Rondreizend in een circus....quote:Op maandag 28 juli 2008 16:26 schreef erodome het volgende:
[.]
........ soms voel ik me net een atractie
heb jij ff mazzel dat je man er anders over denktquote:Op maandag 4 augustus 2008 17:07 schreef KD-fotografie het volgende:
Zo zie je maar dat veel mensen toch uiterlijk belangrijker vinden dan innerlijk.
Ik zou zeggen een bepaald aspect van het uiterlijk. Je hebt het uiterlijk dat je door moeder Natuur is gegeven en je hebt het uiterlijk dat je zelf maakt en dat laatste heeft een sterke relatie met je innerlijk. Dus in principe is het afkeuren van een tattoo en/of piercing het afwijzen van iemand op basis van diens innerlijk. Ik ga niet politiek correct een relatie beginnen met een meisje dat een tattoo heeft om maar te bewijzen dat het voor mij om het innerlijk gaat. Het gaat mij vooral om het innerlijk, maar er zijn grenzen. Ik vind het persoonlijk ordinair en het zou me altijd tegenstaan. Daar denken veel andere mannen weer heel anders over. Zo heeft iedereen zijn/haar eigen smaak.quote:Op maandag 4 augustus 2008 17:07 schreef KD-fotografie het volgende:
Zo zie je maar dat veel mensen toch uiterlijk belangrijker vinden dan innerlijk.
Niet alleen mijn man, ik ook hoor.quote:Op maandag 4 augustus 2008 17:56 schreef Laton het volgende:
[..]
heb jij ff mazzel dat je man er anders over denkt
Ik accepteer jou ook zoals je bent. Als iedereen hetzelfde was, dan zou het maar een saaie wereld zijn, nietwaarquote:Op maandag 4 augustus 2008 18:54 schreef KD-fotografie het volgende:
[..]
Niet alleen mijn man, ik ook hoor.
Ik hou er namenlijk van als een man tatoeages heeft, vind dat erg aantrekkelijk en mijn man heeft er geen een, mijn man houdt weer niet van tatoeages en piercings en ik heb van beide meerdere.
Toch zijn we gek op elkaar en accepteren we elkaar al 10 jaar zoals we zijn, dus demag je achterwege laten hoor...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |