Dat dus. Ik ben zelf een gitarist, dus ik let erg op het gitaarspel en ik vind de solo's van Gilmour gewoon fantastisch. Dat ontbreekt wat mij betreft op de platen met Barrett. Wat wel jammer is, is dat Gilmour niet zo'n fantastische schrijver is vergeleken met Waters (hoewel: Fat old sun, maar die vind ik dan ook weer goed deels vanwege de soloquote:Op woensdag 23 april 2008 17:49 schreef Hankster het volgende:
[..]
Hij zegt juist dat hij de Waters-periode als de hoogtijdagen ziet.
"Pre-Gilmour, hoogtijdagen, post-Waters"
Ik heb dus ongeveer t zelfde probleem. Heb ook niemand om mee te gaan, das ook wel naar.quote:Op woensdag 23 april 2008 18:05 schreef SpauldingPF het volgende:
Ik zit te twijfelen, het is wel erg ver weg voor mij, maar zoiets maak je nog maar 1 keer mee.
Ik ga ook al naar Arrow Rockfestival en LL wel een dure hobby voor een arme student zoals mij
* Ranja_Ranjaquote:Op woensdag 23 april 2008 18:01 schreef chansadres het volgende:
Wie gaan er trouwens naar het concert van Roger Waters op het Pinkpopterrein?
Ik ook, mijn 2de keer naar Watersquote:Op woensdag 23 april 2008 18:01 schreef chansadres het volgende:
Wie gaan er trouwens naar het concert van Roger Waters op het Pinkpopterrein?
Eens, hoewel ik je opmerking over "fantastische schrijver" niet helemaal vind kloppen. Qua teksten is Waters onovertroffen imo, maar muzikaal laat hij het af en toe toch wel wat afweten. Het is gewoon juist de combi van deze twee heren dat voor zoveel moois heeft gezorgd. Hoewel...Amused To Death blijft natuurlijk een geniaal album, ookal is daar niets 'Gilmour' aanquote:Op woensdag 23 april 2008 18:30 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Dat dus. Ik ben zelf een gitarist, dus ik let erg op het gitaarspel en ik vind de solo's van Gilmour gewoon fantastisch. Dat ontbreekt wat mij betreft op de platen met Barrett. Wat wel jammer is, is dat Gilmour niet zo'n fantastische schrijver is vergeleken met Waters (hoewel: Fat old sun, maar die vind ik dan ook weer goed deels vanwege de solo).
Het 'post-Waters era' mist wel de ziel van Pink Floyd vind ik.
Ohjee...laat sommigen dat maar niet horen!quote:Op woensdag 23 april 2008 21:19 schreef Earl_J_Hickey het volgende:
[..]
Ik ook, mijn 2de keer naar Waters![]()
Hoewel ik meer een fan ben van de muziek die Springsteen maakt kan ik dit ook erg waarderen.
Favo platen:
Dark Side Of The Moon
Wish You Were Here
The Wall
Division Bell (vooral take it back)
Ben wel benieuwd wat er dan mis is met Division Bell/Take It Back??quote:Op donderdag 24 april 2008 14:38 schreef Hankster het volgende:
[..]
Ohjee...laat sommigen dat maar niet horen!
Waters vond het op Dire Straits lijkenquote:Op donderdag 24 april 2008 16:45 schreef Earl_J_Hickey het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd wat er dan mis is met Division Bell/Take It Back??
Zo'n kenner ben ik nu ook weer niet hoor
Wat maakt het nou uit wat Waters van de DB vindt??quote:Op donderdag 24 april 2008 23:53 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Waters vond het op Dire Straits lijken.
Ik vind Waters' soloplaten trouwens niet zo bijzonder. What God Wants is wel de beste denk ik, maar lang geen PF-niveau.
Ik vind het zelf altijd wel grappig om zulke dingen te horen eerlijk gezegd. Net zoals dat hele moddergevecht rond Momentary Lapse of Reason blijft wel interessant om terug te lezen imo.quote:Op vrijdag 25 april 2008 02:10 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
Wat maakt het nou uit wat Waters van de DV vindt??
Mwa, ik vind zelf Amused To Death toch wel een super album hoorquote:Op donderdag 24 april 2008 23:53 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Waters vond het op Dire Straits lijken.
Ik vind Waters' soloplaten trouwens niet zo bijzonder. What God Wants is wel de beste denk ik, maar lang geen PF-niveau.
Dat is precies wat ik ook voel bij die platen ja...Zijn gewoon albums met goede nummers, maar geen geheel zoals Dark Side, Wish you were en met name de Wall en zo....Maar zeker wel aardig om naar te luisternequote:Op vrijdag 25 april 2008 09:52 schreef Hankster het volgende:
[..]
Ik vind het zelf altijd wel grappig om zulke dingen te horen eerlijk gezegd. Net zoals dat hele moddergevecht rond Momentary Lapse of Reason blijft wel interessant om terug te lezen imo.
Tsja, Division Bell...Ik vind het allemaal wat inhoudsloos. Er zitten bijna nergens écht goede teksten, muzikaal is het allemaal wel heel erg pop en plat, en ik vind dat je te goed hoort dat het de resten van PF zijn met een zooi sessie-muzikanten in plaats van enkel een hechte band die lekker zit te klooien in de studio. En het belangrijkste vind ik eigenlijk dat het allemaal enkel wordt samengehouden door Gilmour's solo's.
Er zitten een paar lekkere nummers bij, Coming Back To Life en High Hopes zijn super, en er zitten een paar schitterende solo's bij. Maar wat ik altijd zo mooi vind bij PF, en wat toch grotendeels Waters' verdienste was, is dat de voorgaande albums altijd een echt geheel zijn...ze waren echt af. The Wall bijvoorbeeld bestaat naast een paar juweeltjes, ook uit nummers die om zo los te luisteren niet echt interessant zijn. Maar in het geheel passen ze perfect.
Maar Division Bell en zeker ook AMLoR voelt bij mij meer aan als gewoon een verzameling nummers in plaats van dat het echt...tsja, af is. Nu is dat helemaal niet erg, want Queen en The Beatles hadden ook vaak enkel van zulke "verzamel"-albums. Maar deze bands hadden nog hele verschillende stijlen die ze samen konden voegen op 1 plaat. Pink Floyd is lang niet zo divers als deze bands, en daarom lag hun kracht vaak in het creëren van "complete"-albums. En de post-Waters albums zijn dat niet imo.
Maar ik vind DB zeker geen verkeerde plaat hoor
Animals is lekker luistervoer. Vooral Pigs is erg goed te luisteren. Een derde plaats verdient het echter nooit!quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:00 schreef Hankster het volgende:
Vandaag voor het eerst sinds lange tijd weer eens naar Animals geluisterd, en daarna nóg maar een keertje laten draaien. Wat mij betreft na DSOTM en The Wall toch wel een hele mooie 3e plaats![]()
Pigs On The Wing
pezu ookquote:
oké.quote:Op zaterdag 26 april 2008 01:08 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Animals is lekker luistervoer. Vooral Pigs is erg goed te luisteren. Een derde plaats verdient het echter nooit!
Maar een eerste plaats wel ; of misschien is DSotM toch net iets beter. Ik ben er nog steeds niet uit.quote:Op zaterdag 26 april 2008 01:08 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Animals is lekker luistervoer. Vooral Pigs is erg goed te luisteren. Een derde plaats verdient het echter nooit!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |