Ja, was even druk op de Cos, van die rare opmerkingen daar over a-sociale families, moest ik even op reageren.quote:Op zondag 16 december 2007 22:09 schreef Leandra het volgende:
Tering, is dit topic nog steeds open??
* Leandra schenkt maar weer een Sangria in![]()
![]()
Hoe komen jullie nou aan al die leuke plaatjes. Nu ik eindelijk door heb hoe je die plaatjes in moet brengen, zit ik weer met veel te grote plaatjes. Als ik ze via paint kleiner maak, zijn ze zo klein dat ze niet meer te zien zijn.quote:
Je moet ook niet proberen plaatjes zelf in te brengen. Er staat op de bijsluiter dat een ander dat moet doen.quote:Op zondag 16 december 2007 22:14 schreef coldstar het volgende:
[..]
Hoe komen jullie nou aan al die leuke plaatjes. Nu ik eindelijk door heb hoe je die plaatjes in moet brengen, zit ik weer met veel te grote plaatjes. Als ik ze via paint kleiner maak, zijn ze zo klein dat ze niet meer te zien zijn.
Gewoon uploaden naar tinypic en dan de url als webicon gebruiken, hoef je ook niet te downsizenquote:Op zondag 16 december 2007 22:14 schreef coldstar het volgende:
[..]
Hoe komen jullie nou aan al die leuke plaatjes. Nu ik eindelijk door heb hoe je die plaatjes in moet brengen, zit ik weer met veel te grote plaatjes. Als ik ze via paint kleiner maak, zijn ze zo klein dat ze niet meer te zien zijn.
Ik heb toch geen rel gemist hé?quote:Op zondag 16 december 2007 22:12 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Ja, was even druk op de Cos, van die rare opmerkingen daar over a-sociale families, moest ik even op reageren.
Nee, was niet echt een rel, alleen ene JanPiet die de familie van Huub a-sociaal vond, omdat zijn vader lol maakt, zijn moeder (misschien) wel van een borreltje houdt, zijn broer een oudere vriendin heeft en zijn zuster apart is, dus dat kon ik niet over mijn kant laten gaan en heb hem even van repliek gediend en Leandra ook, dus dat is goed gekomen.quote:Op zondag 16 december 2007 22:34 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik heb toch geen rel gemist hé?
Kutgert met zijn kutslotje op mijn kuttopic
Leandra en Blurk versus een COS[*****]!?quote:Op zondag 16 december 2007 22:39 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Nee, was niet echt een rel, alleen ene JanPiet die de familie van Huub a-sociaal vond, omdat zijn vader lol maakt, zijn moeder (misschien) wel van een borreltje houdt, zijn broer een oudere vriendin heeft en zijn zuster apart is, dus dat kon ik niet over mijn kant laten gaan en heb hem even van repliek gediend en Leandra ook, dus dat is goed gekomen.
quote:Op zondag 16 december 2007 22:40 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Leandra en Blurk versus een COS[*****]!?
Wie geeft me een linkje!?
quote:Op zondag 16 december 2007 22:56 schreef -Blurk- het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=OMUILorWSMM
quote:Op zondag 16 december 2007 22:58 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]![]()
http://nl.youtube.com/watch?v=6JTl83m3jU4
![]()
de FOK resizer een optie?quote:Op zondag 16 december 2007 22:14 schreef coldstar het volgende:
[..]
Hoe komen jullie nou aan al die leuke plaatjes. Nu ik eindelijk door heb hoe je die plaatjes in moet brengen, zit ik weer met veel te grote plaatjes. Als ik ze via paint kleiner maak, zijn ze zo klein dat ze niet meer te zien zijn.
Glad to have helpedquote:Op zondag 16 december 2007 23:00 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
![]()
nou ben ik gelijk niet melig meer.
Oi Peet,quote:Op zondag 16 december 2007 23:01 schreef petraa het volgende:
Goeiemoggel!
ga ik gelijk weer serieus doen hè..quote:
duidelijkquote:Op zondag 16 december 2007 23:04 schreef Ian_Nick het volgende:
Die JanPietKutKneus is duidelijk een relkloon van een pool.
Klaar.
Oi Ianquote:Op zondag 16 december 2007 23:04 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Oi Peet,
Oi Moots,
Oi Lobébé,
Oi Soury,
Oi Rest.
Nieuw in de SC, meestal in de COSquote:Op zondag 16 december 2007 23:09 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik weet niet wie de fuck je bent maar: Oi KmK
Tietuh !!! zien of optiefe !quote:Op zondag 16 december 2007 23:14 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Voornamelijk![]()
Stel je eensch netjes voor hier![]()
Godzijdank, Lobébé,quote:Op zondag 16 december 2007 23:16 schreef Lobasca het volgende:
Iefning!
ja jezus!quote:Op zondag 16 december 2007 23:19 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Godzijdank, Lobébé,
Krijgen we feauteaux van je beaum!?
Breng ons kerst, verdomme!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |