Ik heb een heel wazige droom gehad.
Vriend en ik gingen op vakantie, we gingen naar een heeeel groot hotel, toen we aankwamen in het dorpje, waren we op een berg en keken we naar beneden, naar de zee waar het hotel direkt aan stond.
Elk kwartier ofzo, kwam er recht voor het hotel een soort van Disneykasteel boven het water uit, waarna het langzaan weer terug zakte.
In het hotel, stonden we in een gigantische lobby, het hotel had allerlei gangen en je kon zowat alle kanten op, overal waren deuren.
Alle delen van het hotel hadden namen, niet per verdieping, maar per deel, omdat je als je een deur in ging, in een bepaald deel met allerlei verdiepingen kwam, als je weer dooor een deur ging, kwam je in een ander deel, al kon het wel dezelfde verdieping zijn(klinkt het nog wat logisch?)
Er was een eekhoorndeel, een wolvendeel en nog een stuk of tien delen, maar die weet ik allemaal niet meer, wij zaten in het konijnendeel.
Helemaal op het verste hoekje van de hoogste gang, langs het hotel, grenzend aan onze kamer, zat een flat waar mensen woonden.
Op de kamer langs de onze, woonden twee broers, allebei aantrekkelijk, beetje warrige donkere haren alleen was de een heel mager en de andre gewoon zeg maar.
Nu bleek dat er een levensgroot konijn rondliep door dat hotel, alleen niet iedereen kon het zien.
Het was net zo groot als een volwassen man en grijs met een zwart baardje.
Het was een moorddadig konijn, dat tegen de mensen die hem wel konden zien(zoals ik, vriend dacht dat ik gek was) dreigde ze te doden, sowieso maakte dat konijn allerlei mensen af die ik wel kon zien, maar die voor de rest van de wereld zowat spoorloos verdwenen waren.
Er lagen dus lijken in de gang(verse) die ik alleen kon zien(dacht ik) maar toen bleek dat die jongens in die flat het ook konden zien en die wilden me wel beschermen.
En toen was het half elf en MOEST ik van mezelf opstaan
Maar ik had eigenlijk wel willen weten hoe het verder ging.