Cool!quote:Op woensdag 19 december 2007 23:13 schreef itsme het volgende:
[..]
alweer?
Ik heb je poesjes gejat voor op een ander forum. voor en achter![]()
Ja....nou!quote:Op woensdag 19 december 2007 23:20 schreef riri het volgende:
zo zo....netty heeft gesproken....moest er wel om lachen
ze had natuurlijk best gelijk in grote lijnen
quote:Op woensdag 19 december 2007 23:21 schreef Rens_Wilders het volgende:
[..]
Oja dáár doet ze me altijd aan denken!
die is bang dat het op tv komt natuurlijk.quote:Op woensdag 19 december 2007 23:23 schreef beequeen het volgende:
Brian baalt, hij zegt ..."kutzooi" dus voelt aan dat hij afgaat door het pleidooi van Conyo Bo Mama.
Netty staat zelfs bij een bezoek van haar zoon bij een disco op de stoep haar gezelschap uit te kafferen......quote:Op woensdag 19 december 2007 23:23 schreef Larisje het volgende:
Netty is ook weer de enige die het niet positief kan houden, Zo triest, maar goed je kan inderdaad goed zien dat het rattenkindje goed op zijn mama lijkt.
Iedereen schoot in de lach, daar op de bank en ik hier.........quote:Op woensdag 19 december 2007 23:23 schreef beequeen het volgende:
Brian baalt, hij zegt ..."kutzooi" dus voelt aan dat hij afgaat door het pleidooi van Conyo Bo Mama.
Ik hoop het van harte op deze "vrede op aarde 1e Kerstdag"in dat hok.quote:Op woensdag 19 december 2007 23:25 schreef 2live het volgende:
[..]
die is bang dat het op tv komt natuurlijk.
je wordt bediend (ik ook)quote:Op woensdag 19 december 2007 23:26 schreef rooie3 het volgende:
En Brian en Amanda mogen we weer niet zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |