Naar Graspop heb ik altijd 1 weekendtas vol en nog een klein tasje, ik kan natuurlijk niet veel bier meenemen ofzo, maar dat gaat iig wel redelijk.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:02 schreef nightfall het volgende:
[..]
na,. als ik zie wat ik allemaal meesleep zou ik niet weten hoe ik dat mee moet krijgen op me'n rug
Vorig jaar hebben we de file heen weten te mijden door een andere route te kiezen, dan is het best te doen. Vanaf hier een uurtje of 5 rijden meestal.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:32 schreef ThE_ED het volgende:
Al met al iets meer als 7 uur kwijt met de reis via de trein zie ik hier.
Naja, met de auto is het ook best een eindje, tis verder dan het lijkt.
File ontkom je voor een deel niet aan als je de pech hebt hem te treffen.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:41 schreef maxh het volgende:
Mag ik vragen welke route?
Waar stonden vorig jaar de files?
Ik weet het niet precies meer, maar als je de beschrijving van de site volgt, kom je op het laatste stuk in een behoorlijke file. Door net op het laatst een iets andere route te nemen, kun je die deels omzeilen.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:41 schreef maxh het volgende:
Mag ik vragen welke route?
Waar stonden vorig jaar de files?
8 uur Stau vorig jaarquote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:00 schreef maxh het volgende:
Net op de kaart gekeken, for your information denk ik dat je de file omzeilt als je wat eerder (bij itzehoe ofzo) van de a23 afgaat en dan via een stel kutdorpen naar wacken rijdt.
Zo dat is nogal wat, dat was dus al op de snelweg.. Gelukkig hebben we een wegenkaart van DE, dan moet t wel lukken om de provinciale wegen te pakkenquote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:02 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
8 uur Stau vorig jaar
Maar achteraf was via dat kutdorp waar via we gingen ook nog een soort provinciale weg ofzo.
Op de snelweg was ook veel file, maar wij hadden die hele provinciale weg bijna file ...quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:11 schreef maxh het volgende:
[..]
Zo dat is nogal wat, dat was dus al op de snelweg.. Gelukkig hebben we een wegenkaart van DE, dan moet t wel lukken om de provinciale wegen te pakken
net zoal vorig jaar eigenlijk, afentoe echt goed,. te goed eigenlijk,. drukkend warm. maar de 2de dag begon goed,. maar in de middag flink wat buien. gisteren was gewoon goed,. maar ergens laat in de middag een flinke bui tussendoor,. vannacht ook met bakken dus alles nat ingepakt.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |