alleen als je zwarte kousen tot aan je oren draagt.quote:Op donderdag 16 april 2009 20:54 schreef Halcon het volgende:
dat parenclubs inderdaad een onfrisse en walgelijke gelegenheid zijn.
Tja, alleen je ondertitel aan. Alsof dat de norm moet zijn, dan ben je niet helemaal in orde.quote:Op donderdag 16 april 2009 20:57 schreef Mirjam het volgende:
[..]
alleen als je zwarte kousen tot aan je oren draagt.
ik snap werkelijkwaar helemaal niks van deze postquote:Op donderdag 16 april 2009 20:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Tja, alleen je ondertitel aan. Alsof dat de norm moet zijn, dan ben je niet helemaal in orde.
Houden zo. Dan blijft het lekker simpel.quote:Op donderdag 16 april 2009 21:13 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ik snap werkelijkwaar helemaal niks van deze post
ben je er wel eens geweest dan?quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:34 schreef Lavenderr het volgende:
Niets voor mij, een parenclub.
Kan ook komen omdat ik een single-vrouw ben hoor.
Ik vind er een ranzig sfeertje omheen hangen. Kan het natuurlijk mis hebben, maar al die praatjes van: we gaan er heen omdat het zo gezellig is, en omdat we zo lekker kunnen eten daar en de sfeer zo goed is doen het niet voor mij. Het lijkt mij dat het gewoon om de seks gaat. Al dan niet met je eigen partner. Maar zég dat dan gewoon en draai er niet omheen.
Okee, neem ik van je aan.quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:36 schreef Mirjam het volgende:
want dat zijn natuurlijk alleen maar aannames, als je er niet geweest bent, weet je ook niet hoe het er daar aan toe gaat.
het is echt niet zo dat je vanaf het moment dat je binnenkomt door alles en iedereen geneukt wordt namelijk.
dat jij denkt dat mensen er alleen maar voor de sex naar toe gaan is prima, maar inderdaad, het klopt niet
je moet het gewoon zien als iedere andere uitgaans gelegenheid.quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Okee, neem ik van je aan.
Wil ook best toegeven dat ik het misschien mis heb hoor.
Ben gewoon huiverig ervoor.
En misschien bevooroordeeld..
uit de OP:quote:
Ranzig?quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:34 schreef Lavenderr het volgende:
Niets voor mij, een parenclub.
Kan ook komen omdat ik een single-vrouw ben hoor.
Ik vind er een ranzig sfeertje omheen hangen. Kan het natuurlijk mis hebben, maar al die praatjes van: we gaan er heen omdat het zo gezellig is, en omdat we zo lekker kunnen eten daar en de sfeer zo goed is doen het niet voor mij. Het lijkt mij dat het gewoon om de seks gaat. Al dan niet met je eigen partner. Maar zég dat dan gewoon en draai er niet omheen.
Maar waarom ga je daar dan heen? Dan kun je toch ook gewoon uit eten gaan en daarna even lekker naar de kroeg? Zie je ook leuke mensen.quote:Op zaterdag 18 april 2009 12:35 schreef hungerman het volgende:
[..]
Ranzig?
Dachten wij eerst ook. Tot voor enkele jaren geleden we de stap maar eens hebben gezet om dan meteen wel naar een bekende goede club te gaan.
We houden ook niet van achteraf clubjes waar je niet weet waarin je verzeild raakt....
We hebben trouwens nog geen sex met anderen gehad tijdens onze bezoeken.
Dat is voor ons ook geen must, en zijn daar ook niet op uit.
In een goede club wordt dat ook gerespecteerd, en zo hoort het!
In de kroeg zie je idd ook leuke mensen. Maar helaas zitten daar vaak genoeg ook mensen tussen die hun tengels niet thuis kunnen houden en "Nee" opvatten als "Ja ga vooral door!". En op hulp van het personeel hoef je dan vaak ook niet te rekenen. In een parenclub is dat echt wel anders. "Nee" is "Nee" en die enkeling die dat toch opvat als "Ja ga vooral door" hoeft niet op sympathie van het personeel te rekenen, in een beetje fatsoenlijke club ligt die heeeeeeeeel snel buiten om voorlopig niet meer binnen te komen.quote:Op zaterdag 18 april 2009 14:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar waarom ga je daar dan heen? Dan kun je toch ook gewoon uit eten gaan en daarna even lekker naar de kroeg? Zie je ook leuke mensen.
waarom niet?quote:Op zaterdag 18 april 2009 14:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar waarom ga je daar dan heen? Dan kun je toch ook gewoon uit eten gaan en daarna even lekker naar de kroeg? Zie je ook leuke mensen.
Mijn nieuwsgierigheid is gewekt, jullie zijn zo enthousiast!quote:Op zaterdag 18 april 2009 18:52 schreef Mirjam het volgende:
[..]
waarom niet?
echt, waarom niet?
het is vaak een mooie ambiance, je hebt er leuke faciliteiten, je kunt er lekker drinken, dansen, lekker relaxen, eventueel een stukje zwemmen of in de sauna, lekker een hapje eten.
Lavenderr , dat klopt wel en dat doen we ook wel regelmatig.... maar in een club met vele spannende faciliteiten kunnen we gewoon ongedwongen lekker onze gang gaan. met z`n tweetjes of meer, dat maakt dat niet uit.quote:Op zaterdag 18 april 2009 14:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar waarom ga je daar dan heen? Dan kun je toch ook gewoon uit eten gaan en daarna even lekker naar de kroeg? Zie je ook leuke mensen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |