Die kutkinderen moeten ook gewoon luisteren.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:46 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Geen respect voor scholieren/studenten he!? Dus dan krijg je dit soort dingen
Pffff... alsof de leraren tegenwoordig nog iets zinnigs te vertellen hebben. Het is allemaal zelfstandig werken en die lamlul/comakut zit er gewoon bij op een stoeltje, lekker iets voor zichzelf te doen, omdat ze alleen maar 'toezicht hoeft te houden'.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:48 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Die kutkinderen moeten ook gewoon luisteren.
Dat dacht nik ook inderdaadquote:Op woensdag 12 december 2007 13:14 schreef Alcarin het volgende:
En dan nu de echte gang van zaken:
Docente komt in de rij staan voor TS
- docente: 'Mag ik een broodje bal alstublieft'
* TS: '...'![]()
![]()
verkoopster: 'Het is de laatste! Alstublieft!'
- docente: 'Dankuwel!'
* TS: 'Euh..doe maar een broodje kroket..'
Wat zijn de scholen veel veranderd afgelopen 10 jaar.quote:Op donderdag 13 december 2007 14:58 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Pffff... alsof de leraren tegenwoordig nog iets zinnigs te vertellen hebben. Het is allemaal zelfstandig werken en die lamlul/comakut zit er gewoon bij op een stoeltje, lekker iets voor zichzelf te doen, omdat ze alleen maar 'toezicht hoeft te houden'.
tegenwoordig leer je er niets meer. Moet je zelf maar voor zorgen. Ze kunnen het maar beter afschaffen, deze manier van onderwijsquote:Op donderdag 13 december 2007 15:28 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Wat zijn de scholen veel veranderd afgelopen 10 jaar.
Het kost steeds duurder tewijl je feitelijk minder les krijgt, en alles gewoon zelfstandig moet opzoeken en leren en uitwerken etcquote:Op donderdag 13 december 2007 15:34 schreef HansU het volgende:
[..]
tegenwoordig leer je er niets meer. Moet je zelf maar voor zorgen. Ze kunnen het maar beter afschaffen, deze manier van onderwijs
Hihiquote:Op donderdag 13 december 2007 15:54 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Het kost steeds duurder
.....
eerlijk gezegd is veel van het onderwijs sowieso onzinnig...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |