FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Poolse vrouwen willen een Nederlandse man
floris.exedonderdag 13 december 2007 @ 10:26
Poolse zoekt hier [Nederland] werk en man
quote:
Veel Poolse vrouwen komen op eigen houtje naar Nederland, op zoek naar werk en avontuur. Of een huwelijkspartner, want Nederlandse mannen zijn zorgzamer en minder drankzuchtig.

Adriana Stachurska (21) komt uit Przenorno, een klein dorpje in het oosten van Polen. Sinds vijf maanden werkt ze via het uitzendbureau Flexworx als productiemedewerkster. „Vorig jaar heb ik mijn middelbare school afgemaakt. Ik wilde economie gaan studeren maar dat was financieel gezien niet haalbaar. Goed betaald werk was ook moeilijk te vinden”, vertelt ze. Met haar baantje in Nederland verdient ze bijna vier keer zoveel als bij de slagerij in Polen waar ze een paar maanden heeft gewerkt.

Stachurska is geen uitzondering, blijkt uit de officiële migratiecijfers. Elk jaar komen tienduizenden vrouwen uit Polen, Roemenië en Bulgarije naar Nederland; een flink deel alleen. In de statistieken is de groep veel omvangrijker dan die van bijvoorbeeld de welbekende Poolse klusjesmannen. „Meisjes hebben veel meer lef en durven eerder de stap te nemen om naar het buitenland te gaan”, verklaart Adriana Starchurska.

Antropologe Cathelijne Pool promoveert op de migratie van Polen in Europa. Volgens haar is sinds 2004 de arbeidsmigratie van vrouwen naar Nederland sterk toegenomen. Door de hoge werkloosheid in Polen en in het bijzonder onder jongeren is werk tegenwoordig het belangrijkste motief voor de Poolse vrouwen om naar Nederland te komen. Pool: „Nu het vinden van werk zo moeilijk is speelt vriendjespolitiek een doorslaggevende rol. Je vader moet connecties hebben om kans te maken op een baan. Werk betaalt bovendien slecht. Jongeren hebben soms wel drie baantjes naast elkaar om rond te kunnen komen”.

Voor Starchurska is niet alleen het geld een reden om voorlopig in Nederland te blijven. „Ik heb hier veel meer vrijheid dan in Polen, waar ik bij mijn ouders woonde. Daar had ik door onze financiële situatie nooit zelfstandig kunnen gaan wonen. Nu woon ik in Werkhoven in een appartement met vijf andere Polen”, vertelt ze. Volgend jaar hoopt Starchurska economie te gaan studeren in Utrecht. Tot die tijd blijft ze via het uitzendbureau werken. Hoogste prioriteit: Nederlands leren.

Hoewel de arbeidsmigratie van vrouwen de afgelopen jaren is toegenomen blijft volgens Pool de huwelijksmigratie een belangrijke oorzaak voor de oververtegenwoordiging van vrouwen. Tot 2004 spanden de bruiden met hun aantal de kroon in de formeel geregistreerde migratie. Onderzoekster Pool ziet de vraag naar bruiden uit het oosten nog niet zo snel afnemen.

Voor haar promotieonderzoek was zij in Polen. „Ik ben 28 jaar, maar binnenkort is mijn probleem opgelost hoor”, vertrouwde een vrouw haar toen toe. „Ze doelde op het ontbreken van een ring aan haar vinger. Een vrouw hoort in Polen te trouwen tussen 18 en 25 jaar, zeker op het platteland. Dit is een ongeschreven regel, die ook in landen als Rusland heerst. Deze sociale norm speelt mee bij de beslissing van vrouwen om te migreren. Via specifieke relatiebemiddelingsbureaus komen zij in contact met een West-Europese man”, zegt Pool.

Amor is het grootste bureau in Nederland dat bemiddelt tussen Nederlandse mannen en vrouwen uit Polen, Rusland en Oekraïne. De Poolse dames zijn ruim in de meerderheid: jaarlijks brengt Amor honderden vrouwen naar Nederland.

„Poolse vrouwen zijn veel vrouwelijker, huishoudelijker en zorgzamer dan Nederlandse vrouwen. Dat spreekt veel mannen aan”, zegt dertiger Alex Mooren, directeur van het bureau. Hij spreekt uit eigen ervaring. Vorig jaar trok zijn toekomstige vrouw Anna Bloch (24) bij hem in. Volgend jaar willen ze gaan trouwen.

Mooren: „De toenmalige directeur van Amor had een probleem met de computers. Ik hielp hem een handje en toen ik de digitale fotoboeken bekeek kwam ik meteen bij Anna uit.” Hij had net twee relaties met Nederlandse vrouwen achter de rug. In 2005 ging hij naar Polen om Bloch te ontmoeten. Vlak daarna besloot zij naar Nederland te komen. Ze hoefde daar niet lang over na te denken. „De Nederlandse man heeft een heel andere mentaliteit. Hij is rustiger, drinkt niet zoveel en gebruikt minder geweld dan de Poolse mannen. Ik heb slechte ervaringen met mijn Poolse ex-vriend. De perspectieven zijn in Nederland bovendien veel beter”, vertelt ze.

Volgens Bloch staat de Nederlandse man hoog in het vaandel in Polen. „Nederlandse mannen bieden een stabieler leven. Ze zijn zorgzamer en hebben meer respect voor vrouwen. Oudere mannen zijn beter verzorgd en van karakter jonger. In Polen zijn de mannen van dezelfde leeftijd niet meer zo actief. Bovendien tolereren Poolse mannen weinig terwijl ze hoge eisen aan hun partner stellen.”.

Meer dan de helft van de Poolse vrouwen die via Amor naar Nederland komt is gescheiden, weet ze. „De goedkope wodka zorgt voor veel problemen thuis. Veel vrouwen besluiten te scheiden vanwege het alcoholgebruik van hun man en gaan liever verder met een Nederlandse partner.” Volgens het Statistisch Ambt Warschau was in 2006 voor 48 procent van de vrouwen te veel alcoholgebruik de reden om te scheiden.

Kasia Tyrybon (29) uit het Zuid-Poolse Lgota kwam in 1998 als au pair naar Nederland. „Ik had mijn middelbare school afgemaakt en wilde gaan studeren. Maar dat bleek veel te duur te zijn. De dichtstbijzijnde universiteit is in Krakau en ik kon de huur van een kamer niet betalen. Om mee te kunnen komen op de universiteit zou ik bovendien dure bijlessen moeten nemen, omdat mijn school niet gericht was op studeren.”

Bovendien was en is het nog steeds moeilijk om een plek op de universiteit te bemachtigen. „Zeker voor populaire studies vecht je soms met twintig studenten om één plek. Je moet dan of heel getalenteerd zijn of corrupt”, aldus Tyrybon. Via een bureau in Krakau kwam ze op het idee om als au pair in Nederland te gaan werken.

Ze woonde een jaar bij een gezin in Bussum en zorgde voor de twee kinderen. Haar verblijfsvergunning liep na dat jaar af maar ze was vastbesloten om in Nederland te blijven. In 2002 kreeg ze een studentenvisum. Ze studeerde Europese Studies aan de Universiteit van Amsterdam en werkt nu bij het Nuffic in Den Haag.

Veel van haar vriendinnen zijn haar de afgelopen jaren achterna gekomen. „Veel meisjes willen weg uit Polen, nog steeds. De hoge werkloosheid en het alcoholisme zorgen voor veel gebroken gezinnen. Mannen laten hun vrouw en kinderen in de steek of overlijden door overmatig alcoholgebruik. Dochters zijn bang om in dezelfde situatie als hun moeder terecht te komen en vluchten naar het buitenland”, zegt Tyrybon.

Maar, voegt ze er lachend aan toe: „Veel meisjes zijn ook gewoon op zoek naar avontuur en hebben zin om in Nederland iets nieuws op te bouwen.”
Bron
(Zie ook de Fok!frontpage.)


Een Poolse vrouw op weg naar Nederland

Wat vinden wij hier nu van? Zouden die Poolse vrouwen net zo kieskeurig zijn als de Nederlandse vrouwen?
#ANONIEMdonderdag 13 december 2007 @ 10:33
concurrentie is altijd goed voor de marktwerking
EdvandeBergdonderdag 13 december 2007 @ 10:33


Waar kan ik mijn bestelling plaatsen !!!??!!?11111!!
#ANONIEMdonderdag 13 december 2007 @ 10:34
Ik denk niet dat Ewa Sonnet op weg is naar Nederland
floris.exedonderdag 13 december 2007 @ 10:34
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:33 schreef Roellie80 het volgende:
concurrentie is altijd goed voor de marktwerking
Zeker weten en dan vooral hopen dat deze Poolse dames zich wat minder mannelijk gedragen, dat dwingt de Nederlandse vrouw om zich ook aan te passen. Want dat is de harde wet van de vrije markt: wanneer je de concurrentie niet aankunt, ga je kopje onder.
Drugshonddonderdag 13 december 2007 @ 10:39
Dus ook voor Frank van Putten is er nog hoop.

Maar ik wil een lekkere blonde meid. Maar ik heb geen blonde meid. "Ja, dat weet ik, moeder, want daar ben ik voor behandeld."
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 10:44
Als je per se een vrouw wilt die vrouwelijker, huishoudelijker en zorgzamer zijn dan Nederlandse vrouwen, moet je een Surinaamse vrouw nemen.

Maar Hollandse mannen die een poolse vrouw (of een andere oostblok golddigger) nemen, zijn verraders!
LangeTabbetjedonderdag 13 december 2007 @ 10:46
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:44 schreef JohnDope het volgende:
Als je per se een vrouw wilt die vrouwelijker, huishoudelijker en zorgzamer zijn dan Nederlandse vrouwen, moet je een Surinaamse vrouw nemen.

Maar Hollandse mannen die een poolse vrouw (of een andere oostblok golddigger) nemen, zijn verraders!
Dus Geert Wilders is inderdaad een verrader ?
Adelantedonderdag 13 december 2007 @ 10:47
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:44 schreef JohnDope het volgende:
Als je per se een vrouw wilt die vrouwelijker, huishoudelijker en zorgzamer zijn dan Nederlandse vrouwen, moet je een Surinaamse vrouw nemen.

Maar Hollandse mannen die een poolse vrouw (of een andere oostblok golddigger) nemen, zijn verraders!
probleem van een surinaamse vrouw is dat daar drie poolse vrouwen in gaan meestal
Sanderdonderdag 13 december 2007 @ 10:47
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:44 schreef JohnDope het volgende:
Als je per se een vrouw wilt die vrouwelijker, huishoudelijker en zorgzamer zijn dan Nederlandse vrouwen, moet je een Surinaamse vrouw nemen.

Maar Hollandse mannen die een poolse vrouw (of een andere oostblok golddigger) nemen, zijn verraders!
Eigen bloed eerst!
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 10:48
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:46 schreef LangeTabbetje het volgende:

[..]

Dus Geert Wilders is inderdaad een verrader ?
Alle politici hebben nadelen; Fortuyn was een verwerpelijke homosexueel en Geert doet het met een pauper en al die andere politici zijn hypocriet en hebben de maatschappij naar de klote geholpen.
Dus als je alles afweegt, komen Fortuyn ondanks hij misschien in hel zit voor zijn homosexualiteit en Geert toch als beste uit de test.
#ANONIEMdonderdag 13 december 2007 @ 10:48
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:47 schreef Adelante het volgende:

[..]

probleem van een surinaamse vrouw is dat daar drie poolse vrouwen in gaan meestal
Heb je het nu alleen over het achterwerk?
ObviousClonedonderdag 13 december 2007 @ 10:48
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:47 schreef Adelante het volgende:

[..]

probleem van een surinaamse vrouw is dat daar drie poolse vrouwen in gaan meestal
QFT
LangeTabbetjedonderdag 13 december 2007 @ 10:50
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:48 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Alle politici hebben nadelen; Fortuyn was een verwerpelijke homosexueel en Geert doet het met een pauper en al die andere politici zijn hypocriet en hebben de maatschappij naar de klote geholpen.
Dus als je alles afweegt, komen Fortuyn ondanks hij misschien in hel zit voor zijn homosexualiteit en Geert toch als beste uit de test.
Jij moet solliciteren bij Kassa of TROS Radar !
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 10:50
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:47 schreef Adelante het volgende:

[..]

probleem van een surinaamse vrouw is dat daar drie poolse vrouwen in gaan meestal
Die polen hebben gewoon te weinig te vreten gehad en hebben zo'n lelijk catwalk figuur. Surinaamse vrouwen hebben echt een vrouwlijk lichaam met alles er op en er aan.
En als een surinaamse vrouw een kilootje te veel heeft, dan zit ze nogsteeds strak in haar vel.
EdvandeBergdonderdag 13 december 2007 @ 10:54
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:50 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Die polen hebben gewoon te weinig te vreten gehad en hebben zo'n lelijk catwalk figuur. Surinaamse vrouwen hebben echt een vrouwlijk lichaam met alles er op en er aan.
En als een surinaamse vrouw een kilootje te veel heeft, dan zit ze nogsteeds strak in haar vel.
Zoals dat suri-varken uit GTST?
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 10:55
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:54 schreef EdvandeBerg het volgende:

[..]

Zoals dat suri-varken uit GTST?
Dan noem je ook wel weer wat op.

Maar als je haar gaat vergelijken met iemand van haar kaliber, zegmaar een erica terpstra, dan kan je toch duidelijk de genetische verschillen zien.
BlaZdonderdag 13 december 2007 @ 10:55
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:50 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Die polen hebben gewoon te weinig te vreten gehad en hebben zo'n lelijk catwalk figuur. Surinaamse vrouwen hebben echt een vrouwlijk lichaam met alles er op en er aan.
En als een surinaamse vrouw een kilootje te veel heeft, dan zit ze nogsteeds strak in haar vel.
Surinaamse vrouwen
#ANONIEMdonderdag 13 december 2007 @ 10:57
Tja, zo`n lekker pools sletje dat het huishouden doet terwijl ik het geld verdien, om s`avonds het eten klaar te hebben en op dr rug te gaan liggen, klinkt ideaal
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 10:59
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:57 schreef Scorpie het volgende:
Tja, zo`n lekker pools sletje dat het huishouden doet terwijl ik het geld verdien, om s`avonds het eten klaar te hebben en op dr rug te gaan liggen, klinkt ideaal
Maar je moet wel beseffen dat als je misschien kinderen met die golddigger wilt, dat ook een deel van haar karakter in jouw kinderen komt te zitten.
floris.exedonderdag 13 december 2007 @ 10:59
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:50 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Die polen hebben gewoon te weinig te vreten gehad en hebben zo'n lelijk catwalk figuur. Surinaamse vrouwen hebben echt een vrouwlijk lichaam met alles er op en er aan.
En als een surinaamse vrouw een kilootje te veel heeft, dan zit ze nogsteeds strak in haar vel.
Kan best zijn maar ik voel me totaal niet aangetrokken tot dergelijke vrouwen. Ik bedoel het absoluut niet racistisch, maar voor seksuele aantrekkelijkheid gaat mijn voorkeur altijd uit naar blanke Westerse vrouwen of, wanneer het een mooi exemplaar betreft, Aziatischen.
Adelantedonderdag 13 december 2007 @ 11:01
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:59 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Maar je moet wel beseffen dat als je misschien kinderen met die golddigger wilt, dat ook een deel van haar karakter in jouw kinderen komt te zitten.
Lekker dan als je een dochter krijgt en zich ontpopt tot een pools sletje. Dan krijg je grijze haren.
ach het alcoholgebruik onder nederlandse jongeren is al het grootst binnen Europa, dus een zuipende breezah is inmiddels wel ingeburgerd
HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 11:02
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:57 schreef Scorpie het volgende:
Tja, zo`n lekker pools sletje dat het huishouden doet terwijl ik het geld verdien, om s`avonds het eten klaar te hebben en op dr rug te gaan liggen, klinkt ideaal
1 Tip doe het niet!

Ik had er een die best leuk was hoor, leuke kop, lief etc.

Maar op een ochtend was ik dr opeens kwijt, stond ze in de keuken alles af te wassen etc. "Dat is mijn taak als vrouw zijnde"

GVD ik wil neuken doos! Oftewel, het lijkt ideaal maar het strookt gewoon niet met mijn opvattingen .
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 11:04
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:01 schreef Adelante het volgende:

[..]

ach het alcoholgebruik onder nederlandse jongeren is al het grootst binnen Europa.
Dit is ook zo'n hoax.
Adelantedonderdag 13 december 2007 @ 11:06
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:02 schreef HeatWave het volgende:

[..]

1 Tip doe het niet!

Ik had er een die best leuk was hoor, leuke kop, lief etc.

Maar op een ochtend was ik dr opeens kwijt, stond ze in de keuken alles af te wassen etc. "Dat is mijn taak als vrouw zijnde"

GVD ik wil neuken doos! Oftewel, het lijkt ideaal maar het strookt gewoon niet met mijn opvattingen .
mwoah... lekker schoon aanrecht neukt prima
HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 11:07
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:06 schreef Adelante het volgende:

[..]

mwoah... lekker schoon aanrecht neukt prima
True .

Maar goed, het was niet het enige. Polen lijken westers, maar de opvattingen zijn veelal nog jaren 50 zeg maar.
Relayerdonderdag 13 december 2007 @ 11:09
Tuurlijk John Dope. En de holocaust was zeker ook maar een verzinsel....
Ik zeg: "Laat ze maar komen, stukken mooier dan zo'n lelijke donkere vrouw." En voordat iemand mij voor racist gaat uitmaken, ik ben zelf een halve Surinamer!
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 11:09
Is overigens ook wel een beetje te verwachten dat er iemand uit de Automatisering voor een poolse gaat
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 11:11
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:09 schreef Relayer het volgende:
Tuurlijk John Dope. En de holocaust was zeker ook maar een verzinsel....
??
HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 11:11
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:09 schreef JohnDope het volgende:
Is overigens ook wel een beetje te verwachten dat er iemand uit de Automatisering voor een poolse gaat
De bullshit die sommige mensen toch weten te verzinnen, echt .
Adelantedonderdag 13 december 2007 @ 11:12
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:09 schreef JohnDope het volgende:
Is overigens ook wel een beetje te verwachten dat er iemand uit de Automatisering voor een poolse gaat
argumentatie?
floris.exedonderdag 13 december 2007 @ 11:14
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:09 schreef JohnDope het volgende:
Is overigens ook wel een beetje te verwachten dat er iemand uit de Automatisering voor een poolse gaat
Wat een achterlijke stereotypering weer . Kijk eens wat minder vaak televisie en je zult zien dat de echte wereld niet zo zwart/wit is, als je wellicht denkt.
Ps2Kdonderdag 13 december 2007 @ 11:17
Maareuh waar scoor je die vrouwen? Ik heb van het weekend mijn overhemden gestreken en die dingen zien er nu niet meer uit... (en ik heb nog wat afwas, er moet gestofzogen worden en de douche moet nog schoon...)

Owja en ik heb een tering hekel aan boodschappen doen
#ANONIEMdonderdag 13 december 2007 @ 11:20
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:02 schreef HeatWave het volgende:

[..]

1 Tip doe het niet!

Ik had er een die best leuk was hoor, leuke kop, lief etc.

Maar op een ochtend was ik dr opeens kwijt, stond ze in de keuken alles af te wassen etc. "Dat is mijn taak als vrouw zijnde"

GVD ik wil neuken doos! Oftewel, het lijkt ideaal maar het strookt gewoon niet met mijn opvattingen .
Boeiend, glij je hem zo vanachter erin, en maar zwaaien naar de buuf!
Adelantedonderdag 13 december 2007 @ 11:20
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:17 schreef Ps2K het volgende:
Maareuh waar scoor je die vrouwen? Ik heb van het weekend mijn overhemden gestreken en die dingen zien er nu niet meer uit... (en ik heb nog wat afwas, er moet gestofzogen worden en de douche moet nog schoon...)

Owja en ik heb een tering hekel aan boodschappen doen
http://www.we-dwoje.nl/defaultold.htm
Noway666donderdag 13 december 2007 @ 11:23
quote:
LOL

Garantie tot de grens zekers en of ze wel de taal wil leren is ook maar de vraag.
#ANONIEMdonderdag 13 december 2007 @ 11:31
Dat die Nederlanders dan op tyfen naar Polen ipv die Polen naar NL..
Ps2Kdonderdag 13 december 2007 @ 11:32
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:23 schreef Noway666 het volgende:

[..]

LOL

Garantie tot de grens zekers en of ze wel de taal wil leren is ook maar de vraag.
En na 3 jaar zijn ze pleite omdat ze een nederlands paspoort hebben
Noway666donderdag 13 december 2007 @ 11:37
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:32 schreef Ps2K het volgende:

[..]

En na 3 jaar zijn ze pleite omdat ze een nederlands paspoort hebben
True die verhalen zijn berust op waarheid!

Wat ook wel eens gebeurd is dat de muts je vastbind door kinderen te baren van je en steeds meer heimwee krijgt naar mams. Vervolgens moet je dus meemigreren naar polen.
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 11:44
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:12 schreef Adelante het volgende:

[..]

argumentatie?
Je weet zelf, al die mensen die in de automatisering werken sporen op 1 of andere manier niet. Dus neigen snel naar een chat met een Poolse of andere externe vago.
HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 11:45
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:44 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Je weet zelf, al die mensen die in de automatisering werken sporen op 1 of andere manier niet. Dus neigen snel naar een chat met een Poolse of andere vago.
.

Ok, hoopte nog op iets een beetje steekhoudends, of een beetje intelligent, maar helaas.

*posts van user overslaat*.
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 11:46
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:45 schreef HeatWave het volgende:

[..]

.

Ok, hoopte nog op iets een beetje steekhoudens, of een beetje intelligent, maar helaas.

*posts van user overslaat*.
Als toevoeging wil ik nog mee geven dat de meeste mensen die in de Automatisering werken niet efficiënt automatiseren en te veel dingen handmatig doen.
#ANONIEMdonderdag 13 december 2007 @ 11:55
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:46 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Als toevoeging wil ik nog mee geven dat de meeste mensen die in de Automatisering werken niet efficiënt automatiseren en te veel dingen handmatig doen.
Je hoeft hier je eigen onkunde niet ten toon te spreiden.
JohnDopedonderdag 13 december 2007 @ 12:06
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:55 schreef Chewie het volgende:

[..]

Je hoeft hier je eigen onkunde niet ten toon te spreiden.
Als ik mijn onkunde ten toon zat te spreiden, dan zou ik niet beseffen dat er veel niet efficiënt geautomatiseerd is.
HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 12:08
Blijf ff lekker ontopic ja?

het gaat over Polen niet over automatiseerders.
#ANONIEMdonderdag 13 december 2007 @ 12:10
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:06 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Als ik mijn onkunde ten toon zat te spreiden, dan zou ik niet beseffen dat er veel niet efficiënt geautomatiseerd is.
Nu doe je het weer maar geeft verder niet
Jerruhdonderdag 13 december 2007 @ 12:12
johdope, je vrouw roept je, of je even kan helpen met haar om te draaien. en of je nog wat big macs kan aangeven, want het nachtkastje staat toch te ver van het hoofdkussen af.

ontopic: je kan het zien als gelukszoekers, maar aan de andere kant: als een land toekomst biedt omdat je er wel voor een normaal loon kan werken, zou ik dat ook doen. ik hoop alleen niet dat de stroom te groot wordt waardoor de balans in werkloosheid en kans op een baan voor de inwoners van nederland drastisch verschuift.
DarkElfdonderdag 13 december 2007 @ 12:14
Jeetje als die foto in de OP representatief is dan zien de Poolse vrouwen er stúkken beter uit dan de Poolse mannen die hier in de buurt agrarisch werk doen...

HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 12:16
Ach, ik kan me ook wel een beetje inleven nog in het leven van die Polen op het moment.

Ze woonde in Aalsmeer in een soort van veredeld asielzoekerscentrum. Echt erbarmelijk. 1 klein kamertje voor jezelf waar je eigenlijk niet eens een koelkast in mocht hebben. En de medebewoners vond ik op zijn zachts gezegd "eng". Ze vertelde verhalen over kerels die midden in de nacht lam aankwamen in het busje en dan de halve tent verbouwden (Polen dus, haar landgenoten).

Zo werkt het natuurlijk altijd, ze worden hierheen gehaald met de beloften op gouden bergen, maar ondanks dat ze meer verdienen dan in Polen gaat het geld ook weer op om uberhaupt te proberen te leven hier.

We zijn gewoon weer eens te laks geweest. Ipv het gedegen aan te pakken met goeie plannen en begeleiding etc is het weer gewoon "la ma komme!" geweest.

En dat werkt niet, klaar.
nummer_zoveeldonderdag 13 december 2007 @ 12:17
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:14 schreef DarkElf het volgende:
Jeetje als die foto in de OP representatief is dan zien de Poolse vrouwen er stúkken beter uit dan de Poolse mannen die hier in de buurt agrarisch werk doen...

Het is niet eerlijk hoor! Waarom werken er niet lekkere frisse gespierde Poolse jongens hier op het land. Die mogen van mij best wel komen hoor.
DarkElfdonderdag 13 december 2007 @ 12:19
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:16 schreef HeatWave het volgende:
Ipv het gedegen aan te pakken met goeie plannen en begeleiding etc is het weer gewoon "la ma komme!" geweest.

En dat werkt niet, klaar.
En zo zie je maar weer; geschiedenis herhaalt zich en de mens is dus enorm dom in Den Haag zitten mensen die vooral in sprookjes geloven
HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 12:19
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:19 schreef DarkElf het volgende:

[..]

En zo zie je maar weer; geschiedenis herhaalt zich en de mens is dus enorm dom
De politicus is vooral dom en kortzichtig. Het is weer een gevallletje "iedereen ziet het aankomen, behalve Den Haag".
cinnamongirldonderdag 13 december 2007 @ 12:21
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:39 schreef Drugshond het volgende:
Dus ook voor Frank van Putten is er nog hoop.
[ afbeelding ]
Maar ik wil een lekkere blonde meid. Maar ik heb geen blonde meid. "Ja, dat weet ik, moeder, want daar ben ik voor behandeld."
Om mee te rollebollen onder de kerstboom!
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:26 schreef floris.exe het volgende:
Antropologe Cathelijne Pool promoveert op de migratie van Polen in Europa.


Anyway, geef ze eens ongelijk. Die meiden zijn trouwens echte doordouwers. Ik heb er niets anders dan respect en bewondering voor.
Ik ken twee Poolse dames, de één is 5,5 jaar in Nederland en de andere 2 jaar.
Beiden spreken vrijwel vloeiend Nederlands en studeren Rechten aan de universiteit.
Ook werken ze daarbij! En dat zijn geen kutbaantjes.
Beiden hebben ook een Nederlandse partner, en daar laten ze zich niet bepaald door piepelen ofzo.
DarkElfdonderdag 13 december 2007 @ 12:21
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:19 schreef HeatWave het volgende:

[..]

De politicus is vooral dom en kortzichtig. Het is weer een gevallletje "iedereen ziet het aankomen, behalve Den Haag".
Ja dat had er moeten staan idd Politici leven nu eenmaal ook niet in "echt" nederland dus die weten ook helemaal niet wat voor problemen er spelen..

Ik stel voor dat alle ministers een jaar minstens met hun gezin vertekt vauit hun fijne huisjes en lekker drie hoog achter gaan wonen in Amsterdam, in een wijk vol gescheiden vrouwen in Almere and so on and so on
cinnamongirldonderdag 13 december 2007 @ 12:29
Kortzichtigheid van de politiek....tja...een van de grootste fouten vind ik de legalisering van de prostitutie. Voor NL zelf is het wel prima, maar de heren in Den Haag zijn een klein beetje de EU vergeten.
Iedere Europese burger mag zich overal in de EU vestigen alszelfstandige.
En kijk wat er gebeurt: hordes Oost-Europese hoeren vestigen zich in NL, waardoor andere hoeren door de hevige concurrentie risico's gaan nemen en genoegen moeten nemen met minder geld.
EdvandeBergdonderdag 13 december 2007 @ 12:35
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:19 schreef HeatWave het volgende:

[..]

De politicus is vooral dom en kortzichtig. Het is weer een gevallletje "iedereen ziet het aankomen, behalve Den Haag".
Zo'n Donner ook; die man voert net als een computer een simpel programmaatje uit: 'we zijn nu eenmaal lid van de EU en daar zijn afspraken gemaakt omtrent nieuwe lidstaten en toetreding tot de arbeidsmarkt...bla...bla'. Terwijl andere lidstaten redeneren: 'Hoe kunnen we die EU-besluiten zo omzeilen dat we er zelf het beste van worden'.

Donner is als de stuurman op het schip wat recht op de ijsberg afvaart, de matroos gilt dat hij moet uitwijken, maar Donner zegt: 'De kapitein zei voordat hij ging slapen dat we deze precieze koers moesten volgen en die orders voer ik met uiterste precizie uit.'

Zo zijn we inderdaad de Gekke Henkie van Europa; Brussel beslist dit en wij slikken het, ondanks dat iedereen weet dat het verkeerd zal gaan.

Paar jaar geleden: 'Rustig maar burgers, er zullen slechts een handjevol Polen deze kant op komen'
HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 12:37
Ja idd, dat soort beloftes. Iedereen wist dat het een tsunami ( ) van Polen zou gaan opleveren, en geef ze ongelijk.

Maar vervolgens doe je als regering eerst he-le-maal niets, tot het tot duidelijk overlast zorgt en dan ga je lapmiddelen verzinnen tegen mensen die hier al zijn.
EdvandeBergdonderdag 13 december 2007 @ 12:38
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:29 schreef cinnamongirl het volgende:
Kortzichtigheid van de politiek....tja...een van de grootste fouten vind ik de legalisering van de prostitutie. Voor NL zelf is het wel prima, maar de heren in Den Haag zijn een klein beetje de EU vergeten.
Iedere Europese burger mag zich overal in de EU vestigen alszelfstandige.
En kijk wat er gebeurt: hordes Oost-Europese hoeren vestigen zich in NL, waardoor andere hoeren door de hevige concurrentie risico's gaan nemen en genoegen moeten nemen met minder geld.
Wel weer goed voor de marktwerking.

Zo kunnen de heren hoerenlopers voor een prima prijsje anaal zonder condoom!
floris.exedonderdag 13 december 2007 @ 12:42
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:29 schreef cinnamongirl het volgende:
Kortzichtigheid van de politiek....tja...een van de grootste fouten vind ik de legalisering van de prostitutie. Voor NL zelf is het wel prima, maar de heren in Den Haag zijn een klein beetje de EU vergeten.
Iedere Europese burger mag zich overal in de EU vestigen alszelfstandige.
En kijk wat er gebeurt: hordes Oost-Europese hoeren vestigen zich in NL, waardoor andere hoeren door de hevige concurrentie risico's gaan nemen en genoegen moeten nemen met minder geld.
So? Je hoeft niet aan de concurrentie mee te doen, maar dan betekent dat gewoon dat je je handeltje moet staken waarschijnlijk. Maar men is daar volledig vrij in hoor. Ook die concurrentie zorgt voor een beter resultaat voor de consument (de hoerenlopers) en daar gaat het om.
cinnamongirldonderdag 13 december 2007 @ 12:42
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:38 schreef EdvandeBerg het volgende:

[..]

Wel weer goed voor de marktwerking.

Zo kunnen de heren hoerenlopers voor een prima prijsje anaal zonder condoom!
Mét gratis een HIV-je of een syfilisje. Vette deal!
Buschettadonderdag 13 december 2007 @ 12:45
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:44 schreef JohnDope het volgende:
Als je per se een vrouw wilt die vrouwelijker, huishoudelijker en zorgzamer zijn dan Nederlandse vrouwen, moet je een Surinaamse vrouw nemen.

Maar Hollandse mannen die een poolse vrouw (of een andere oostblok golddigger) nemen, zijn verraders!
Liever een verrader dan .....

Buschetta's bek valt nog steeds open als hij z'n vrouw naakt ziet s'nachts

Als vergelijking.... Dames team in Suriname ?!?!?

Ik zie geeneens of het meisjes zijn
en een team uit Polen.


Natuurlijk veel te jong maar om een beetje een idee te krijgen qua uitelijk....
Sportteams zijn een goede indruk van het gemiddelde uiterlijk.
Adelantedonderdag 13 december 2007 @ 12:49


die teamfoto vergelijking tussen culturen
yvonnedonderdag 13 december 2007 @ 12:53

Zulke?
Ps2Kdonderdag 13 december 2007 @ 12:54
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:53 schreef yvonne het volgende:
[ afbeelding ]
Zulke?
Zo worden ze dus na 3 jaar...
HeatWavedonderdag 13 december 2007 @ 12:55
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:45 schreef Buschetta het volgende:

[..]

Liever een verrader dan .....

Buschetta's bek valt nog steeds open als hij z'n vrouw naakt ziet s'nachts

Als vergelijking.... Dames team in Suriname ?!?!?
[ afbeelding ]
Ik zie geeneens of het meisjes zijn
en een team uit Polen.
[ afbeelding ]

Natuurlijk veel te jong maar om een beetje een idee te krijgen qua uitelijk....
Sportteams zijn een goede indruk van het gemiddelde uiterlijk.
Zo, das ff een potje onzin in 1 post!

Dat je niet op negerinnen valt ok, maar dat zegt lekker wat over het "uiterlijk".

Wel eens naar de Nederlandse topsporters gekeken? Op Fatima na allemaal van die horkwijven man!
Adelantedonderdag 13 december 2007 @ 12:56
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:53 schreef yvonne het volgende:
[ afbeelding ]
Zulke?
da's geen polin!
Buschettadonderdag 13 december 2007 @ 13:01
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:55 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Zo, das ff een potje onzin in 1 post!

Dat je niet op negerinnen valt ok, maar dat zegt lekker wat over het "uiterlijk".

Wel eens naar de Nederlandse topsporters gekeken? Op Fatima na allemaal van die horkwijven man!
Ik vind het NL hockeyteam en zwemsters best lekker hoor

Maar omdat een gemiddeld sportteam een goede doorsnede is van de bevolking is dit dus geen onzin post.

En daarnaast vind ik sommige Negerinnen best lekker hoor Maar als ik hier zo om me heen kijk als ik over straat loop zie ik gewoon verhoudingsgewijs veel meer lekkere wijfen. (Tsjechie). Daarnaast ook in Rotterdam gewoond en zeker 60% van alle zwarte meisjes daar word gewoon een varken na haar 25e....

Altijd leuk om de KFC in te lopen en je te verbazen dat stereotypes daar keihard bevestigd worden
EdvandeBergdonderdag 13 december 2007 @ 13:02
quote:
Op donderdag 13 december 2007 12:45 schreef Buschetta het volgende:

[..]

Liever een verrader dan .....

Buschetta's bek valt nog steeds open als hij z'n vrouw naakt ziet s'nachts

Foto svp.
TubewayDigitaldonderdag 13 december 2007 @ 14:37
quote:
„De Nederlandse man heeft een heel andere mentaliteit. Hij is rustiger, drinkt niet zoveel en gebruikt minder geweld dan de Poolse mannen. Ik heb slechte ervaringen met mijn Poolse ex-vriend. De perspectieven zijn in Nederland bovendien veel beter”, vertelt ze.

Volgens Bloch staat de Nederlandse man hoog in het vaandel in Polen. „Nederlandse mannen bieden een stabieler leven. Ze zijn zorgzamer en hebben meer respect voor vrouwen. Oudere mannen zijn beter verzorgd en van karakter jonger. In Polen zijn de mannen van dezelfde leeftijd niet meer zo actief. Bovendien tolereren Poolse mannen weinig terwijl ze hoge eisen aan hun partner stellen.”.
oh het gaat over mij
zoalshetisdonderdag 13 december 2007 @ 15:22
die naam uit de op!

briljant. Antropologe Cathelijne Pool promoveert op de migratie van Polen in Europa.
Noway666donderdag 13 december 2007 @ 15:31
quote:
Op donderdag 13 december 2007 13:02 schreef EdvandeBerg het volgende:

[..]

Foto svp.
DS4donderdag 13 december 2007 @ 15:44
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:46 schreef JohnDope het volgende:
en te veel dingen handmatig doen.
Willen ze een Poolse halen om dat op te lossen vind jij het weer niet goed...
Ps2Kdonderdag 13 december 2007 @ 17:05
quote:
Op donderdag 13 december 2007 14:37 schreef TubewayDigital het volgende:

[..]

oh het gaat over mij
En: "van karakter jonger" mooi ik ben geestelijk nog maar 12
zwemmerseczeemdonderdag 13 december 2007 @ 17:22
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:39 schreef Drugshond het volgende:
Dus ook voor Frank van Putten is er nog hoop.
[ afbeelding ]
Maar ik wil een lekkere blonde meid. Maar ik heb geen blonde meid. "Ja, dat weet ik, moeder, want daar ben ik voor behandeld."
zwemmerseczeemdonderdag 13 december 2007 @ 17:27
Polish women very nice. They have large vagin. But they are more spoilt than Kazakh women. They want Dutch men. Duth men dont put chain around woman's neck.
Yestuuurdonderdag 13 december 2007 @ 17:52
http://www.we-dwoje.nl/Ewelina%203039.htm

lekker ding!
zoalshetisdonderdag 13 december 2007 @ 18:01
quote:
Op donderdag 13 december 2007 17:27 schreef zwemmerseczeem het volgende:
Polish women very nice. They have large vagin. But they are more spoilt than Kazakh women. They want Dutch men. Duth men dont put chain around woman's neck.
they don't want much, just like to clean, polish and cook.

love is not needed. but handy.
zoalshetisdonderdag 13 december 2007 @ 18:02
quote:
er staat dat ze 29 jaar is, maar volgens mij komt ze uit '29
Aoristusdonderdag 13 december 2007 @ 18:06
Kijk eens wat een schatjes





Een goede man slaat zijn vrouw wel eens, was het toch?
SlimShadydonderdag 13 december 2007 @ 18:12
-was-al-gezegd-
zelfs ik herhaal de geschiedenis ...
nummer_zoveeldonderdag 13 december 2007 @ 18:12
quote:
Op donderdag 13 december 2007 18:02 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

er staat dat ze 29 jaar is, maar volgens mij komt ze uit '29
En ze zegt niet te roken. Right, ze heeft echt een rokerskoppie.
zoalshetisdonderdag 13 december 2007 @ 18:13
quote:
Op donderdag 13 december 2007 18:06 schreef Aoristus het volgende:
Kijk eens wat een schatjes

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Een goede man slaat zijn vrouw wel eens, was het toch?
een goede man slaat zijn vrouw alleen maar als hij denkt dat door zijn klappen het bekkie recht gaat staan.
DS4donderdag 13 december 2007 @ 18:13
quote:
Op donderdag 13 december 2007 18:06 schreef Aoristus het volgende:

Een goede man slaat zijn vrouw wel eens, was het toch?
Een goede man slaat soms zijn vrouw.
Aoristusdonderdag 13 december 2007 @ 18:14
quote:
Op donderdag 13 december 2007 18:13 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

een goede man slaat zijn vrouw alleen maar als hij denkt dat door zijn klappen het bekkie recht gaat staan.


POOLSE VROUW te Koop Aangeboden op Tweedehands.net
DS4donderdag 13 december 2007 @ 18:19
quote:
Zo, nieuwe vriendin? -Ja, in de aanbieding deze week, kon ik er niet voor laten liggen...
Aoristusdonderdag 13 december 2007 @ 18:20
quote:
Op donderdag 13 december 2007 18:19 schreef DS4 het volgende:

[..]

Zo, nieuwe vriendin? -Ja, in de aanbieding deze week, kon ik er niet voor laten liggen...
bieden vanaf 60 euri, ze geeft geen melk meer
DS4donderdag 13 december 2007 @ 18:21
quote:
Op donderdag 13 december 2007 18:20 schreef Aoristus het volgende:

bieden vanaf 60 euri, ze geeft geen melk meer
Ies stuk? Geen garantie? Dan is 60 euro wel duur natuurlijk.
Martijn_77donderdag 13 december 2007 @ 19:05
quote:
Op donderdag 13 december 2007 11:32 schreef Ps2K het volgende:

[..]

En na 3 jaar zijn ze pleite omdat ze een nederlands paspoort hebben
5 jaar is het toch?

Maar idd die kans is erg groot
SteveBallmerdonderdag 13 december 2007 @ 20:35
quote:
Op donderdag 13 december 2007 18:06 schreef Aoristus het volgende:
Een goede man slaat zijn vrouw wel eens, was het toch?
Naslagwerk:



ISBN: 90-254-0820-6.

Doe er je voordeel mee.
demaasvrijdag 14 december 2007 @ 17:00


[ Bericht 100% gewijzigd door cinnamongirl op 14-12-2007 17:14:57 (spam) ]
BKAdonderdag 27 mei 2010 @ 15:11
Hier kan je nog een paar poolse vrouwen op de kop tikken!
#ANONIEMdonderdag 27 mei 2010 @ 15:18
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 15:11 schreef BKA het volgende:
Hier kan je nog een paar poolse vrouwen op de kop tikken!
Wat een matige topickick,

maar, heb je ervaring hier dan ofzo? of gaat het puur om de spam?
Knipdonderdag 27 mei 2010 @ 16:17
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:44 schreef JohnDope het volgende:
Als je per se een vrouw wilt die vrouwelijker, huishoudelijker en zorgzamer zijn dan Nederlandse vrouwen, moet je een Surinaamse vrouw nemen.

Maar Hollandse mannen die een poolse vrouw (of een andere oostblok golddigger) nemen, zijn verraders!
De Polen hebben in WO2 meegeholpen aan de bevrijding van ons land.
slashdotter3donderdag 27 mei 2010 @ 16:21
quote:
Op donderdag 13 december 2007 10:57 schreef Scorpie het volgende:
Tja, zo`n lekker pools sletje dat het huishouden doet terwijl ik het geld verdien, om s`avonds het eten klaar te hebben en op dr rug te gaan liggen, klinkt ideaal
En dan zit je savonds gezellig samen op de bank en wissel je de hele avond in totaal 5 zinnen uit omdat je zo weinig gemeen hebt want geheel andere culturele achtergrond, ander opleidingsniveau en andere taal zodat je eigenlijk niet goed met elkaar kunt communiceren.

Maar de seks en kinderen maakt alles goed
==============================
Edit: wat een kut topic kick
DS4donderdag 27 mei 2010 @ 17:22
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 16:21 schreef slashdotter3 het volgende:

wissel je de hele avond in totaal 5 zinnen uit
Nu maak je het wel heel aantrekkelijk... Een vrouw die niet continue door klept...
Fokskidonderdag 27 mei 2010 @ 17:35
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 15:11 schreef BKA het volgende:
Hier kan je nog een paar poolse vrouwen op de kop tikken!


Bruno25donderdag 27 mei 2010 @ 17:53
quote:
nee doe maar nie
Bruno25donderdag 27 mei 2010 @ 17:56
quote:
leuk allemaal mooie jonge vrouwen zonder kinderen die een ouwe man zoeken
WammesWaggeldonderdag 27 mei 2010 @ 23:34


Adriana Stachurska (21) uit de OP is wel een pracht stuk neukvee, eigenlijk.
zoalshetisdonderdag 27 mei 2010 @ 23:37
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 23:34 schreef WammesWaggel het volgende:
[ afbeelding ]

Adriana Stachurska (21) uit de OP is wel een pracht stuk neukvee, eigenlijk.
ja. en ze is gek op het huis schoonmaken! en koken! en bukken! wanneer nodig.

de eerste maand.
WammesWaggeldonderdag 27 mei 2010 @ 23:39
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 23:37 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ja. en ze is gek op het huis schoonmaken! en koken! en bukken! wanneer nodig.

de eerste maand.
Ik zeg: Doen Sha-la-lie