Ik heb ooit eens begrepen dat het allemaal flauwekul is.quote:Op maandag 10 december 2007 01:11 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nou heb ik ooit eens begrepen van een Reiki deskundige dat een oetlul (iemand die het niet goed kan), meer stuk kan maken dan goed........Hopelijk is ze zo ondeskundig dat ze er helemaal niets van kan.....
quote:Op maandag 10 december 2007 01:14 schreef Peter6000 het volgende:
Huub heeft weer lopen zuipen, zo te lezen.
En waarom is Nadia weer terug in het huis.(stream 3 en 4).
Das Selene die geeft reiki aan Lieke.quote:Op maandag 10 december 2007 01:14 schreef Peter6000 het volgende:
Huub heeft weer lopen zuipen, zo te lezen.
En waarom is Nadia weer terug in het huis.(stream 3 en 4).
Iemand zei ooit eens tegen mij:quote:Op maandag 10 december 2007 01:15 schreef Ziet het volgende:
en daar was ome japie weer
just checking
"ja ik lig in bed!"
"ja ik weet het, ik kijk alleen waar lieke en selene zijn"
Echt al maanden, enige wat hij doet is af en toe beetje nep para reageren op Amanda..quote:Op maandag 10 december 2007 01:10 schreef noekje het volgende:
Maar Brian en Amanda hadden lekker een avondje vrij.
Ach, voor mij maakt het niets uit wie er leuk is en wie niet.quote:Op maandag 10 december 2007 01:10 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Jaap heeft Huub totaal niet nodig om leuk te zijn. Kijk maar naar gisternacht (Jaap met Lieke). Andersom heeft Huub wel Jaap nodig om "leuk" te zijn.
Nee normaal gesproken niet... maar als het je schaadt en meerdermalen gewaarschuwt bent en je je toch weer niet in de hand kan houden dan heb je een probleem met alcohol. Dat heet dan alcoholist.quote:Op maandag 10 december 2007 01:13 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dan heeft hij inderdaad veel gezopen, maar ben je meteen een alcoholist als je af en toe eens flink dronken bent? Ik vind van niet.
Maar dat soort situaties heeft niets meer met spel te maken.quote:Op maandag 10 december 2007 01:13 schreef Desii het volgende:
[..]
toch zit er wat in..... het andere kon ze wegcijferen ivm spel..... Huub is onderdeel van het echte leven
Ok dat Huub boos is zal best een gevolg zijn van de alcohol, maar dat er meteen geroepen wordt dat Huub een alcoholist is vind ik onzin.quote:Op maandag 10 december 2007 01:13 schreef chufi het volgende:
[..]
Selene heeft hem wel afgewezen en Liekes kant gekozen.. Dat makes a mad man mad !! Like Huub .....
Thuis hoop ik....quote:Op maandag 10 december 2007 01:16 schreef agter het volgende:
BTW: waar slaapt Lieke vannacht?
Bij die chick natuurlijk, duh.quote:Op maandag 10 december 2007 01:16 schreef agter het volgende:
BTW: waar slaapt Lieke vannacht?
Nou en? Dan beheerst hij zich niet, en dan? Is het probleem toch zo opgelost? Ik vind dat alcoholisme verhaal een beetje zielig worden zo onderhandquote:Op maandag 10 december 2007 01:14 schreef akveor het volgende:
[..]
Jij vind dat bullshit... terwijl het gewoon de waarheid is.... vele boetes zijn voortgekomen uit Huub's gezuip of denk je dat Huub die alcohol sancties voor niets heeft gekregen? DGK is geen omgeving waar Huub kan zuipen.
Ik vind het prima dat Huub wil zuipen..... ik zeg alcoholrestricties voor iedereen eraf..... iedereen weet dat Huub binnen de korste keren zichzelf vind kan beheersen.
Ja, dat kan......ik denk daar iets genuanceerder over...quote:Op maandag 10 december 2007 01:14 schreef arneaux het volgende:
[..]
Ik heb ooit eens begrepen dat het allemaal flauwekul is.
quote:Op maandag 10 december 2007 01:14 schreef arneaux het volgende:
[..]
Ik heb ooit eens begrepen dat het allemaal flauwekul is.
Vn mij mag hij nog veel vaker boos worden op die kut-FEBOquote:Op maandag 10 december 2007 01:16 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ok dat Huub boos is zal best een gevolg zijn van de alcohol, maar dat er meteen geroepen wordt dat Huub een alcoholist is vind ik onzin.
We moeten dus kiezen tussen psychisch- of fysiek geweld. Moeilijke vraagquote:Op maandag 10 december 2007 01:13 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: "Kijk eens hoe vrolijk Amanda is en hoe verdrietig Lieke". Bepaal dan maar eens wie per saldo meer schade heeft aangericht....Los van het feit dat ze (Amanda en Lieke) natuurlijk er zelf ook een aandeel in hebben
Ik heb nog nooit gehoord dat iemand van zn kanker af was na een goede Reiki sessie.quote:Op maandag 10 december 2007 01:18 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, dat kan......ik denk daar iets genuanceerder over...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |