Wijzen! Ze roepen op te gaan wijzen!quote:Onrust door islamitisch pamflet
In delen van Noord-Holland is onrust ontstaan door een islamitisch pamflet tegen Geert Wilders.
Het pamflet zou afkomstig zijn van de radicale islamitische beweging Hizb ut Tahrir (HUT). De vlugschriften zijn in ieder geval verspreid in Haarlem, IJmuiden, Hoofddorp, Zaanstad en Amsterdam, meldt het Haarlems Dagblad.
Jami
Het pamflet roept moslims op zich te verzetten tegen 'een film waarin de Edele Koran wordt bespot en vernederd'. De naam Wilders wordt niet genoemd, maar de leider van de Partij voor de Vrijheid heeft een film aangekondigd 'over de misstanden in de Koran'. Overigens is ook publicist Ehsan Jami bezig met een dergelijke film.
Verboden
De AIVD ziet Hizb ut Tahrir (HUT) als een mogelijk gevaar voor de democratische rechtsorde. In augustus dit jaar riep HUT op een bijeenkomst in Jakarta op tot de stichting van één islamitisch rijk dat alle moslims op aarde verenigt. De organisatie is onder meer in Duitsland verboden.
Vernederd
In het pamflet staat onder meer: "Wij weten dat u nooit en te nimmer zult toelaten dat uw religie vernederd wordt! Dat is waarom wij u vragen om deze moenkar (kwaad) terecht te wijzen en niet stil te zijn."
Nee ze gaan niet wijzen en zij zijn geen wijzen maar, 1 (iem.) op zijn fouten wijzen en hem zeggen hoe hij moet handelen => berispenquote:Op donderdag 27 december 2007 18:09 schreef Yildiz het volgende:
Nou TS, ze hebben je topic gevonden hoor, 'onrust'!
[..]
Wijzen! Ze roepen op te gaan wijzen!Oh noooeeeessssss!! Tsunamiieee
.
.
Nou, ik sta onrustige doodsangsten uit.quote:Op donderdag 27 december 2007 18:37 schreef Thorical het volgende:
[..]
Nee ze gaan niet wijzen en zij zijn geen wijzen maar, 1 (iem.) op zijn fouten wijzen en hem zeggen hoe hij moet handelen => berispen
Nu moeten wijze mensen maar gaan bepalen of er een fout gemaakt wordt.
Maar ja, ik ben dan ook lid van de "Ik support de Hijaab" hyve.quote:Salaam aleikoum wa Rahmatoe Allah wa Barakatoe,,
De afgelopen tijd wordt Nederland overheerst door een klimaat van laster en platte belediging van Islam en de Moslims. En het is duidelijk dat bepaalde politici en andere personen van invloed de drijvende kracht zijn hierachter.
Er is een campagne opgericht waarbij er handtekeningen worden verzameld. Deze campagne wilt aantonen dat het platte beledigen van Islam en de moslims een tweespalt creëert in de Nederlandse samenleving, en dat het de harmonie van de Nederlandse samenleving ernstig verstoort.
Dus mensen, als jullie ook tegen het lasteren van Islam zijn kunnen jullie hier de petitie tekenen:
www.haltlasterenvanislam.nl
Voor degenen die deze kleine moeite hebben gedaan: Moge Allah Sub7ana wa Ta'ala jullie rijkelijk belonen! Allahoema amien.
Waleikoum salaam wa Rahmatoe Allah wa Barakatoe.
Ps: Willen degenen die er behoefte aan hebben, deze site doorsturen naar anderen, insha'Allah?
Want?quote:Op donderdag 27 december 2007 19:17 schreef Toeps het volgende:
Het komt er dus in feite op neer dat ze een handtekeingenaktie zijn begonnen? Hip.
Had 'm overigens de 18e al in mijn Hyves inbox.
[..]
Maar ja, ik ben dan ook lid van de "Ik support de Hijaab" hyve.
Ik heb nog steeds een langlopend plan om trotse Moslima's te fotograferen. Had al een hele hoop aanmeldingen (wat ik overigens niet had verwacht, maar verhip, het zijn net mensenquote:
Wat verstaan we precies onder 'trotse', de prada zusters?quote:Op donderdag 27 december 2007 19:51 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds een langlopend plan om trotse Moslima's te fotograferen. Had al een hele hoop aanmeldingen (wat ik overigens niet had verwacht, maar verhip, het zijn net mensen), maar ik heb er nu even geen tijd voor, dus het staat op de lange baan. Maar ik ga het zeker nog eens doen.
Dat is geen antwoord. Zijn er geen trotse Moslima's zonder hijaab?quote:Op donderdag 27 december 2007 19:51 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds een langlopend plan om trotse Moslima's te fotograferen.
Trotse moslimzusters met 'n half-doorschijnende hijaab.quote:Op donderdag 27 december 2007 19:56 schreef Apropos het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord. Zijn er geen trotse Moslima's zonder hijaab?
Vast, maar ik wilde ze mét, en waar vind je die? Juist.quote:Op donderdag 27 december 2007 19:56 schreef Apropos het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord. Zijn er geen trotse Moslima's zonder hijaab?
Ik vraag me af wat jij hiermee wilt doen geloven.quote:Op donderdag 27 december 2007 23:21 schreef Toeps het volgende:
In ieder geval niet het onderdrukte schaapje wat sommigen ons willen doen geloven.
Dat ze niet allemaal zielig en onderdrukt zijn. Anders zouden ze ook wel niet aan de fotoshoot meewerken he. Ik wil gewoon een beeld neerzetten waaruit blijkt dat het mensen zijn als jij en ik, heel identificeerbaar.quote:Op donderdag 27 december 2007 23:42 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik vraag me af wat jij hiermee wilt doen geloven.
''Mag ik op de foto? Het is om te laten zien dat ik niet onderdrukt ben.''quote:Op vrijdag 28 december 2007 08:49 schreef Toeps het volgende:
[..]
Dat ze niet allemaal zielig en onderdrukt zijn. Anders zouden ze ook wel niet aan de fotoshoot meewerken he.
quote:Op vrijdag 28 december 2007 10:00 schreef Apropos het volgende:
[..]
''Mag ik op de foto? Het is om te laten zien dat ik niet onderdrukt ben.''
''Ja, maar voor acht uur thuis''.
Die helpt niet. Ik heb ook een NEE-NEE sticker maar het ding lag ook bij mij in de bus.quote:Op vrijdag 28 december 2007 17:30 schreef raptorix het volgende:
Had je een NEE-NEE sticker?
Maar tis toch wel een soort van reclame-drukwerk. Ik zou ze aanklagen...quote:Op maandag 14 januari 2008 07:43 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Die helpt niet. Ik heb ook een NEE-NEE sticker maar het ding lag ook bij mij in de bus.
Eh sorry maar ik lach ook om mensen uit spakenburg met klederdracht, dus mag ik ook ff lachen om dames die eruit zien als pinquins?quote:Op vrijdag 28 december 2007 08:49 schreef Toeps het volgende:
[..]
Dat ze niet allemaal zielig en onderdrukt zijn. Anders zouden ze ook wel niet aan de fotoshoot meewerken he. Ik wil gewoon een beeld neerzetten waaruit blijkt dat het mensen zijn als jij en ik, heel identificeerbaar.
Sommige mensen zullen dat vast een vreselijk idee vinden, omdat het niet klopt met het eenzijdige beeld dat ze in hun hoofd hebben, dus verhip, toch nog controversie.
quote:Op maandag 14 januari 2008 15:36 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Eh sorry maar ik lach ook om mensen uit spakenburg met klederdracht, dus mag ik ook ff lachen om dames die eruit zien als pinquins?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |