dan staat er dus in jouw geval:quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:16 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Database heeft enkel een veld EmoticonText (Prim key) en EmoticonHTML.
In jou geval zou je daar dus BB en HTML voor kunnen gebruiken
1 |
1 2 3 4 | width: 600px; margin: 1 auto; } |
Je kunt het beste altijd een eenheid vermelden, dus 1px of 1em ipv alleen 1. Alleen bij 0 is de eenheid niet noodzakelijk, maar ook daar kan het geen kwaad.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:25 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
margin: 1 auto; >>> dat lijkt het stuk waar hij op botst!
nl2br() ?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:28 schreef Flaccid het volgende:
[..]
dan staat er dus in jouw geval:
[ code verwijderd ]
hoe ging dat ookalweer met een newline in een text area?
werkt dat dan wel?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 23:55 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Heb er 0 van gemaakt op 'aanraden' van css validator.
Een manier om zowel de performance te houden van een grote batch queries als het kunnen achterhalen is het zetten van een flag (of een timestamp) op je duplicaat tabelrow. Je zou bijvoorbeeld zoiets kunnen doen als :quote:Op zaterdag 12 januari 2008 10:31 schreef Xcalibur het volgende:
Ik heb een dilemma :)
Ik heb ooit eens een CSV-import functie geschreven en op zich werkt die prima. Door middel van een unieke index in mijn tabel zorg ik er met INSERT IGNORE INTO / REPLACE INTO voor dat er geen dubbele records in mijn database komen.
Als gevolg daarvan worden er dus records geweigerd. Omdat ik eerst alle data verzamel in 1 grote query die ik in 1x insert weet ik achteraf alleen hoeveel records er zijn geweigerd, maar niet wélke. Om erachter te komen welke records het zijn zou ik ze 1 voor 1 moeten inserten, en dan de mislukte verzamelen in een array. Maar dat levert nogal veel queries op als je een beetje een flink bestand hebt...
Wat zijn jullie ideeën hierover? Staat het uitvoeren van 30.000 queries ipv 1 in verhouding tot de extra informatie die het oplevert? :)
1 2 3 4 5 6 7 8 | INSERT INTO csv (field, value) VALUES (?, ?) ON DUPLICATE KEY UPDATE duplicate_inserted = 1; // Haal alle duplicaten op SELECT c.field FROM csv c WHERE c.duplicate_inserted = 1; // Reset alle duplicaten weer UPDATE csv SET duplicate_insert = 0; |
Donequote:Op zaterdag 12 januari 2008 09:50 schreef Tarabass het volgende:
@LeeHarveyOswald
Stuur mij de html en css eens via pm, dan knap ik het even op voor je als je dat wilt. Moet geen probleem zijn lijkt me..
Let op, want hij is nu niet meer goed in firefox. Wees voorzichtig met veranderingen en probeer in verschillende browsers hoe het er uit ziet. Let ook op dat f5 drukken soms niet de css vernieuwd, doe dat dus met ctrl-f5quote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:00 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Je bent helemaal geweldig!!!!!!!
Ja, hier is 'ie nu ook weer goed. Ik had trouwens de <p>-tags gecommentariseerd maar als je in css de p-tag een margin van 0 meegeeft moet het wel goed gaan in beide browsers. Margin wordt standaard in verschillende browsers per tag in verschillende afstanden weergegeven wat de site lelijk kan maken. Door de margin zelf in te stellen voorkom je dat en is de margin overal hetzelfde. Succes verder met je site!quote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:41 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Hier (ook firefox) issie wel goed?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 | class HTML{ private $title; private $content; private $disable_menu; public function HTML($title = '', $disable_menu = false){ } public function addHTML($html){ $this->content .= $html; } public function addHeader($text, $level = 2){ // voeg een header (h1 tot h7) aan de pagina toe } public function addParagraph($text, $class = ""){ // voeg een paragraaf aan de pagina toe } public function addAnchor($name){ // voeg een <a name="$name"> aan de pagina toe } private function getMenu(){ // returned op basis van de ingelogde user een menu } public function getContent(){ return $this->content; } public function getOutput(){ $header = "<!DOCT ...... "; $footer = ".....</html>"; return $header . $this->getMenu() . $this->getContent() . $footer; } } ?> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | $template = new HTML("Logfile"); $template->addHeader("Recent activity",2); $template->addParagraph("In the .... place:"); [...] $template->addHTML($log_table); echo $template->getOutput(); ?> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 | <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="nl"> <head> <title>Portfolio - Logfile</title> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="include/stylesheet.css" /> <script type="text/javascript" src="include/javascript.js"></script> </head> <body> <h1>Mijn portfolio</h1> <ul class="menu"> [...] <li><a href="logfile.php">Logfile</a></li> [...] </ul> <h2>Recent activity</h2> <p>In the [...] place:</p> <table> [...] </table> <p class="footer">© 2008</p> </body> </html> |
Ik begrijp je functies niet, bijv "addParagraph", waar voegt ie dan een paragraaf toe? Aan het einde? Aan het begin? Ergens in het midden?quote:Op zaterdag 12 januari 2008 20:06 schreef Geqxon het volgende:
Om mijn layout te maken heb ik hetvolgende geschreven:
[ code verwijderd ]
Het aanmaken van een pagina gaat nu als volgt:
[ code verwijderd ]
Mijn vragen:Maak ik nu correct gebruik van OO in PHP? Is dit een fatsoenlijke manier om een template systeem op te zetten?
Bedankt, hier heb ik wat aan.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 22:12 schreef Farenji het volgende:
[..]
Ik begrijp je functies niet, bijv "addParagraph", waar voegt ie dan een paragraaf toe? Aan het einde? Aan het begin? Ergens in het midden?Lijkt me weinig flexibel, hoe dan ook.
En een header, dat is voor mij meestal een http header (bijv "Content-type: text/html"), de doctype is gewoon deel van de html.
Ik heb het idee dat je het jezelf moeilijker maakt dan noodzakelijk, waarom niet gewoon een template gebruiken die je inlaadt? Hier loop je jezelf alleen maar te beperken. Object georienteerd programmeren is niet iets dat "moet" maar het is iets dat je leven als programmeur makkelijker maakt en zorgt voor duidelijke structuur die je later ook makkelijk kan hergebruiken. De structuur die je hier hebt is veel te specifiek en te beperkt - misschien bruikbaar voor die ene applicatie maar voor een andere mag je het weer opnieuw doen. Dat is zonde.
Ik begrijp niet precies wat je bedoelt, maar ik vind op zich de timestamp-suggestie niet onaardig....quote:Op zaterdag 12 januari 2008 11:06 schreef autocue het volgende:
Een manier om zowel de performance te houden van een grote batch queries als het kunnen achterhalen is het zetten van een flag (of een timestamp) op je duplicaat tabelrow. Je zou bijvoorbeeld zoiets kunnen doen als :
[ code verwijderd ]
Niet supernetjes en het werkt alleen onder MySQL, maar 't doet (als 't goed is) z'n werk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |