blauwer te maken', en doe je dan onwillekeurig die actie?
Onder andere. Ik heb meerdere systemen (8 mengsystemen om precies te zijn waarvan ik er maar 2 helder uit kan leggen, het 'normale' mengen zoals jij al zei en een principe gebaseerd op overdosis, als ik maar felgroene impulsen blijf geven gaat de kleur steeds meer op felgroen lijken).quote:Mengen de kleuren zich in jouw perceptie van de realiteit zich ook zoals echte kleuren dat doen? Bijvoorbeeld: mengt wit en rood zich tot roze?
Ja.quote:Heeft de kleur rood ook een rode kleur?
Ja, heel felrood. Dat is een neutrale kleur voor mij. Weet niet waarom.quote:Als ik het goed begrijp heb ik voor jou nu een kleur, zonder dat je mij ooit hebt gezien? Denk je dat die kleur afkomstig is van de achterliggende gedachte in mijn post, of afkomstig is van de woorden die ik gebruik?
Welke kleur heb ik nu, op dit moment als je dit leest, en is dat een positieve/negatieve kleur?
Ze waren eerst allebei felgeel, nu ik proxy gebruik zijn ze rood.quote:Hebben deze zinnen die hetzelfde zeggen, een verschillende kleur?:
"Bij misbruik van dit forum kunnen we je provider op de hoogte stellen."
en
"In het geval dat u op dit forum misbruik pleegt, kunnen wij ervoor opteren jouw provider op de hoogte te stellen
Je post zonder iets gelezen te hebben was eerst feloranje en is dat nu nog steeds (maar jij bent felrood). Maar ik heb ook wel eens posts gelezen die ik in het begin als een andere kleur zag dan en nadat ik ze gelezen had of terwijl ik ze aan het lezen was veranderden van kleur.quote:En als laatste:
Als jij mijn post ziet, nog voor je hem gelezen hebt, heeft die al een kleur of een kleurvariatie? Maw kan jij zonder actief iets gelezen te hebben al een algemene indruk krijgen van een tekst. Bijvoorbeeld: een geel vlak met lichtblauwe wazen zou dan een overwegend negatieve tekst zijn met stukken positieve gedachtes.
Zo simpel ligt het niet. Felgeel is bijvoorbeeld heel slecht, maar donkergeel is ook slecht. Felgroen is positief maar donkergroen is juist negatief (waar felgeel en donkergeel allebei negatief zijn). Wit ervaar ik als de allerallerslechtste kleur maar dat komt echt bijna niet voor, meestal is het gewoon heel fel geel.quote:Je gaf in eerdere posts al aan dat een specifieke kleur die lichter/feller wordt, over het algemeen meer indruk geeft. Bijv. felgeel = haat/boos etc. Donkergroen= niet goed, Felgroen = zeer goed (geinteresseerd in jou).
Ligt het zo simpel of spelen er andere dingen/nuances mee op het moment dat je die kleuren ervaart?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |