Wordt nog zwaar voor Michiel vannachtquote:Op zondag 23 december 2007 22:42 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Uiteraard... de beelden die op tv zijn te zien laten dat ook wel duidelijk zien. Kapot zijn ze, maar dat is ook wel logisch natuurlijk.
Met heel veel rum zekerquote:Op zondag 23 december 2007 22:44 schreef Felixa het volgende:
Tijd voor nog een warme chocomel...
Ik neem vanavond lekker een jointje.quote:
Die blonde ziet er goed uit.quote:Op zondag 23 december 2007 22:45 schreef MariaMena het volgende:
[ afbeelding ]
En dit aangevraagd door een paar kinderen van 8 tot 10 jaarnee hè... de jeugd tegenwoordig
Alles voor het geld.quote:Op zondag 23 december 2007 22:49 schreef MariaMena het volgende:
Wat een vreselijke k*t herrie3fm doet zijn naam niet veel goeds
Kennelijk geen van in dit topic.quote:
Ja, en dan een belletje doen en FRANKRIJK of NOORD-KOREA roepen, altijd leuk.quote:Op zondag 23 december 2007 22:50 schreef MariaMena het volgende:
Waarom niet zo'n wansmaak woensdag actie zoals Giel altijd doetdat fleurt dit nog een beetje op. Heb hier sowieso niet zo'n gekleurde bloemetjes idee bij
Knijters, die white widow is niet goed.quote:
Ik zeg ook niet dat het slecht is, enkel dat het herrie is, en dat kun je moeilijk ontkennenquote:Op zondag 23 december 2007 22:51 schreef peaceman het volgende:
Wat zijn we weer lekker negatief zeg..... Tis ook niet mijn smaak, maar echt heel slecht klinkt het niet.. er zijn beroemdere bands die grotere bagger maken.
Tof!quote:Op zondag 23 december 2007 22:50 schreef Felixa het volgende:
Van Belgische teletekst:
ook Ierland, Zweden en Finland zien een glazen huis-actie initiatief wel zitten.
Beetje de feel-good sfeer er in houden, weet je wel?quote:Op zondag 23 december 2007 22:52 schreef peaceman het volgende:
Vanwaar die plaatjes MariaMena?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |