dan nog had ik op die ene as beide banden laten vervangen!quote:Op donderdag 13 december 2007 18:41 schreef GizartFRL het volgende:
En als die andere banden nog goed zijn?
Dan reed ts al een tijdje rond met 1 gare band en dan vraag ik me af hoe je dat klaarspeelt.quote:Op donderdag 13 december 2007 18:41 schreef GizartFRL het volgende:
En als die andere banden nog goed zijn?
En dan is hij plotseling de grote smerige naaizak die je van alles aan probeert te smeren. Zo gaat dat in Nederland. Altijd gezellig.quote:Op donderdag 13 december 2007 19:30 schreef Neluhz het volgende:
Wat is dat voor garage, als je andere banden er ook zo aan toe zijn (wat ik wel verwacht) had hij direct moeten zeggen dat die ook vervangen moeten worden, voor jou veiligheid en zo kan ie zelf ook nog wat verdienen..
cursus klantenbinding zou geen kwaad kunnen aldaar denk ik..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |