geloof ik ook.quote:Op zondag 9 december 2007 23:10 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Denk dat Huub wel meer problemen heeft.Hij voelt zijn eigen zo onzeker en denkt dat hij sex en drank nodig heeft om zich zeker te voelen.In zijn hart is het een dood goede jongen,alleen hij raakt de weg nu kwijt met al die aandacht.
Ze kan ook heel veel met haar stemquote:Op zondag 9 december 2007 23:29 schreef Adothehague het volgende:
Selene kan echt goed rappen man.
Ik heb er ook niuet om gevraag hoor !quote:Op zondag 9 december 2007 23:30 schreef Adothehague het volgende:
[..]
en dan jeroen wegsturen omdat hij teveel zoop
Idd, sloeg ook nergens op.quote:Op zondag 9 december 2007 23:30 schreef Adothehague het volgende:
[..]
en dan jeroen wegsturen omdat hij teveel zoop
Wat doet zij daar nou op die tweede cap?quote:Op zondag 9 december 2007 23:27 schreef Leandra het volgende:
Want ze zit in de jacuzzi
In eerste instantie met Huub en Luc:
[ afbeelding ]
Cap: Prospera
Maar zodra Luc z'n hielen gelicht heeft:
[ afbeelding ]
Cap: Prospera
Ja, hij wil op de plasma een screensaver met neukende vissen .....quote:Op zondag 9 december 2007 23:30 schreef yellowfirst het volgende:
Wat zegt Jaap nu? "Pornografische vissen"
Daar heb je misschien helemaal gelijk in itsie. Dat Brian en Amanda totaal geen tegenstand mogen krijgen, is walgelijk.quote:Op zondag 9 december 2007 23:07 schreef itsme het volgende:
Huub raakt steeds meer geisoleerd. Hij heeft Lieke altijd gesteund tegen de anderen maar nu dat mens een nieuwe vriendin heeft laat zij hem vallen en lult alleen maar slecht over hem achter zijn rug.
Volgens doet Lieke wat haar is opgedragen en krijgt Flens zo haar zin om Huub weg te jagen. Zodat de kindjes van God kunnen winnen. Er wordt ze echt geen strobreed in de weg gelegd. stel je voor, want anders wordt Brian weer agressief.
Het is moeilijk maar ik neem nu echt afscheid van de gewaardeerde fokkertsquote:Op zondag 9 december 2007 23:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Aan jouw truste post in het vorige topic te danken
Truste Ruud![]()
![]()
Lieke is nooit gezellig.Ze heeft geen humor.Nena en Huub samen waren ook leuk.Maar Lieke en Huub passen echt niet bij elkaar.quote:Op zondag 9 december 2007 23:32 schreef riri het volgende:
Mag Huub nu wel van zichzelf het leuk hebben samen Met Selene?
Als Lieke zich plezierig voelt met haar is Selene toch een takkewijf volgens Huub......
jammer Huub....waarom zoveel afgunst als Lieke zich eens prettig voelt en het haar zo misgunnen.....het is een wonder dat je haar nog laat ademhalen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |