Een doorsnee zaterdag op de Dam in amsterdam?quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:50 schreef Maki-maki. het volgende:
[..]
Ik help jou wel even, aangezien jij mensen als blind bestempeld, terwijl ImageShack niet met FOK! werkt:
[ afbeelding ]
En nu? Wat zie jij daar?
"links" had hier weinig mee te maken denk ik...quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:51 schreef niet_links het volgende:
[..]
Wat je bedoelt te zeggen was dat links wel inzag dat als de moslims gingen demonstreren er grote rellen uitgebroken waren. Die zouden zo erg zijn dat ze alle geloofwaardigheid zouden verliezen en rechts nog populairder zou worden. Dus hebben ze hun achterban maar tegen gehouden.
Dat kan je inderdaad als een succes zien weten dat je zoveel tuig in je achterban hebt zitten dat het nooit goed kan gaan. Maar daardoor is het inderdaad wel slim niet te demonstreren. Maar geeft wel aan wat we eigenljik allemaal al weten.
Tis Meki, altijd leuk.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:54 schreef Lekiamh het volgende:
goed topic .14.gif
hierover een discussie aangaan is onmogelijk, alleen vanwege de instelling die de TS heeft.
waarschijnlijk wil ie niet luisteren ofzo.
lekker laten ouwehoeren, die kalmeert vanzelf weer.
Een Meki topic ga je ook niet met een serieuze instelling in maar met de gedachte om weer eens te lachen om een zooi bij elkaar geraapte vooroordelen die gebruikt worden om een verder niet te onderbouwen standpunten toch te onderbouwen.quote:
quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:54 schreef Vampier het volgende:
Ik had al die mensen die er niet waren een flink in elkaar gerost onder het mom 'we beschermde hun voor hun eigen veiligheid' dat zal ze geleerd hebben!
IK denk dat ie in een hoekje zit te huilen, laat hem maar even.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:57 schreef Maki-maki. het volgende:
Meki. Joehoe.
en toch krijgt onze troetelallochtoon het altijd wel voor elkaar om de meest intense reacties uit te lokken, da's ook een gave eigenlijkquote:Op zaterdag 8 december 2007 17:56 schreef FJD het volgende:
[..]
Een Meki topic ga je ook niet met een serieuze instelling in maar met de gedachte om weer eens te lachen om een zooi bij elkaar geraapte vooroordelen die gebruikt worden om een verder niet te onderbouwen standpunten toch te onderbouwen.
whehehe.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:56 schreef FJD het volgende:
[..]
Een Meki topic ga je ook niet met een serieuze instelling in maar met de gedachte om weer eens te lachen om een zooi bij elkaar geraapte vooroordelen die gebruikt worden om een verder niet te onderbouwen standpunten toch te onderbouwen.
Ow nu voel ik mezelf net zo stom als die andere taalverbeteraars die vervolgens zelf een fout makenquote:Op zaterdag 8 december 2007 17:41 schreef Homdeck het volgende:
[..]
verklaard![]()
ontopic: Meki is een mafkees
Waar zie jij die intense reacties?quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:58 schreef Re het volgende:
[..]
en toch krijgt onze troetelallochtoon het altijd wel voor elkaar om de meest intense reacties uit te lokken, da's ook een gave eigenlijk
daar waar meki verschijntquote:Op zaterdag 8 december 2007 18:00 schreef GirlyGirl het volgende:
[..]
Waar zie jij die intense reacties?
Dan weet je het nuquote:Op zaterdag 8 december 2007 17:59 schreef Lekiamh het volgende:
whehehe.
(okay, ik kom blijkbaar te weinig op delen van het forum waar Meki post)
ik denk dat ie dood is. WANT DAT MAAKT MIJ HEEL ERG BLIJ. WILDERS OOK.quote:Op zaterdag 8 december 2007 18:04 schreef Maki-maki. het volgende:
Beetje lafjes om weg te lopen Meki. Of ben jij nu heel stiletjes tegenargumenten aan het bedenken en de argumenten kenbaar te maken zonder het hier te posten? WANT DAT MAAKT MIJ HEEL ERG BOOS. WILDERS OOK.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |