quote:
Op zondag 9 december 2007 16:43 schreef BliksemSchigt het volgende:[..]
Nee, dat vind ik niet. Vorig jaar had je hem nooit een contract aan mogen bieden.
Dan zou je het nu bijv ook niet erg vinden als Emanuelson nog 4 jaar bijtekent als linksback.
Appels/peren en behalve dat, je vergeet de situatie met Heitinga nu compleet.
Maduro heeft een vrij lange periode gekend waarin hij regelmatig excelleerde. Dit was niet een incidenteel iets, maar gewoon een structurele groei in zijn ontwikkeling. Zelfde gold voor Heitinga.
Dat het dan een tijdje kut gaan is compleet irrelevant als je weet hoeveel potentie en talent er in die jongens zit. Als je zo lang met iemand werkt, dan moet je daar beter mee omgaan.
Een contractverlenging is niet zoiets als een speler kopen. Behalve dat, het is er een uit de Ajax-jeugd, daar mag je sowieso wel iets voorzichter mee omgaan. Iets meer waarderen, zich wat tactischer opstellen ipv iemand schaamteloos in de wachtkamer te flikkeren.
Iedereen wist/verwachtte dat hij hier, net zoals Heitinga, uit kon komen. En alles lijkt er op dat dat nu gebeurt. Maduro in zijn oude vorm, plus wat jaren nieuwe ervaring erbij, kan echt iets betekenen voor dit Ajax. Met dat in je achterhoofd, en ook kijkende naar de situatie Heitinga, had Ajax hier slimmer mee om moeten gaan. Heitinga verdiende toen ook geen vertrouwen/basisplaats/nieuw contract, echter nam Ajax het risico en dat betaalde hij terug. Vocht zich terug in Oranje en ook bij Ajax bewijst hij zijn waarde (al zie ik hem nog steeds liever niet op de CB plek.

. )
Kijk, jij haalt nu gemakshalve Emanuelson aan (die nooit echt het onderscheid maakte, maar gewoon een degelijke middenvelder op de backpositie was), maar die heeft nooit zijn talenten op een dusdanige manier getoond dat hij meer vetrouwen verdient dan bijv. een Maduro of een Heitinga, die day wel hebben gedaan.
Ik denk dat dat vooral komt omdat hij lang niet zo getalenteerd of goed is als die twee..
Besides that, goeie backs zijn heel schaars. Dus als er één is die even presteert, valt dat sowieso eerder op. Zeker als je ook nog eens binnen Oranje de leegte op die positie opvult. Verdedigend is Urby altijd al een drama geweest, maar zijn aanvallende impulsen verbloemden kleine foutjes vaak. Nu kleine foutjes inmiddels met regelmaat kollosale fouten zijn en hij aanvallend ook nog maar weinig inbrengt, denk ik dat je inmiddels misschien wel kan concluderen dat de situatie rond onze coffeeshopback op geen manier te vergelijken zijn. Anyway, gezien de interesse in Urby zou ik sowieso voor contractverlenging gaan

.
[ Bericht 1% gewijzigd door Dr.Daggla op 09-12-2007 17:26:58 ]