quote:Op zondag 23 december 2007 13:17 schreef RayMania het volgende:
Maar effe serieus, het ligt echt aan het veld. Zo kun je toch niet spelen? Dat veld ligt het spel van Ajax helemaal niet. En de scheids fluit ook ongelooflijk slecht, alles tegen. Echt anti-Ajax alles.
quote:Op zondag 23 december 2007 13:18 schreef SCH het volgende:
[..]
![]()
Kijk hier speelt Ajax:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
(heb Collin maar weggelaten)
valse tussenstandquote:Op zondag 23 december 2007 13:22 schreef RayMania het volgende:
Dat was cynisch hoor.
Hier nog de tussenstand, speciaal voor jou SCH.
[ afbeelding ]
Zou je willenquote:Op zondag 23 december 2007 13:22 schreef RayMania het volgende:
Dat was cynisch hoor.
Hier nog de tussenstand, speciaal voor jou SCH.
[ afbeelding ]
Kokend van woede, maar dat hoort Ajax te zijn.quote:
Het is toch Colin en niet Collin?quote:Op zondag 23 december 2007 13:23 schreef SCH het volgende:
Het is toch Collin en geen Collins?
quote:
Ssssussssssussssssudio..arezquote:Op zondag 23 december 2007 13:23 schreef borisz het volgende:
SCH wil phill collins laten zingen
1 pluspunt.. het was wel de grootste kans van de wedstrijdquote:Op zondag 23 december 2007 13:25 schreef Happel het volgende:
Wat een kutpot in Nijmegen...Een miezerig kansje vanuit Feijenoord...
Ga klagen bij degene die heeft besloten hem te halen. Hij kan er verder ook weinig aan doen...quote:Op zondag 23 december 2007 13:31 schreef Urquhart het volgende:
[ afbeelding ]
Wie richt er een standbeeld voor deze held op?
Die is al met de noorderzon vertrokken.quote:Op zondag 23 december 2007 13:33 schreef Happel het volgende:
[..]
Ga klagen bij degene die heeft besloten hem te halen. Hij kan er verder ook weinig aan doen...
Niet meer dan terechtquote:Op zondag 23 december 2007 13:33 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ook onder Koster wordt Colin geofferd, kennelijk.
Jari komt er in. Dus nu 3-4-3?
Van geel is er nog!quote:Op zondag 23 december 2007 13:33 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Die is al met de noorderzon vertrokken.
Die wilde Boakye houden ipv Colin. Maar het is idd hem ook aan te rekenen dat hij Ten Cate hierin zoveel vrijheid heeft gegeven.quote:
Het blijft vaag. Colin is in principe een hele goede voetballer, serieus. Hij kan alleen de druk van een grote club niet aan, hij moet lekker bij een middenmotertje als AZ of Sparta gaan spelen.quote:Op zondag 23 december 2007 13:33 schreef Happel het volgende:
[..]
Ga klagen bij degene die heeft besloten hem te halen. Hij kan er verder ook weinig aan doen...
Hij werkt nog steeds undercover voor PSV.quote:Op zondag 23 december 2007 13:33 schreef Happel het volgende:
[..]
Ga klagen bij degene die heeft besloten hem te halen. Hij kan er verder ook weinig aan doen...
En ook meteen op de meest pijnlijke manier denkbaarquote:Op zondag 23 december 2007 13:32 schreef Stofje het volgende:
Ray heeft posts verwijderd, waaronder mijn moralistische
.
(Vorige week bij NAC - Heerenveen voor het eerst hardop het woordje "kanker" in de mond genomen. Werd er direct op aangesproken. Sociale controle)
Boakye gaat in de winterstop naar PSV of Feyenoord en Ajax laat hem gratis naar Heracles gaanquote:Op zondag 23 december 2007 13:35 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Die wilde Boakye houden ipv Colin. Maar het is idd hem ook aan te rekenen dat hij Ten Cate hierin zoveel vrijheid heeft gegeven.
Dat bedoel ik.quote:Op zondag 23 december 2007 13:36 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Boakye gaat in de winterstop naar PSV of Feyenoord en Ajax laat hem gratis naar Heracles gaan
Idd, en omdat we niet evert hebben als commentator.quote:Op zondag 23 december 2007 13:36 schreef Mr.Mills het volgende:
Het komt gewoon door die kut Radio 1 muziek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |