Wat erg dat dit ook nog eens waar isquote:Op maandag 24 december 2007 02:53 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Toen onze Antilliaanse Hulk ,met brute domme kracht ,een tafel omkieperde en weer eens een glazen deur verbrijzelde
ehm snap jij het principe tv maken.... het is geen tv dat hij die groupie meeneemt en wat die daarmee uitspookt, dat gekrik of in dit geval het geslaap onder de dekens weten we inmiddels wel... het is waar dat toe leidtquote:Op maandag 24 december 2007 02:50 schreef 64-Bitch het volgende:
[..]
Dat gezeik en para gedoe naar Lieke van Huub en die groupies die blijven slapen zijn de kijkers nu ook wel ondertussen zat hoor.
Heet tegenwoordig K D....quote:Op maandag 24 december 2007 03:04 schreef tipsch het volgende:
[..]
tehe, toch niet in Vernes? Durf jij je nog tussen die kutpubers te mengen dan?![]()
Ze kijkt ècht scheelquote:Op maandag 24 december 2007 02:58 schreef avonne het volgende:
Huub "waar ik van baal is dat als ik het spel speel met een stemming, dat je dan een eerder gesprek tussen ons die avond dan weer in twijfel trekt"
Lieke "dat komt omdat ik het verschil niet meer zie tussen echte Huub en spel"
flikker toch op manquote:Op maandag 24 december 2007 02:56 schreef Kaleddis het volgende:
Hey, zoek je eigen weg, hou het bij jezelf![]()
![]()
![]()
Doet maar, toe maar. Lobassie de dorpsg.. K D? Hoort daar nog een letter tussen?quote:Op maandag 24 december 2007 03:05 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Heet tegenwoordig K D....
in Schagen wel.....
quote:Op maandag 24 december 2007 03:07 schreef tipsch het volgende:
[..]
Doet maar, toe maar. Lobassie de dorpsg.. K D? Hoort daar nog een letter tussen?
Dat zou ik nooit doen, al helemaal niet op mijn favoriete COS-ser ahemquote:Op maandag 24 december 2007 03:09 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Niet op users schelden AUB..KaDanze staat het voor, meen ik
Tipsch, dat is niet leukquote:Op maandag 24 december 2007 03:07 schreef tipsch het volgende:
[..]
Doet maar, toe maar. Lobassie de dorpsg.. K D? Hoort daar nog een letter tussen?
ik eerlijk gezegd ook... er worden komische dingen gezegdquote:Op maandag 24 december 2007 03:12 schreef lorence1 het volgende:
jaap heeft lol om de discussie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |